18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
Nagi atak
Macx83wwww • 2021-03-31, 7:25
Bukareszt, Rumunia - prezenterka telewizyjna została zaatakowana na żywo przez nagą kobietę, która wtargnęła na plan z cegłą w dłoni.



Agresorka została przewieziona do szpitala psychiatrycznego Obregia w Bukareszcie, gdzie zostanie poddana badaniu.

Zgłoś
Avatar
Halman 2021-03-31, 7:29 7
jak goła baba lata w programie to znaczy że już bardzo marnie z oglądalnością...
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2021-03-31, 8:12 1
Macx83wwww napisał/a:


Agresorka została przewieziona do szpitala psychiatrycznego Obregia w Bukareszcie, gdzie zostanie poddana badaniu.


* Czytaj uśpiona.
Zgłoś
Avatar
rutko83 2021-03-31, 8:51 1
Chuja widac
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-03-31, 9:59 59
A teraz drogie dzieci life hack - gdyby ta baba była obsmarowana jakimiś hasłami i darła ryja "rasizm/szowinizm/przywileje/homofobia/transfobia" itd. to by nie była psychiczna. Wtedy by była aktywistką i stałaby się sławna na twitterze.
Zgłoś
Avatar
rara 2021-03-31, 14:40 1
Ta cegła jej nawet nie smyrnęła i cały misterny plan w pizdu. Jeszcze w dodatku napadaczka z niczym nie zrzeszona, a żeby nadrobić prywatnymi burzawkami do kogoś, to trzeba wyszkolić się w trafianiu.
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2021-03-31, 18:04 1
Ponoć prezenterka winna była jej kasę- gdzieś tak czytałem
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-03-31, 18:13 9
Noside napisał/a:

A teraz drogie dzieci life hack - gdyby ta baba była obsmarowana jakimiś hasłami i darła ryja "rasizm/szowinizm/przywileje/homofobia/transfobia" itd. to by nie była psychiczna. Wtedy by była aktywistką i stałaby się sławna na twitterze.



troche pojebane,ale niestety masz racje ;/
Zgłoś
Avatar
whitetooth 2021-03-31, 22:48
Nie istotne. Rumunki, Mołdawianki i Polki, to najpiękniejsze kobiety. No i Wenezuelki Nie wnikam w gotowanie
Zgłoś
Avatar
gumofc 2021-04-01, 0:27
Noside napisał/a:

A teraz drogie dzieci life hack - gdyby ta baba była obsmarowana jakimiś hasłami i darła ryja "rasizm/szowinizm/przywileje/homofobia/transfobia" itd. to by nie była psychiczna. Wtedy by była aktywistką i stałaby się sławna na twitterze.



Twój strach przed LGBT jest naprawdę wielki skoro pierdolisz takieg głupoty
Zgłoś
Avatar
Noside 2021-04-01, 7:41 4
MofC napisał/a:

Twój strach przed LGBT jest naprawdę wielki skoro pierdolisz takieg głupoty



Używanie terminu "-fobia" jest błędem merytorycznym.
Proszę wykuć nowy termin, poprawny językowo i wrzucić mnie do wora z podpisem np. antyhomoseksualizm.
Mogę być ewentualnie transfobem, ponieważ boję się, że chory psychicznie mężczyzna usilnie próbujący uzyskać wygląd kobiety różnymi zabiegami, w dodatku wyglądający jak mocna 7/10 zaciągnie mnie do łóżka i dopiero tam okaże się, że jest facetem. Tego z ręką na sercu się boję.
Czego boi się to środowisko? Zaakceptowania nauki i statystyk jako faktu i nienaruszalnego dogmatu.
Nie rozmawiam z motłochem z pochodniami, ale to też jest dogmat pewnej dziedziny naukowej.
Wychodzi na to, że nie gadam z takimi wcale, bo uważają, że fakty można sobie wybierać i ustalać, jak się jest w 10 na jednego i szczeka jak chihuahua, a ludzi można agresją przymuszać do zmiany zdania, jakie by nie było.
Tacy jak ja są najgorsi, bo właśnie się nie boją. Dlatego też nazywanie kogokolwiek "-fobem" ma sens jedynie podczas szczucia na kogoś innych idiotów, których tutaj akurat nie znajdziesz. To nie twitter. Tu nikt nie będzie popełniał przestępstw (stalking, pogróżki, zniesławienie) ze względu na różnice światopoglądowe.
Zgłoś
Avatar
kocur75 2021-04-01, 18:15
fajna ta prezenterka
Zgłoś
Avatar
MaxLosI 2021-04-02, 0:23
Ale genialnie kamerzysta zareagował. Widać że filmy akcji go kręcą
Zgłoś