18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Idąc do pracy, podczas gdy jest sie na haju nie jest zalecane.
Jednak oglądanie kogoś kto spożył kokaine, LSD i ketamine pracując owszem.
Minąl już ponad rok odkąd Znajomi Sama napchali w niego xtc, grzybki halucynogenne i zjarali go po czym wyslali go do pracy, i na szczęscie dla nas, nic go to nie nauczyło.
Na boże narodzenie, Briggs ponownie postanowił sie sfazować i służyć społeczeństwu.



Zgłoś
Avatar
lfo 2014-05-31, 7:28 3
z3r0c00l1337 napisał/a:

Jak on by na grzybki zapierdolił LSD to by go w kaftan zapakowali 100 %.



Grzyby z lsd to całkiem fajny miks
Zgłoś
Avatar
SzybkiSasza 2014-05-31, 8:09
Zgodzę się z lfo Psychodeliki są spoko.
Zgłoś
Avatar
MAREKZ12 2014-05-31, 8:27 4
Pojebani antynarkotykowcy. Ja wolę sobie wypalić z kolegami trawkę niż najebać się alkoholem i połowę następnego dnia wymiotować. Nie wiecie co dobre.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2014-05-31, 9:19
@up idź się naćpaj alkoholowy ćpunie
Zgłoś
Avatar
X................J 2014-05-31, 9:25
@MAREKZ12 Pojebani ćpuni. Idźcie zgińcie gdzieś kącie. Zresztą to i tak was wszystkich czeka. Selekcja naturalna.
Zgłoś
Avatar
PatrolZG 2014-05-31, 10:09 5
Niech tam każdy robi sobie co chce jeśli chodzi o używki. Wszystko zależy od gościa, nie od używki. Jak ktoś jest okey, to będzie okey i po speedzie, trawie czy alkoholu, jak ktoś jest pojebany, to po 4 piwach będzie cyrki odpierdalał.
Zgłoś
Avatar
orzechuuuu 2014-05-31, 10:32
Wszyscy zamknijcie dupy kurwa.
Zgłoś
Avatar
ganja125 2014-05-31, 10:33 1
a ja lubie na raz sie nejebac, zjarać nawciagać i zarzucic jakiegos psychola

wtedy to dopiero jest ubaw
Zgłoś
Avatar
i................y 2014-05-31, 10:48
Spinacie się o te narkotyki jakby was ktoś związał i na siłę wam wszystkie wszczykiwał. Sam nie ćpam, ani nawet nie piję, ale jak ktoś to robi, to lata mi to koło chuja. Co najwyżej byłbym za tym, żeby papierosy zdelegalizować, bo truje się ludzi dookoła. Ewentualnie mógłby być przydatny jakiś zakaz wychodzenia z domu, jak jest się na czymś, po czym może ci odjebać i będziesz stwarzać zagrożenie dla otoczenia. Dopóki szkodzisz tylko sobie, to twoja sprawa. Wy byście wszyscy najchętniej krzyżowali ludzi za próby samobójcze.
Zgłoś
Avatar
Leniwy Leonard 2014-05-31, 11:46
Jak na nie go patrzę to mi się przypominają te wszystkie momenty: "nic mi nie jest, wszytko jest ok"
Zgłoś