18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Człowiek to wielce skomplikowana maszyna. O niektórych faktach nie dowiemy się niestety z lekcji biologii. A szkoda - być może wtedy mniej uczniów chodziłoby na wagary.

*Zgodnie z informacjami podanymi przez Instytut Kinsey'a, największy naukowo udokumentowany ludzki penis miał we wzwodzie ok. 33 centymetrów, podczas gdy dumny (niekoniecznie) posiadacz najmniejszego przyrodzenia mógł się pochwalić wisiorkiem o długości 4,4 cm.

* Mózg potrzebuje takiej samej ilości energii co 10-watowa żarówka. Czyżby standardowy kreskówkowy motyw, z żarówką zapalającą się nad głową bohatera natchnionego jakimś genialnym pomysłem, nie był jedynie przypadkowym skojarzeniem rysowników?

*Mózg człowieka pracuje zdecydowanie aktywniej podczas naszego snu.

*Człowiek, za pomocą nosa (zwanego potocznie kichawą), jest w stanie rozróżnić ponad 50 000 zapachów.

* Jednakże udowodniono, że kobiety są bardziej wrażliwe na zapachy niż mężczyźni. Podobno niektóre, bez większego problemu, potrafią za pomocą węchu określić ilość stuzłotowych banknotów umieszczonych w spoczywającym na dnie kieszeni portfelu nowo poznanego mężczyzny.

*Noworodki prawie zawsze mają błękitne oczy. Dopiero po pewnym czasie, dzięki melaninie i działającemu na tęczówkę światłu ultrafioletowemu, uwydatnia się właściwy kolor oczu.

*Większość zdrowych mężczyzn miewa erekcję podczas snu. Najczęściej co 60 – 90 minut.

*Człowiek prędzej umrze z braku snu niż z braku pożywienia. O ile ludzki organizm wytrzyma bez jedzenia nawet kilka tygodni, to już zgon z powodu bezsenności może nastąpić po 10 dniach od ciągłego funkcjonowania (bez jednej nawet drzemki).

*Plemię Etoro z Papui – Nowej Gwinei wierzy, że nasienie starszych, doświadczonych członków tej społeczności zawiera w sobie całą mądrość i życiowe doświadczenie. Niestety, czy się to młodym wojownikom podoba czy też nie, jedynym sposobem poznania tej bezcennej wiedzy jest... No właśnie – smacznego.

*Broda składa się z najszybciej rosnących włosów na ciele człowieka. Niegolona przez całe życie urosłaby do długości prawie 10 metrów.

*W czasie II Wojny Światowej niektórzy żołnierze używali kondomów... Jednak nie po to, aby uchronić się przed niechcianymi alimentami, ale po to aby zabezpieczyć lufy karabinów przed destrukcyjnym działaniem wilgoci.

* Średnia długość naszych snów wynosi zaledwie 23 sekundy. Większość z nich błyskawicznie zapominamy.
Zgłoś
Avatar
bloodwar 2010-10-21, 12:45
Ten z 4 cm to bardziej kobieta z dość dużą łechtaczką niż męzczyzna z małym penisem
Zgłoś
Avatar
bumcyb 2010-10-21, 19:02
To ze snami spoko, resztę znałam.
Zgłoś
Avatar
phaeo 2010-10-21, 21:09 6
Czasami mi się wydaje, że sadistic się staje klonem joemonstera
Zgłoś
Avatar
AleToNieDoMnieTak 2010-10-21, 21:12
*Większość zdrowych mężczyzn miewa erekcję podczas snu. Najczęściej co 60 – 90 minut.

jestem zdrowy !
Zgłoś
Avatar
k................z 2010-10-21, 21:13
@UP - jestem za zdrowy xD
Zgłoś
Avatar
Adder 2010-10-21, 21:22
Coraz bardziej zaczyna mnie wkur****, że użytkownicy wstawiają tu rzeczy z JM ;/ I TO PRZECHODZI!!
Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2010-10-21, 22:22
I tak bym nie chodził na biologie bo nauczycielka była chujowa.
Zgłoś
Avatar
blachapl 2010-10-21, 22:25 2
To do chuja Pana ja nie jestem ludziem, mój kolor oczu to BŁĘKIT. A pozatym odróżniam dwa zapachy, jak cos jebie i jak coś pachnie.
"W czasie II Wojny Światowej niektórzy żołnierze używali kondomów... Jednak nie po to, aby uchronić się przed niechcianymi alimentami, ale po to aby zabezpieczyć lufy karabinów przed destrukcyjnym działaniem wilgoci." Mój pradziadek walczył szablą(był ułanem), na 100% chujem jej nie czyścił!!!
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2010-10-21, 23:00
Jak ja nawet w ASG używam olika, bo nie dali mi takiego pomarańczowego gówienka na lufę co chroni przed pyłem, piaskiem itp.
Zgłoś
Avatar
Malinaa 2010-10-21, 23:49
*Większość zdrowych mężczyzn miewa erekcję podczas snu. Najczęściej co 60 – 90 minut.

To potocznie suchostój jak stoi rano
Zgłoś
Avatar
noob123 2010-10-22, 9:13
@up
mów mi więcej, mistrzu
Zgłoś
Avatar
NGC 6302 2010-10-22, 11:29 1
Harry Pojeb napisał/a:

*Człowiek prędzej umrze z braku snu niż z braku pożywienia. O ile ludzki organizm wytrzyma bez jedzenia nawet kilka tygodni, to już zgon z powodu bezsenności może nastąpić po 10 dniach od ciągłego funkcjonowania (bez jednej nawet drzemki).



są wyjątki: pl.wikipedia.org/wiki/Thai_Ngoc
Zgłoś
Avatar
j................o 2010-10-22, 18:08 3
* odbyt ludzki jest w stanie zmiażdżyć słoik
Zgłoś
Avatar
nanab 2010-10-22, 20:22
"
*W czasie II Wojny Światowej niektórzy żołnierze używali kondomów... Jednak nie po to, aby uchronić się przed niechcianymi alimentami, ale po to aby zabezpieczyć lufy karabinów przed destrukcyjnym działaniem wilgoci."
Dużo to ma wspólnego z ludzkim ciałem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie