18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:57
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42


Prezydent Urugwaju Jose Mujica zyskał miano najbiedniejszego prezydenta na świecie. Większość swojej pensji oddaje potrzebującym. - Po prostu mało potrzebuję do szczęścia. Są ludzie, którym żyje się gorzej niż mnie - tłumaczy.
77-letni Mujica, nazywany przez rodaków Pepe, zarabia miesięcznie równowartość 9300 euro. 90 proc. pensji oddaje organizacji zajmującej się pomocą mieszkaniową dla biednych. "Na życie" zostaje mu więc około 900 euro. - Tyle mi wystarcza, nie mam wielkich potrzeb. Są ludzie, którym znacznie gorzej się żyje - mówi prezydent.

Mujica mieszka z żoną, senatorką Lucią Topolansky, na małej farmie pod Montevideo, stolicą Urugwaju. Nie mają dzieci. Farma należy do żony, a jedynym majątkiem prezydenta jest volkswagen beetle wart niespełna 2 tys. dolarów. Mujica nie ma nawet ani konta w banku, ani żadnych długów. Mówi, że życie uprzyjemnia mu jedna rzecz, jakiej pieniądze nie kupią - towarzystwo suczki Manueli.

Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-21, 14:05 6
by żyło się lepiej, fszystkim POlakom :]
Zgłoś
Avatar
rockface123 2012-09-21, 14:41 4
zegarek komora jest warty pewnie w 3 dupy więcej niż auto tego biednego prezydenta
Zgłoś
Avatar
Jacobcn 2012-09-21, 14:51 3
up ^ zegarek komora warty jest 700 zł,

sfora.pl/KROTKO-Bronislaw-Komorowski-w-pojedynku-na-zegarki-na-Ukrainie-g47695
Zgłoś
Avatar
kypciu91 2012-09-21, 14:51 39
Wielki człowiek. Szacunek!
Zgłoś
Avatar
Matuus 2012-09-21, 14:54 102
Po przeczytaniu "suczka Manuela" jeszcze raz spojrzałem na imię jego żony
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-09-21, 14:56 9
Dla mnie to politycy mogliby zarabiać po 30000 zł byle naprawdę coś robili dla Polski.
Zgłoś
Avatar
IlI126p 2012-09-21, 14:57 19
wlasnie takim ludziom nalezy sie wladza
Zgłoś
Avatar
Paskudny Stary Dżon 2012-09-21, 15:00 3
Suczka suczką. Nasz prezydent to wieloryba hoduje
Zgłoś
Avatar
tomek1491 2012-09-21, 15:02 71
Najcwańszy premier w historii Polski



Donald Tusk znany niektórym jako "rudy", "rudy wypierdalaj" albo "rudy won". Jak sam mówi należy do osób skromnych. W zeszlym roku zarobił jedynie 240 000zł ale to nie wszystko, jego wspaniale serce czyni wiele dobra. Żeby nie powiekszać natężenia ruchu na drogach ów polityk woli latać samolotem, gdyż jak tłumaczy "Nie chcę żeby ludzie się spóźniali do pracy przez korki". To nie jedyny przejaw skromności. Podczas powodzi, żeby nie moczyć ubrań i nie robić zbędnej pracy innym ludziom, sam, za własne pieniądze państwa latał skromnym helikopterem. Symbol skromnego i oszczędnego życia !!
Zgłoś
Avatar
b................� 2012-09-21, 15:04
No i to jest kurwa wielki człowiek! Nie jak nasi darmozjady pierdoleni, nawet nie umieją się przyznać do porażki, okłamują naród i siebie i jeszcze za jaką kasę kurwa. Swoją drogą wolałbym żyć w biedniejszym kraju ale mógłbym przynajmniej chodzić z podniesioną głową.
Zgłoś
Avatar
kaziolord 2012-09-21, 15:07 1
Ja tam nie mam nic przeciwko żeby prezydent zarabiał nawet 50 koła ale kurwa niech coś robi pajac jeden
Zgłoś
Avatar
v2008 2012-09-21, 15:14
co zrobić siedzą na dupie w tym rządzie kase biorą wpaść kurwa w 500 set ludzi do rządu i wynieść te kurwy
Zgłoś
Avatar
myha 2012-09-21, 15:16 1
już się zaczęły najazdy na PO, a gówno prawda jakoś jaki pis by przy władzy to sobie leszek ani jaro pensji nie obniżyli, zresztą każdy z tych patałachów w sejmie i rządzie tylko pierdolić umie, a jak było głosowanie za obniżeniem pensji dla posłów to nikt nie poparł. Każdy polityk to zakłamana świnia. Gdyby moje dziecko zostało politykiem to bym się wstydził tak samo jak by kurwą zostało bo w sumie to to samo.
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-21, 15:40
@myha
taaa, byś dostał ciepłą posadke kierownika lokalnego oddziału ZUS-u i byś cieszył japę, a nie takie tam pierdolenie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie