18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
barti442 2023-03-23, 19:44
o małpie i zegarku mówił Churchill,
raczej nie dowodził Piłsudski a,rozpieprzał Polską Armię.
Dyletant na stanowisku wodza naczelnego,wojnę prowadzili:
gen . Rozwadowski i Haller.
poźniej mi się nie chciało oglądać kogoś kto gestykuluje ja ci od hiphopu
Zgłoś
Avatar
xv89 2023-03-25, 14:27
Stereotypy i przekonania. Z niczego się wzięły i Bolaki znów uciskane niesprawiedliwie są.
Bolacy sami siebie poniżają. Cały majestat tego parchatego narodu, to zajebać coś "somsiadowi" a następnie uwalić zamroczony tanią prytą łeb w pijackim, plugawym barłogu. Takich złamanych parchów bez cienia ambicji w życiu jest wg GUS 1/4 i statystyka będzie tylko gorsza pod tym względem.

Dla mnie ten złodziejski, skrzywiony "naród" nie istnieje. To po prostu zbieranina idiotów przypadkowo egzystująca na tym terenie, gdzie jeden parch tylko patrzy i kombinuje jak tu przyżerować na innym - coś mu zajebać, albo go radośnie podpierdolić. Coś takiego jak solidarność, wspólne narodowe dobro, społeczeństwo obywatelskie to puste frazesy mające pudrować tego trupa. Na zachodzie trendy podobne.
Zgłoś
Avatar
ququa 2023-03-26, 16:59 1
xv89 napisał/a:

Stereotypy i przekonania. Z niczego się wzięły i Bolaki znów uciskane niesprawiedliwie są.
Bolacy sami siebie poniżają. Cały majestat tego parchatego narodu, to zajebać coś "somsiadowi" a następnie uwalić zamroczony tanią prytą łeb w pijackim, plugawym barłogu. Takich złamanych parchów bez cienia ambicji w życiu jest wg GUS 1/4 i statystyka będzie tylko gorsza pod tym względem.
Dla mnie ten złodziejski, skrzywiony "naród" nie istnieje. To po prostu zbieranina idiotów przypadkowo egzystująca na tym terenie, gdzie jeden parch tylko patrzy i kombinuje jak tu przyżerować na innym - coś mu zajebać, albo go radośnie podpierdolić. Coś takiego jak solidarność, wspólne narodowe dobro, społeczeństwo obywatelskie to puste frazesy mające pudrować tego trupa. Na zachodzie trendy podobne.



oj BOLAKU piecze dupa ??
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-03-26, 23:34 1
“Moja instynktowna sympatia do Polski zrodziła się pod wpływem ciągłych oskarżeń, miotanych przeciwko niej; — i rzec mogę, — wyrobiłem sobie sąd o Polsce na podstawie jej nieprzyjaciół. Doszedłem mianowicie do niezawodnego wniosku, że nieprzyjaciele Polski są prawie zawsze nieprzyjaciółmi wielkoduszności i męstwa. Ilekroć zdarzyło mi się spotkać osobnika o niewolniczej duszy, uprawiającego lichwę i kult terroru, grzęznącego przy tym w bagnie materialistycznej polityki, tylekroć odkrywałem w tym osobniku, obok powyższych właściwości, namiętną nienawiść do Polski. Nauczyłem się oceniać ją na podstawie tych nienawistnych sądów i metoda okazała się niezawodną” – Gilbert Keith Chesterton
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2023-03-27, 19:05
Najbardziej poniżają siebie sami Polacy którzy tolerują rządy skurwysynow i nieustannego jebania w dupe.
Zgłoś
Avatar
F................a 2023-03-31, 0:24
xv89 napisał/a:

Stereotypy i przekonania. Z niczego się wzięły i Bolaki znów uciskane niesprawiedliwie są.
Bolacy sami siebie poniżają. Cały majestat tego parchatego narodu, to zajebać coś "somsiadowi" a następnie uwalić zamroczony tanią prytą łeb w pijackim, plugawym barłogu. Takich złamanych parchów bez cienia ambicji w życiu jest wg GUS 1/4 i statystyka będzie tylko gorsza pod tym względem.
Dla mnie ten złodziejski, skrzywiony "naród" nie istnieje. To po prostu zbieranina idiotów przypadkowo egzystująca na tym terenie, gdzie jeden parch tylko patrzy i kombinuje jak tu przyżerować na innym - coś mu zajebać, albo go radośnie podpierdolić. Coś takiego jak solidarność, wspólne narodowe dobro, społeczeństwo obywatelskie to puste frazesy mające pudrować tego trupa. Na zachodzie trendy podobne.



Won kurwo
Zgłoś