18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
Dziś mam dla was coś ciekawego.
Ranking najbardziej popapranych filmów w historii.
Samo zestawienie oczywiście podstępnie skradzione z portalu taniej rozrywki, jednakże po przeglądnięciu opisów i szybkich scen niektórych filmów odnoszę wrażenie, że twórca miał dość sporą wiedzę w temacie.

Zainteresowałem się filmami tego typu, gdyż jakiś czas temu jeden z użytkowników zauważył coś ważnego:
cosiarz napisał/a:

Żyjemy w tak koloryzowanym świecie, że dla większości ludzi rzeczy, które są umieszczane na hardzie są niepojęte. A prawda jest taka, że tak właśnie wygląda świat. Myślą, że konflikty, które trwały i trwają obecnie to jakaś bajka, że wszystko jest wymyślone i ich nie dotyczy. Ludzie giną i ginąć będą w mniej lub bardziej (ku naszej uciesze) spektakularny sposób.[...] Świat jest pełen przemocy. My tylko staramy się to ukryć. Nie chcemy dopuścić tego do naszej świadomości.



Do tego sam miałem sytuację, gdy po pokazaniu "odważnej koleżance" paru filmów z harda, spytała się mnie jak oni te rany zrobili, bo takie rzeczy nie dzieją się naprawdę.

Dlatego też stwierdzam, że zestawienie może się wam jako rasowym sadolom przydać.


Nie wszystkie z nich są chore(czt. przedstawiają sytuacje, które dzieją się na całym świecie.
Niektóre z nich to zwykłe parodie(np. Opona), albo dobre klasyki kina.
Zdarzają się jednak perełki.
Filmy, które sprawdziłem na szybko:

"Wilgotne miejsca"
"Srbski Film"
Od siebie mogę dodać film "Nieodwracalne"

Na zakończeniu chciałem tylko dodać, że z racji tego, że większość użytkowników Sadistica nie ma ukończonych 18 lat, a filmy są ogólnodostępne w internecie to krótkimi słowami zwracam się do młodszych użytkowników:
ukryta treść
Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat to nie masz prawa oglądać tych filmów. Tym razem zrób wyjątek i NIE szukaj tych filmów w internecie. Oszczędź swoją psychikę i siebie.



Źródło: jebzdzidy.pl
Zgłoś
Avatar
Arles. 2017-03-14, 2:12 31
Serbski jest mocno przereklamowany.
Zgłoś
Avatar
TT4 2017-03-14, 3:36 8
Zestawienie niepełne. Brakuje "Dżudo honor"...
Zgłoś
Avatar
Halman 2017-03-14, 4:06 2
plan 9 z kosmosu? ktoś popłynął.. ten film jest zwyczajnie tak słaby że aż piękny ale mowy o ryciu psychy nie ma...
Zgłoś
Avatar
igorektgk 2017-03-14, 6:07 2
Druga część ludzkiej stonogi jest dużo lepsza od jedynki
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-14, 7:32 3
TT4 napisał/a:

Zestawienie niepełne. Brakuje "Dżudo honor"...


Sporo wartej uwagi produkcji nie ma:
"w szklanej klatce", "Eraserhead" (polski tytuł to chyba głowa do wycierania), "120 dni Sodomy", "Irreversible", Ichi the killer", "I split on your grave" i sporo innych.

Przy czym "Wilgotne miejsca" i "Gówniany horror" muszę nadrobić, bo nie kojarzę.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-03-14, 7:34 1
Na końcu powinieneś dodać Holy Mountain Jodorwoskiego.
Zgłoś
Avatar
Thetus 2017-03-14, 7:42 1
O Eroguro Kolega słyszał? Albo nie wiem, cokolwiek z azjatyckiej kinematografii? Naprawdę przyjemnie chwilami się ogląda

Cytat:

Ichi the killer


A to polecam gorąco
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-03-14, 8:08
czesiek99 napisał/a:


Sporo wartej uwagi produkcji nie ma:
"w szklanej klatce", "Eraserhead" (polski tytuł to chyba głowa do wycierania), "120 dni Sodomy", "Irreversible", Ichi the killer", "I split on your grave" i sporo innych.

Przy czym "Wilgotne miejsca" i "Gówniany horror" muszę nadrobić, bo nie kojarzę.



Myślałem nad "I split on your grave", ale stwierdziłem, że jest za słabe.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-14, 8:12 1
Thetus napisał/a:

O Eroguro Kolega słyszał? Albo nie wiem, cokolwiek z azjatyckiej kinematografii?


Ehhh... temat rzeka.
Pamiętam "Blind Beast" stare jak cholera, ale wciągające, czy "Kyôfu kikei ningen" (przy tym cholerstwie uczyłem się angielskiego, bo miałem do wyboru tylko niemieckie i angielskie napisy). Ogólnie najbardziej pojebane filmy są produkcji japońskiej i to z lat 60'-70', i ciężko się tego w sieci szuka.
nano50 napisał/a:

Myślałem nad "I split on your grave", ale stwierdziłem, że jest za słabe.


Kwestia gustu. Przez sam fakt, że jest to dalej najczęściej zakazywany film w historii warto obejrzeć.
Eeee a właśnie, czy masz na myśli japońską wesję z 76' czy amerykańską z 2010? Bo jak zawsze remake się do oryginału nawet nie zbliżył.
P.S Nagroda Darwina dla bęcwała który przetłumaczył "I split on your grave" na "bez litości".
Zgłoś
Avatar
muody14 2017-03-14, 8:25 3
Film Cannibal Hollocaust został nakręcony na podstawie wspomnień typa, który to przeżył. Jaki to horror? Do myślenia dał mi cytat cosiarza, człowiek naogląda się filmików z Brazylii, Meksyku, starszych nagrań z Jugosławi czy Czeczenii i żaden film gore nie rusza. Wydaje mi się, że życie pisze jednak najmocniejsze scenariusze. Wyjątkiem jest Martwica Mózgu, ubaw jak sto skurwysynów, szczególnie scena z dzieckiem w parku.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2017-03-14, 8:39 1
muody14, ja bym poszedł o krok dalej i stwierdził, że żaden film gore czy nagranie nie zastąpi Ci przeżycia czegoś takiego.
Trafiłem kiedyś na typa który miał ciekawą metodę na horrory. Robił napar z lulka czarnego i szyszek chmielu i w "dziwnym stanie" oglądał filmy. Cały film się darł (tak, darł się bo się bał, że będzie następny). Myślę sobie pojebany, czy jak... Jak się później okazało gość jest terenowym opiekunem społecznym i jak sam ujął "byle gówno go nie rusza".
wormgoro napisał/a:

Jak już mówimy o wszystkich filmach to w 4 bezapelacyjnie powinien się znaleźć Hei tai yang 731 znany pod nazwą Men Behind The Sun.


Racja. Scenę z kotem oglądałem z 15 razy zanim stwierdziłem, że to są prawdziwe zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
wormgoro 2017-03-14, 8:47
Jak już mówimy o wszystkich filmach to w 4 bezapelacyjnie powinien się znaleźć Hei tai yang 731 znany pod nazwą Men Behind The Sun.
Zgłoś
Avatar
nano50 2017-03-14, 9:05
13 komentarzy i 5 piw. To dopiero fenomen.
Zgłoś
Avatar
józekdeluxe 2017-03-14, 9:54
Życie tworzy prawdziwe gore. Po co kręcić takie filmy?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie