18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
baxter 2013-02-13, 21:07 3
Zgłoś
Avatar
kermiot 2013-02-13, 21:09
spryecyne y ideami sadistica, ale piwo leci
ctrl+z debilu...
Zgłoś
Avatar
d................r 2013-02-13, 21:42 19
Za tego typu film ode mnie zawsze piwo, uwielbiam oglądać filmy o powstaniu świata, wszechświecie, materii itp.
Zgłoś
Avatar
S................x 2013-02-13, 21:44 35
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-02-13, 21:48 2
Za kosmosy zawsze piwko. Pozdrawia zbakany astronauta.
Zgłoś
Avatar
radek225 2013-02-13, 21:50 7
Ameryki ten film nie odkrył, wiedziałem to już w podstawówce. Po Wielkim Wybuchu, gdy Wszechświat ostygł na tyle, by cząstki elementarne mogły się połączyć w atomy, jedyny pierwiastek jaki był w młodym Wszechświecie to wodór i hel. CAŁA reszta pierwiastków jaka powstała, powstała w dawno już nie żyjących gwiazdach. Tak więc żelazo w Twojej krwi i samochodzie, węgiel w piecu i węglowodorach z których się składamy, złoto wchodzące w skład enzymów, czy biżuterii - to wszystko powstało miliardy lat temu w gwiazdach. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy dziećmi gwiazd.
Zgłoś
Avatar
Bakkermman 2013-02-13, 21:51
Naoglądali się? To teraz spłacać dług narodowy, bo państwo każe...
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-02-13, 21:53
Przecież człowieka stworzył Bóg, więc nie wiem na chuj te całe pierdolenie o wybuchających gwiazdach i atomach.
Zgłoś
Avatar
mik777pl 2013-02-13, 22:17
up
Pierun kurwa:D milcz i podziwiaj:)
Zgłoś
Avatar
Mavver57 2013-02-13, 22:19
A najlepsze jest to, że ludzie nie są świadomi tego iż to "coś", a nie wszystko natura i prawa fizyki nas stworzyły.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-02-13, 22:27 3
radek225 napisał/a:

Ameryki ten film nie odkrył, wiedziałem to już w podstawówce. Po Wielkim Wybuchu, gdy Wszechświat ostygł na tyle, by cząstki elementarne mogły się połączyć w atomy, jedyny pierwiastek jaki był w młodym Wszechświecie to wodór i hel. CAŁA reszta pierwiastków jaka powstała, powstała w dawno już nie żyjących gwiazdach. Tak więc żelazo w Twojej krwi i samochodzie, węgiel w piecu i węglowodorach z których się składamy, złoto wchodzące w skład enzymów, czy biżuterii - to wszystko powstało miliardy lat temu w gwiazdach. Śmiało można powiedzieć, że jesteśmy dziećmi gwiazd.


Dzieci gwiazd. Kiedyś to już słyszałem, ale dzięki, że mi przypomniałeś To ma sens - i mowię tu całkiem serio, to nie trolling.
Zgłoś
Avatar
davinci666 2013-02-13, 22:28
Morał z tego taki jesteśmy zbudowani z jąder ...

gwiazd .
Zgłoś
Avatar
jamiemonovitz 2013-02-13, 22:30 2
Neil DeGrasse Tyson pojawia się na sadolu rzadko, ale jeśli już go tu widzę to jest pierdolnięcie! P.S. Polecam klipy na yt z nim związane, naprawdę warto obejrzeć
Zgłoś
Avatar
radek225 2013-02-13, 22:36 1
@ genghiskhan pewnie chodzi Ci o książkę "Dzieci wszechświata". Kiedy siedziałem w pudle i udało mi się dorwać do więziennej biblioteki, wypożyczyłem ją. Książka jest z 1972 albo 1973 roku. Została napisana przed wystrzeleniem Voyagerów, jednak mimo to nie odczułem żadnej przepaści intelektualnej między moją rozległą wiedzą o Wszechświecie, a tym, co w tej książce było zawarte. Co ciekawe, bardzo trafnie było w niej oszacowane, jak daleko od Układu Słonecznego następuje heliopauza, mimo, że na 100% wiemy to od bardzo niedawna. Książka jest napisana bardzo ciekawie, bez pseudonaukowego bełkotu. Pamiętam, jak byłem w połowie, otwiera się cela, wchodzi klawisz i mówi, bym się pakował, bo rodzice wpłacili za mnie kaucję . Wtedy naprawdę czułem smutek, że nie doczytam świetnej książki.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie