18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
Dzisiejszy głośny wypadek o którym trąbią we wszystkich gazetach i telewizjach
5 osób dwie kobiety i trójka dzieci
Pani tak szybko jechała, że nie zauważyła skrzyżowania z drogą z pierwszeństwem i wbiła się w ciężarówkę.



Zgłoś
Avatar
Jagang 2021-06-30, 2:33 5
mariusz3pl napisał/a:

? a może się zatrzymać jeśli widoczność ograniczona i wyjrzeć czy nie jedzie jakiś imbecyl?



Oddaj prawko kretynie (i reszta tobie podobnych tutaj). Oprócz stosowania się do ograniczeń prędkości trzeba też myśleć, gdy prowadzisz samochód. Zasada ograniczonego zaufania to właśnie przejaw myślenia za kółkiem, które jest tak niepojęte dla takich jełopów. Tak wiem, myśleć trudno, ale dzięki myśleniu jesteś w stanie uniknąć wypadków. Uniknięcie kasacji samochodu i swojej śmierci/inwalidztwa ma niewielką cenę - ograniczenie prędkości przed np. skrzyżowaniem, ale dla królów szos ta cena jest zbyt duża. To, że miałeś pierwszeństwo nie będzie miało znaczenia kretynie, wtedy gdy rodzina będzie wybierała dla ciebie trumnę. Tak samo jak w przypadku pieszych, którzy wpierdalają się na pasy bez rozglądania się, bo mają pierwszeństwo.
Zgłoś
Avatar
Piorun1973 2021-06-30, 2:33
Ale Auto Casco pewnie miała
Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-06-30, 2:35
Gdzie żałoba narodowa ? Czyżby pis żałobę narodowe tylko dla swoich robił
Zgłoś
Avatar
Tymotekspokomłotek 2021-06-30, 5:04 5
Mówcie co chcecie ale dzieci zawsze szkoda
Zgłoś
Avatar
C................a 2021-06-30, 5:19
Widocznie uznała że 500 zł na każde dziecko to za mało i postanowiła soba skończyć
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-06-30, 5:37 3
NiemiecWaszPan napisał/a:

Nie pierdol głupot. Jak jedziesz przez skrzyżowanie i masz pierszeństwo, to nie zwalniasz, tylko jedziesz z maksymalną dozwoloną prędkością i tyle. Wina tępego babska, że się nie zatrzymała i chuj!
Jeśli już szukasz na siłę winowajcy, to są nim pizdy siedzące za biurkami odpowiedzialne za infrastrukturę, które źle oznakowały to skrzyżowanie. Na takim skrzyżowaniu powinny stac światła, a nie same znaki, to by może tępe ślepe babsko za kierownicą zauważyło, że musi się zatrzymać!



Jak tylko chcesz być jednym z tych na cmentarzu, co mieli pierwszeństwo to rób tak dalej. Przeciętny kierowca to taki, który popełnia stosunkowo mało błędów. Dobry kierowca to taki, który potrafi też przewidzieć błędy innych i nie dopuścić do wypadku.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-06-30, 6:33 1
up
zgadza się, ale tego nie dało się przewidzieć, że tępa baba będzie tak zapierdalać,
pojawiła się dość nagle na skrzyżowaniu, kierowca ciężarowki nie miał czasu zareagować

a propo wyobraźni i czasu reakcji, najgorsze combo to kilka bab kierowców na ulicy
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-06-30, 7:48
mygyry napisał/a:

Jak kurwa można ani ciut nie zwolnić dojeżdżając do skrzyżowania w dodatku no nie ma kurwa opcji, że tira nie widziała..



Może ją szlag trafił i straciła świadomość? jakiś skurcz, atak padaczki, serca? Jakaś potężna kłótnia w samochodzie, albo po prostu samobójstwo.
Zgłoś
Avatar
jacek82r 2021-06-30, 7:54
Jak wy tak możecie ! Tragedia a wy sobie ( ha ha , hi hi )
Zgłoś
Avatar
mabrothrax 2021-06-30, 8:27 1
Dobrze, że sezon na autoszmaty trwa cały rok.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2021-06-30, 9:01 1
korkyspolsky napisał/a:

Najgorsze że teraz pewnie kiero z dużego będzie targany po sądach bo np kilka dni temu przegiął tacho,albo jechał ciut za szybko. Jak znam polskie prawo i sądy to na bank będą chcieli znaleźć winnego,a że winna już zdążyła się przekręcić to padnie na zwodowca. Smutne


Dzisiaj sprawę ma kierowca tira z wypadku z Miedzianej Góry 2018r. Też głupia pizda wjebala się pod tira, zabiła swoje siostry i dziecko. A prokurator, chce wszystko przerzucić na kierowcę.
Zgłoś
Avatar
Dkusz 2021-06-30, 9:20
Nic tak nei cieszy jak śmierć durnego kurwiska i jej purchlakow. Tylko latajace motopizdeczki sa lepsze
Zgłoś
Avatar
warka 2021-06-30, 9:31 1
Pralpunkt napisał/a:

Powiem jedno laska zapierdala za szybko jak na taką drogę.


Albo i za wolno .Jadac tylko deko szybciej uniknęla by kolizji .
Zgłoś
Avatar
tepad.no 2021-06-30, 9:55
Prawie Gouranga. Przyjechałem sobie na wakacje, tyle zapierdalaczy już dawno nie widziałem. Za przekraczanie prędkości dostaje się jakieś punkty na kartę Biedronki? Na czym to polega ten fenomen bo nie jestem w temacie?
Zgłoś
Avatar
beeveer 2021-06-30, 9:56
głupia pizda głupia pizdą. kiedyś przed takim skrzyżowaniem strzelił mi przewód hamulcowy - mimo zaciągnięcia ręcznego i zamknięcia obrotomierza przy redukcji i tak wjechałem na skrzyżowanie 40km/h. oczywiście melioracja przy drodze wykonana w taki sposób, że żadnej możliwości ucieczki w pole.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie