18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25

Cytat:


Pierwsze trzy rozmowy dotyczą pierwszych zgłoszeń na numer alarmowy 998 odnośnie pożaru, pragniemy zwrócić uwagę na różne określenia miejsca zdarzenia (Janków Przygodzki, Przygodzice, Wysocko Małe), co powodowało utrudnienia w dysponowaniu jednostek ochrony przeciwpożarowej na właściwe miejsce zdarzenia.
Korespondencja radiowa dotyczy informacji podczas dojazdu jednostek do miejsca zdarzenia i pierwszych podejmowanych działań ratowniczych. Słyszalny szum podczas korespondencji (utrudniający łączność) to odgłos wydobywającego i palącego się pod dużym ciśnieniem gazu z rurociągu.



zajebane z ostrow24/tv
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-11-30, 13:20 91
Strażakom dziękujemy za wszelką pomoc. Polacy.
Zgłoś
Avatar
Modrzew88 2013-11-30, 13:43 11
@Wolf3D Służbom* dziękujemy za wszelką pomoc. Przy takiej operacji nie działają tylko strażacy.
Zgłoś
Avatar
versós 2013-11-30, 14:04 15
styrta się pali...
Zgłoś
Avatar
meier 2013-11-30, 14:08 4
ja jebe, ludzie nie wiedzą gdzie mieszkają
Zgłoś
Avatar
Wolf3D 2013-11-30, 14:34 9
Modrzew88 napisał/a:

@Wolf3D Służbom* dziękujemy za wszelką pomoc. Przy takiej operacji nie działają tylko strażacy.



Akcji tak ale... Policja szczuje nas na drogach aby poprawić budżet..
Panowie w ambulansie dawali povulon...
ABW itp.. zakłada podsłuchy w ilościach wcześniej nieznanych..
Dlatego dziękuje za prace tylko strażakom.
Zgłoś
Avatar
Bansiarz 2013-11-30, 15:48 21
(...)
- Są osoby poszkodowane?

- Nie mam pojęcia, ja tylko to z okna widzę i wszystko mówię panu co widzę, nic nie widzę, ale tam jest pełno ludzi, widzę(...)

Rozumiem, że to nie jest zabawne. Ale ten dialog spowodował, że się zaśmiałem
Zgłoś
Avatar
avox 2013-11-30, 15:50 6
@meier

Na prawdę myślałeś, że oni nie wiedzą gdzie mieszkają? Pomyśl, że te płomienie było widać z okolicznych miejscowości.. takie duże były. Dlatego dzwonili i podawali swoją miejscowość
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-11-30, 23:02 4
avox napisał/a:

@meier

Na prawdę myślałeś, że oni nie wiedzą gdzie mieszkają? Pomyśl, że te płomienie było widać z okolicznych miejscowości.. takie duże były. Dlatego dzwonili i podawali swoją miejscowość



Tobie to się oprócz facepalma to jeszcze strzał w pysk należy. A co to kurwa okolicy ludzie nie znają ? dyliżansami jeździć muszą ? o tym że sąsiad bimber pędzi a sołtys w gimnazjum dyma pewnie kurwa cała wieś wie.
Zgłoś
Avatar
Dzichader 2013-11-30, 23:05
Tak bez kurew?
Zgłoś
Avatar
fen1x 2013-11-30, 23:06
Czy ja dobrze słyszałem babka na koniec się pyta czy zakluczył? xD
Siano we łbie straszne.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-11-30, 23:09 11
2:44 troche wzruszający moment, że facet bierze wiadro i mimo wszystko broni swego domu. Piwo dla tego Pana !
Zgłoś
Avatar
slig01 2013-11-30, 23:10 12
@Wolf3D Nie masz pojęcia o pracy pogotowia ani policji ani straży pożarnej. Ci z tej akcji dawali pavulon? A może każda karetka daje pavulon? Pogotowie ratuje codziennie setki ludzi, a take barany jak Ty pamiętają tylko przestępców z jednej. Nie zapomnij powiedzieć tego załodze jeśli kiedyś wezwiesz karetkę chyba że nie masz jaj bo jesteś tylko internetowym napinaczem. A gdyby nie policja co cię szczuje to byś dawno miał mordę obitą. Rada jeździj zgodnie z przepisami to nie będą cię szczuli.

Ode mnie podziękowania dla WSZYSTKICH służb.
Zgłoś
Avatar
mornest 2013-11-30, 23:24
Jak słyszę tłumaczenia tych Pań, to wydaje mi się że przejeżdżając obok, nie znając miejscowości lepiej bym te miejsce opisał... A mogły po prostu oddać telefon facetowi...
Zgłoś
Avatar
goldenguti 2013-11-30, 23:26 11
Cytat:

"avox napisał/a:
@meier

Na prawdę myślałeś, że oni nie wiedzą gdzie mieszkają? Pomyśl, że te płomienie było widać z okolicznych miejscowości.. takie duże były. Dlatego dzwonili i podawali swoją miejscowość

Tobie to się oprócz facepalma to jeszcze strzał w pysk należy. A co to kurwa okolicy ludzie nie znają ? dyliżansami jeździć muszą ? o tym że sąsiad bimber pędzi a sołtys w gimnazjum dyma pewnie kurwa cała wieś wie."



Każdemu z Was życzę, żeby rozpierdoliło Wam pól wypizdowa, w którym mieszkacie (a jeżeli nie wypizdowa to i tak pół) i zobaczymy jak dokładne informacje byście podawali. Kurwa ludzie w stresie myślą, że armagedon, a internetowe pizdy jeszcze będą im wytykać błędy w informacjach. Byście się pewnie zesrali podając imię i nazwisko.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie