18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Idąc do pracy, podczas gdy jest sie na haju nie jest zalecane.
Jednak oglądanie kogoś kto spożył kokaine, LSD i ketamine pracując owszem.
Minąl już ponad rok odkąd Znajomi Sama napchali w niego xtc, grzybki halucynogenne i zjarali go po czym wyslali go do pracy, i na szczęscie dla nas, nic go to nie nauczyło.
Na boże narodzenie, Briggs ponownie postanowił sie sfazować i służyć społeczeństwu.



Zgłoś
Avatar
ulifont 2014-05-30, 23:05 4
Do gazu! Młodzież i tak się zachwyci ćpaniem, może już czas wprowadzić rządy twardej ręki?
Zgłoś
Avatar
yava1111 2014-05-30, 23:18 45
@up Ta rządy twardego kutasa , nie chce nie weźmie swój rozum ma.
Jeżeli jest słaby to niech sam się eliminuje ze społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
tora-tora 2014-05-30, 23:22
O ile jestem zdania, że alkohol jest używką, przy rozsądnym stosowaniu, stosunkowo mało szkodliwą i przymykam także oko na zapalenie marihuany raz na kilkanaście miesięcy, o tyle brzydzą mnie ludzie zażywający takie substancje psychoaktywne.
Zgłoś
Avatar
DAS_KUT_ASS 2014-05-30, 23:28 30
up
pierdolenie, psychodeliki sa zajebiste
Zgłoś
Avatar
slaiter 2014-05-30, 23:31 30
@tora-tora ja bym zielsko zaliczył do najmniej szkodliwych a alkochol przydzielił na poziomie z narkotykami, patrząc jakie spustoszenie sieje w organiźmie człowieka. I nie pierdolić mi, że umiar itp. równie dobrze można by tak z narkotykami...
Zgłoś
Avatar
yava1111 2014-05-30, 23:38 6
DAS_KUT_ASS napisał/a:

up
pierdolenie, psychodeliki sa zajebiste


Wszystko zależy od ilości i osoby.
Zgłoś
Avatar
lizardhino 2014-05-30, 23:40 9
wystarczy być biednym i nie ma problemu z cpieniem
Zgłoś
Avatar
kuba9998 2014-05-31, 1:46
"Idąc do pracy, podczas gdy jest sie na haju nie jest zalecane." wtf? sam jesteś na haju?
Zgłoś
Avatar
19kaczor90 2014-05-31, 1:56 1
On nie jest naćpany. To jest po prostu akcja niepełnosprawni pełnosprawni w pracy.
Zgłoś
Avatar
Rax 2014-05-31, 2:01
i tak oto w 2 odcinkach mamy porownanych 6 srodkow psychoaktywnych...

i jak wam wypada baka w tym zestawieniu? brakuje mi tu jeszcze jakby obslugiwal ludzi najebany

hejterow z wypranymi mozgami przez propagande zapraszam do polemiki
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-05-31, 2:09 2
wszystkich jebanych pierdolonych ćpunów wysłałbym najchętniej do gazu. tam mieliby ćpanie po kres swoich nędznych dni ...tfu! chwil.
Zgłoś
Avatar
Seboolek 2014-05-31, 2:25 18
Jacy wielcy przeciwnicy prochów tutaj są. Lubie od czasu do czasu zarzucić sobie lsd lub białego co nie oznacza od razu ze jestem ćpunem. Nic na łyżce nie podgrzewam ani nie używam igieł. To że lubie sie w wolnym dniu wyjebać na kanapie i całkowicie wyluzować jak i przyćpać nie robi ze mnie kogoś chujowego. Bez kurwa przesady. Kawały o jebaniu dzieci was krecą ale prochy to zło i juz bulwersy? zluzować wory
Zgłoś
Avatar
grubazosia 2014-05-31, 2:35 3
a ćpaj sobie co lubisz byle w domowym zaciszu. Sam swojego czasu przywaliłem kwasa i muszę przyznać ze była to największa akcja mojego zycia, ale generalnie twarde narkotyki są raczej dla słabych i nie polecam chociaz nie ruszylem nic poza weedem i lsd.
Zgłoś
Avatar
z3r0c00l1337 2014-05-31, 7:01
Jak byk kurwa pisze ze kokaina,lsd i ketamina. Po chuj w opisie piszesz bzdury typu xtc,grzybki halucynogenne i zjarali go. Jak ktoś kiedyś żarł grzyby to wie że lepiej z niczym tego nie mieszać bo może być w chuj nie przyjemnie. Jak on by na grzybki zapierdolił LSD to by go w kaftan zapakowali 100 %.
Zgłoś