18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się


gdy nagle, nie wiadomo skąd pojawia sie poligon6

2020-06-19, 17:06
Grubsza sprawa, skoro psa do piachu przyzwyczajają :kawa:

2020-06-19, 17:40
Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi

2020-06-19, 17:56
jakby to był mój pies to bym zrobił jej to samo 100x bardziej

2020-06-19, 18:13
aż się nasuwa stare przysłowie, gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta :)

2020-06-19, 18:26
Kopytkarz napisał/a:

Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi


To efekt propagandy, płynącej z każdej strony. Wróg to biały człowiek cywilizacji łacińskiej, można nim pogardzać. Kochać i klękać trzeba nad cierpieniem zwierzątków, murzynków, klimatu, żydów i syryjczyków itd. Jak tak nie myślisz to faszyści i rasiści, nazwą cię faszystą i rasistą
U nas nie piorą aż tak mózgu w związku z murzynami, a odkąd PO odeszło nawet islam i sodomici przestali być świętci. Niestety co do zwierządków popie**oleństwo osiąga apogeum. Jakieś więzienie za zabijanie karpi, albo z trzymanie psa na łańcuchu... Masakra. Jak ktoś byłby w stanie pobić a nawet zabić człowieka, za jakieś durne zwierze, to jest to chory psychicznie. Jak ktoś ma znieczulice na ludzi, a płacze bo piesek, również ma wyprany mózg. Ja tu widzę babę co walnęła szczekającym szczurem o ziemie i tyle. Śmiechłem bo mnie zaskoczyła, i to cała reakcja.

2020-06-19, 18:30
Kopytkarz napisał/a:

Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi



jesteś niedoj***ny

2020-06-19, 18:47
Kopytkarz napisał/a:

Jak to jest, że bardziej jest mi szkoda psa niż garstki ludzi



Bo takie zwierze nie obroni się przed "myślącym" czlowiekiem. To nie zwierzak jest winny otoczenia w jakim żyje. Jest skazany na łaske ludzi. Zwierzęta nie rozumieją poj***nych zachowań ludzi i poprostu im ufaja. A ludzi nie szkoda bo często sami są sobie winni i mają szanse sie wybronić chociażby słownie.

janlew napisał/a:

To efekt propagandy, płynącej z każdej strony. Wróg to biały człowiek cywilizacji łacińskiej, można nim pogardzać. Kochać i klękać trzeba nad cierpieniem zwierzątków, murzynków, klimatu, żydów i syryjczyków itd. Jak tak nie myślisz to faszyści i rasiści, nazwą cię faszystą i rasistą
U nas nie piorą aż tak mózgu w związku z murzynami, a odkąd PO odeszło nawet islam i sodomici przestali być świętci. Niestety co do zwierządków popie**oleństwo osiąga apogeum. Jakieś więzienie za zabijanie karpi, albo z trzymanie psa na łańcuchu... Masakra. Jak ktoś byłby w stanie pobić a nawet zabić człowieka, za jakieś durne zwierze, to jest to chory psychicznie. Jak ktoś ma znieczulice na ludzi, a płacze bo piesek, również ma wyprany mózg. Ja tu widzę babę co walnęła szczekającym szczurem o ziemie i tyle. Śmiechłem bo mnie zaskoczyła, i to cała reakcja.



Już widzę jakie masz podejście i współczucie do ludzi jak na zwierzęta masz wyj***ne kiedy ktoś np. krzywdzi zwierzaka w twojej obecności

:roll:

Chyba że pie**olisz tu tak w poszukiwaniu piw od poligona

2020-06-19, 19:17
Daster napisał/a:

Już widzę jakie masz podejście i współczucie do ludzi jak na zwierzęta masz wyj***ne kiedy ktoś np. krzywdzi zwierzaka w twojej obecności
Chyba że pie**olisz tu tak w poszukiwaniu piw od poligona


Co to za debilne porównanie. Co mają zwierzęta do ludzi. Nie lubię krzywdy ludzkiej, ale u mnie w głowie panuje porządek. Jak normalny człowiek, najbardziej nie mogę patrzeć na krzywdę:
- rodziny
-- znajomych
--- dzieci
---- kobiet (niewinnych)
----- rodaków
------ przedstawiciele mojej cywilizacji
Odtąd mam już coraz bardziej lub całkowicie wyj***ne:
------- przedstawiciele innych cywilizacji, wyznań i ras
--------zwierzęta
--------- lewacy
----------rośliny
-----------kamienie

2020-06-19, 19:37
No to odj***ł poligon. Chyba gorszy dzień miał.

2020-06-19, 21:08
o sk***isyn, nie spodziewałem sie tego :mrgreen:

2020-06-19, 21:33
ALe k***a zaj***ł bym ja na miejscu... ja pie**ole, serio jak jakiegos da silwe cwiartuja jakos mnie nie rusza ale to to przesada!!

2020-06-19, 22:00
willoo napisał/a:

jakby to był mój pies to bym zrobił jej to samo 100x bardziej



Uspokoję cię - gdyby to był pies to by go nie podniosła z taką łatwością więc nie ma mowy o żalu za pasem bo psa na tym nagraniu nie ma. To była zwykła pomyłka w laboratorium, mieszanina pchły z chomikiem, nic nie warte włochate 4 łapy które w ogóle nie powinno nigdy powstać ale ludzie których nikt nie chce bo są skretyniali potworzyli sobie takie szczekające cosie do towarzystwa no i niestety bardzo często stawiają wyżej nad dobro ludzkie. Cywilizacja 21 wieku i to trzymanie psów po bokach co 2 mieszkanie to jest większy rak niż to co się dzieje w Stanach...

2020-06-20, 01:36
janlew napisał/a:

Co to za debilne porównanie. Co mają zwierzęta do ludzi. Nie lubię krzywdy ludzkiej, ale u mnie w głowie panuje porządek. Jak normalny człowiek, najbardziej nie mogę patrzeć na krzywdę:
- rodziny
-- znajomych
--- dzieci
---- kobiet (niewinnych)
----- rodaków
------ przedstawiciele mojej cywilizacji
Odtąd mam już coraz bardziej lub całkowicie wyj***ne:
------- przedstawiciele innych cywilizacji, wyznań i ras
--------zwierzęta
--------- lewacy
----------rośliny
-----------kamienie



Świat się rozwija a ty dalej w średniowieczu. Dalej byś palił wiedźmy i czarodziejki na stosie ? W tamtych czasach nie znali empatii.

2020-06-20, 02:31
pater 3 enter the game

player 3 enter the game