18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
łomatko 2016-06-24, 17:57 3
Cytuję: "Nie ma rasy agresywnej, mogą zdarzyć się osobniki, które zostały wychowane w zły sposób." Po raz kolejny gościu bierze się za temat, którego nie zna! Pies ma genetyczne uwarunkowania do przejawiania pewnych zachowań, które są charakterystyczne dla danej rasy. Predyspozycje do wykazywania agresji są dziedziczne, ale oczywiście w głównej mierze zależy to od osobnika.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2016-06-24, 21:22 1
@up 4:20 "ma zakodowany instynkt obrony swojej rodziny" a "Nie ma rasy agresywnej, mogą zdarzyć się osobniki, które zostały wychowane w zły sposób.". Koleś zaprzecza sam sobie przez taką wybiórczość bo na to wychodzi, że jednak psy dziedziczą genetycznie jakieś zachowania i w tym może być zachowanie agresywne.
Zgłoś
Avatar
SaveTheTrees 2016-06-24, 22:33 2
Ujmę to tak - nigdy nie widziałem jamnika, który zagryzłby człowieka. Za to Rottweilera tak.
Taka przenośnia, naocznym świadkiem nie byłem.
Zgłoś
Avatar
6................k 2016-06-27, 0:24
Robi się Dscovery Chanel, czyli bezsensowna "wiedza" dla debili...
Zgłoś