18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12


Prezydent Urugwaju Jose Mujica zyskał miano najbiedniejszego prezydenta na świecie. Większość swojej pensji oddaje potrzebującym. - Po prostu mało potrzebuję do szczęścia. Są ludzie, którym żyje się gorzej niż mnie - tłumaczy.
77-letni Mujica, nazywany przez rodaków Pepe, zarabia miesięcznie równowartość 9300 euro. 90 proc. pensji oddaje organizacji zajmującej się pomocą mieszkaniową dla biednych. "Na życie" zostaje mu więc około 900 euro. - Tyle mi wystarcza, nie mam wielkich potrzeb. Są ludzie, którym znacznie gorzej się żyje - mówi prezydent.

Mujica mieszka z żoną, senatorką Lucią Topolansky, na małej farmie pod Montevideo, stolicą Urugwaju. Nie mają dzieci. Farma należy do żony, a jedynym majątkiem prezydenta jest volkswagen beetle wart niespełna 2 tys. dolarów. Mujica nie ma nawet ani konta w banku, ani żadnych długów. Mówi, że życie uprzyjemnia mu jedna rzecz, jakiej pieniądze nie kupią - towarzystwo suczki Manueli.

Zgłoś
Avatar
Jab7kO 2012-09-21, 15:54
Najbiedniejszy. Kurwa w tym momencie te słowo jest nie na miejscu w chuj.
Zgłoś
Avatar
myha 2012-09-21, 16:05
@makabrax
nie mierz innych swoją miarą nie każdy jest sprzedajną kurwą za pieniądze gotową sprzedać wszytko w co wierzy. Tak się składa że miałem ofertę pracy na takiej ciepłej posadzce, co prawda nie jako kierownik ani nie w zus, a jako urzędnik w urzędzie gminy, ale zapewniam cię że ofertę pracy jako kierownik zusu też bym odrzucił
Zgłoś
Avatar
robson101 2012-09-21, 16:35
ciekawe czy których komentarzy będzie więcej, tych w których ludzie zjadą naszego prezydenta (napisane pewnie na IPHONE 5) czy tych które docenią tamtego z resztą wydaje się że te drugie byłyby bardziej wartościowe ...
Zgłoś
Avatar
K................n 2012-09-21, 17:14
Ta, a żona-senatorka pewnie napierdala miliony za łapówki na konto na Kajmanach
Zgłoś
Avatar
w................9 2012-09-21, 18:13
@robson
skad ty kurwa ten tekst o iphonie wziales?
i tak wgl po chuj bronisz ludzi ktorzy na to nei zasluguja?
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2012-09-21, 18:56
Kupuje zapewne sporo imidżu w taki sposób - nie mówię że na pewno jest zepsutym skurwysynem który myśli tylko o władzy ale z pewnością bierze pod uwagę fakt że ludzie go dzięki temu bardziej lubią.

...Z drugiej strony ja jakoś nie chciałbym mieć takiego 'mało prestiżowego' prezydenta jako reprezentanta swojego państwa.
Zgłoś
Avatar
virusotron 2012-09-21, 19:14 2
@up

Jakbyś teraz miał prestiżowego prezydenta....
Zgłoś
Avatar
n................e 2012-09-21, 22:16 1
O właśnie a co u naszego komora?Jakiś nieśmiały taki jest rzadko się wypowiada i w telewizji nie bywa dzikusek jeden
Zgłoś
Avatar
rafikl 2012-09-22, 17:32
Historia podobna troszkę do Jarka, tylko, że on ma kota i nie ma żony
Zgłoś