18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:29
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:55
Avatar
Centurion 2009-11-30, 23:28 1
Słyszałem już o tym, jest nawet zdjęcie kolesia rzekomo podobnego do Hitlera:



Resztę można przeczytać tutaj
Zgłoś
Avatar
Brylas 2009-11-30, 23:30
Czytałem ten artykuł. Widziałem zdjęcie tego gościa i bliżej mu do niż do , po prostu ma grzywkę i lekkiego wąsa drapipiczka.
Popierdolony Żyd z kompleksami i tyle. Poskarżył się ambasadzie Teraz pojedzie do swoich i będzie im pierdolił jacy to Polacy nie są.
Takich wieszać.
Zgłoś
Avatar
Cypisek_ 2009-12-01, 0:00
Za chuja bym go nie skojarzył z hitlerem.
Zgłoś
Avatar
paleciarz 2009-12-01, 0:06
gdzie on do hitlera, on nie był taki smutny
A żydzi się potem dziwią że ich nikt nie lubi jak robią naokoło siebie chuj wie jaki zamęt. Normalni ludzie by kazali gościa przeprosić bo po chuj aferę robić z tego że gościu se grzywke strzelił i na tym sie podobieństwa kończą.
Zgłoś
Avatar
panzerfaust 2009-12-01, 2:25
widziałem zdjęcie tego kolesia co miał problem. Ja bym kazał go usunąć ze sceny za to, że wyglądał jak pedał (ten żydowski kapuś oczywiście).
Zgłoś
Avatar
A................s 2009-12-01, 18:28 4
paleciarz napisał/a:

gdzie on do hitlera, on nie był taki smutny


Zgłoś
Avatar
k................7 2009-12-01, 18:51
Żydzi są przeczuleni na punkcie antysemityzmu.
Nie jestem zwolennikiem Hitlera i antysemitą (żydosoczek )
ale myśle że pozbycie się mniejszości narodowej która nie potrafi sie zaasymilować podbudowało jedność państwa.
Zresztą gdy Rosjanie okupowali wschód to partie komunistyczne były przez nich oblegane (dowód Jedwabne) i gdy nas sprzedawali było ok.
Jednak gdy zaczeło im się piekło nie dość że wpływowi amerykańscy żydzi im nie pomogli to jeszcze wyrzucali nam brak pomocy i wyrzucają (chodz sama wawa uratowała ponoć ok 50k żydów podczas gdy było to przestępstwem karanym zabiciem mieszkańców całego bloku bądź przynajmniej rodziny ukrywającego )
Żydzi to specyficzny naród i trudno być obojętnym będąc Polakiem.
Wiadomo że to byli ich ojcowie i głupotą było by mówić że żyd pozostanie żydem jednak nic nie robią by to zmienić poza graniem kozła ofiarnego Europy.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2009-12-01, 19:11 3
Skoro już jesteśmy przy temacie Hitlera, pozwolę sobię wkleić tekst piosenki Anal Cunt pod tytułem Hitler was a sensitive man

[Chorus:]
Hitler was a sensitive man [x4]

He went to art school when he was younger
He wanted to be a painter
Hitler was a vegetarian
He was also a non-smoker

[Chorus]

He hired gay and handicapped officers
He was concerned about overpopulation
If Hitler were alive today
He'd listen to The Cure, The Smiths, and Depeche Mode

[Chorus]


O i sama piosenka:


Zgłoś
Avatar
Amy Haber 2009-12-09, 0:54
Łii tam,ten facio na tym zdjęciu wcale nie jest do Hitlera podobny bo Hitler był tylko jeden i nie da się go podrobić
Zgłoś
Avatar
bitch 2009-12-12, 5:39
No on mi nawet człowieka nie przypomina
Zgłoś