18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
🔥 A riva, riva! - teraz popularne
🔥 Wypadek z udziałem dzecka - teraz popularne
Avatar
MaxLosI 2024-09-21, 23:35 1
Ehh, nie zdążyła się nauczyć zawsze patrzeć przy przejściu przez drogę, albo nie przebiegać.
Szkoda - dobrze rokowała.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-21, 23:37 4
Kierowca autobusu niech zdycha w męczarniach, za to, że ją tam wysadził, zwłaszcza, że ofiara to chyba był dzieciak.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-21, 23:44 19
Niech ci co obwiniają tutaj o coś kierowcę zdychają w męczarniach
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-09-21, 23:55 7
Mamusia nie nauczyła dziecię, że się nie wybiega sprzed autobusu, tylko się przechodzi za autobusem, a najlepiej na przejściu dla pieszych. Niech zdycha w męczarniach.
Zgłoś
Avatar
emz1 2024-09-22, 0:44
Baronessa napisał/a:

Niech zdycha w męczarniach.



nie mów tak o swoim ojcu.
Zgłoś
Avatar
chorym 2024-09-22, 1:11 4
Selekcja naturalna to coś pięknego
Zgłoś
Avatar
vladok 2024-09-22, 4:45 5
Respawn w złym miejscu, zdarza się 🤷‍♂️
Zgłoś
Avatar
tatko 2024-09-22, 9:19 5
Może to mała Ukrainka, w takim razie to nie szkoda...
Zgłoś
Avatar
Edys45 2024-09-22, 10:51 1
Ani zatoczki przystanku ani przejścia dla pieszych to lewizna jakaś ,kierowca będzie miał na sumieniu.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-22, 10:53 4
Siriuz napisał/a:

Niech ci co obwiniają tutaj o coś kierowcę zdychają w męczarniach



Oczywiście, że nie kierowca autobusu, a kierowca czarnego jest współwinny bo nie zachował "szczególnej ostrożności".

Sam miałem podobną sytuację przed szkoła i 4 małe łapki na masce samochodu oraz 2 pary szeroko otwartych oczu z przerażenia, gdy dwie dziewczynki zza autobusu dosłownie wskoczyły mi przed samochód.
A, że było to przed szkołą i byłem na to przygotowany to zwolniłem dosłownie do 5 kmh.
Zgłoś
Avatar
hedson64 2024-09-22, 11:05
janusz_biznesu napisał/a:

Kierowca autobusu niech zdycha w męczarniach, za to, że ją tam wysadził, zwłaszcza, że ofiara to chyba był dzieciak.



Wszystkich tam wysadzał, po prawej stronie jest jakieś przejście przez tory kolejowe, pewnie dlatego w tym miejscu.
To nie wina kierowcy, że dziewczyna wbiegła pod samochód.
Zgłoś
Avatar
radek653 2024-09-22, 11:35
To jest tragedia...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-22, 11:56 5
JanzDukli napisał/a:

Oczywiście, że nie kierowca autobusu, a kierowca czarnego jest współwinny bo nie zachował "szczególnej ostrożności".
Sam miałem podobną sytuację przed szkoła i 4 małe łapki na masce samochodu oraz 2 pary szeroko otwartych oczu z przerażenia, gdy dwie dziewczynki zza autobusu dosłownie wskoczyły mi przed samochód.
A, że było to przed szkołą i byłem na to przygotowany to zwolniłem dosłownie do 5 kmh.



Jak daleko chcesz rozszerzać swoje poczucie winy za czyjąś głupotę? Czy też winisz się za to, że Hindusi srają do Gangesu bo mógłbyś protestować przed ambasadą indyjską, żeby coś w tej sprawie zrobili? Może winisz się że żebrak na ulicy moknie a mógłbyś go zabrać do schroniska i dać jakieś ubranie? Może za tego kotka, który zginał pod kołami samochodu, bo nie złapałeś na wiosnę bezpańskiej kotki z ulicy aby ją wysterylizować? Wiesz, fajnie jak ludzie pomagają innym... ale to nie jest żaden obowiązek. Obowiązek to mają opiekunowie dziecka aby zadbać o jego bezpieczeństwo i tyle.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-22, 13:00 3
Siriuz napisał/a:

Jak daleko chcesz rozszerzać swoje poczucie winy za czyjąś głupotę? Czy też winisz się za to, że Hindusi srają do Gangesu bo mógłbyś protestować przed ambasadą indyjską, żeby coś w tej sprawie zrobili? Może winisz się że żebrak na ulicy moknie a mógłbyś go zabrać do schroniska i dać jakieś ubranie? Może za tego kotka, który zginał pod kołami samochodu, bo nie złapałeś na wiosnę bezpańskiej kotki z ulicy aby ją wysterylizować? Wiesz, fajnie jak ludzie pomagają innym... ale to nie jest żaden obowiązek. Obowiązek to mają opiekunowie dziecka aby zadbać o jego bezpieczeństwo i tyle.



Powiem tylko, że pierdolisz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie