18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Najciekawszy wywiad z Wojciechem Cejrowskim
p................t • 2013-07-06, 13:58
pierdolne se wywiadzik


na pewno nie było bo sam wgrywałem i ucienałem, niestety coś źle się ucięło i nie ma dowcipu, który opowiada przed wywiadem. Więc napisze go specjalnie dla was :
Przychodzi facet bez butów do panamczyka, panamczyk z nim nie dyskuje tylko kaze mu zalozyc buty bo inaczej nie wejdzie na swieto ziemi, a ten bez butow mowi ze w polsce jest bida i nie ma. panamczyk na to no kurwa teraz wierze ci bo raz bylem w polsce i jak wysiadałem z elektronicznego bawoła to jakiś dwóch ludzi na czterokołowych wozach bez koni spisało moje dane celem namalowania mojego wizerunku na palacu kultury. I wtedy Wojciech zrozumiał że są jeszcze plemion gdzie ludzie śpią na drzewach jak nietoperze hehe co ja pierdole ale jestem naćpany od rana hehe
Zgłoś
Avatar
dewey-18 2013-07-06, 20:29
Kurwa apel do wszystkich zjebów którzy chcą pisać tu swoje własne wypociny
Nauczcie się do kurwy nędzy polskiej ortografii a jak nie to napiszę oficjalne podanie do adminów żeby poszczególnym delikwentom kupili słowniki ortograficzne j.polskiego

KURWA!!!
tak mi dopomóż bóg
Zgłoś
Avatar
WolfManGoth 2013-07-06, 20:34
dewey-18

Zamiast słownika dostaniesz w5 i się skończy.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2013-07-06, 20:45 1
Mądrala jebany. Na każdy temat musi mieć najsłuszniejszy punkt widzenia. Pierdolić w kółko, oceniać wszystkich stawiając siebie na wzór, błyszczeć jakimiś opowiastkami. Pewnie jak tak opowiada to myśli sobie: ale jestem zajebisty, zaraz powiem im coś co sprawi, że zobaczą, że jestem jeszcze zajebistszy. Niby taki buntownik i ten co otwarcie krytykuje rząd a non stop jest w publicznej telewizji. Takiemu krytykowi to nawet warto płacić i wstawiać go do mediów bo przyzwyczai ludzi krytyki w stylu: dużo pierdolenia i mało konkretów zamiast merytoryki i faktów.
Zgłoś
Avatar
PoloRaulen 2013-07-06, 21:09
bardzo mądry facet.
Zgłoś
Avatar
grzeczysławkolano 2013-07-06, 22:02
dewey-18 napisał/a:

Kurwa apel do wszystkich zjebów którzy chcą pisać tu swoje własne wypociny
Nauczcie się do kurwy nędzy polskiej ortografii a jak nie to napiszę oficjalne podanie do adminów żeby poszczególnym delikwentom kupili słowniki ortograficzne j.polskiego

KURWA!!!
tak mi dopomóż bóg


Jaja sobie robisz, czy ty tak na serio?
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-06, 22:23
Cejrowski czasem i mówi coś mądrego lub ciekawego, ale najczęściej to ma straszny ból dupy (np dlatego, że na paszportach jest napisane Unia Europejska, a pod spodem Rzeczpospolita Polska itp) lub sam sobie przeczy - jest przeciwnikiem aborcji czy narkotyków, które zresztą zakazuje państwo, a potem mówi, że "państwa w całej swojej historii tylko ograniczają"...

No i ta pewność, z jaką twierdzi, że każdy musi iść na to co lubi - już kurwa widzę jak idę na polonistykę i jakie światłe mam szanse w życiu -_- No ale pan Cejrowski to może sobie mówić, skoro ma ranczo w USA, tantiemy z paru książek i program w TV...

Nie jest on ani najmądrzejszy ani najciekawszy, ale głosi często pod publiczkę skrajne poglądy lub krytykuje w obecności mediów i dzięki temu ma oddane grono fanów i rzeszę lemingów.

dewey-18 napisał/a:


...tak mi dopomóż bóg



No bóg to na pewno tobie pomoże
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-07-06, 22:46
@DUST DEVIL

Poza aborcją i narkotykami istnieją jeszcze inne kwestie w których zakazów mamy pod dostatkiem.
Raz pierdoli głupoty, czasem mówi mądrze. Jak dla mnie bilans jest na korzyść rzeczy mądrych.

Facet też ma swoje za uszami ale przy tym można poruszyć główny problem Polaków - albo ktoś jest święty, nieskazitelny, jest "NASZ" i wtedy można się z nim zgodzić albo to chuj nie ma racji pierdoli głupoty moher\pisowiec\pełowiec niech wypierdala.

Facet sam doszedł do swojego ranczo w USA, tantiemów z książek i programów w TV więc tak - ma prawo wypowiadać się jak żyć żeby odnieść sukces.
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-07-06, 23:12
!Timon, prawda, sam szanuję Cejrowskiego za jego bardzo ciekawe programy i książki, które bardzo dobrze mi się czyta, ale nie lubię kiedy zabiera głos w polityce. Cóż jak policzyć to pewnie u mnie też bilans wyjdzie dodatni

A tak nawiasem mówiąc:

Oto pierwsza część przygód Shattera z Cejrowskim -

sadistic.pl/pan-wojciech-cejrowski-o-prezerwatywach-vt191390.htm2044184

A to druga, którą już wrzucałem wcześniej:

sadistic.pl/cejrowski-postawil-na-swoim-i-nie-przyszedl-po-nagrode-vt1...

Tak na serio to na kilometr czuć to karaczana, ale podtrzymajmy magię i udawajmy, że Shatter sam to stworzył <3
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-07-07, 9:13
no kurwa od marca do grudnia to on ma trzy miesiące? no chyba ,że w hameryce inaczej są miesiące pozamieniane
Zgłoś
Avatar
niwet 2013-07-08, 1:42
co do tej szkoły to po częsci dobrze mówi, z wyborem studiów z sercem, ale problem w tym, że nie ma kierunków akurat odpowiednich, kuźwa studiować np kowalstwo? W dzisiejszych czasam nie ma takiego czegoś, jeżeli kogoś kręci cokolwiek to zabija się to z czasem brakiem sukcesów w danej dziedzinie, ale też z jednej strony nauczyliśmy się, że państwo ma za nas wszystko robić, przede wszystkim uciekałbym od wizji państwa socjalnego, ale jeżeli chcemy osiągnać sukces w danej dziedzinie to poświęcajmy jej jak najwięcej czasu kiedy jeszcze mamy czas, czyli w szkole, w kazdym wolnym czasie, studia powinny pomóc nam ale nie załatwić wszystko za nas samych. To zły tok myślania moim zdaniem.

Czasami zachowujemy się jak takie kadłubki, tylko nam podać obiad przez rurkę, bo sami nie mamy rąk ... Kurde, jest internet, książki źródło wiedzy jest wszędzie, ale większości chce uczestincizyć w wyścigu, ale jak najmniejszym kosztem czasu, oraz jak najmniejszym wkladem samego siebie , chce tak osiągnać sukces? Doba ma 24h, owszem nie zarabiamy moze kokosów, ale nawet przy minimalnej pensji mozemy z czasem uzbierac na cokolwiek, i zaczac to cwiczyc, np w fotografii zaczniesz od ujowego sprzętu , z czasem dokupujesz, zamieniasz amatorski sprzęt na półprofesjonalny, później na profesjonalny, ale na wszystko potrzeba czasu.

Wielu ludzi ma pretensje do świata, że nikt nie obudził w nim pasji, czy zainteresowania, bo go nie było stać. Nie ma sponsora nie spełnicie marzeń, takie myslenie zabija kreatywność, na polu np grafików, na rynku światowym jest wielu Polaków, jakoś potrafili się wybić, wcale nie mieli dzianych starych, to samo np w hiphopie bardziej w rapie, wielu raperów żyło za grosze na początku ale mieli w sobie odpowiednią ilość pokory i motywacji , że teraz grają koncerty - czyli ROBIĄ TO CO KOCHAJĄ.

Po chuj studiować coś co przyniesie tylko pieniądze, wtłoczyli do mózgów że tylko prawo oraz medycyna a później w wieku 30 lat budzisz się z doktorem, czy magistrem, ale robisz coś tylko dla pieniędzy. Jeszcze gadanie, nie ma pracy, nie ma pracy, praca jest, jest zła ale jest. Minimalna państwowa jest śmieszna na tle innych krajów, ale waznym plusem tego jest to, ze kiedy dorobicie sie tej kasy to szanujecie ją, szanujecie produkty które kupicie, ale nikt nie zabroni wam zarabiać milionów, po prostu ruszyć tyłki trzeba i WYMYŚLIĆ, ROBIĆ coś co przyniesie pieniądze.

System zrobi sobie takie zestawy po 100 tysięcy dziennikarzy, prawników, lekarzy którzy potrafią ale nie kochają tego co robią, czyli nie ma innowacji, potrzeba matką wynalazków . Swoją drogą w trakcie studiów powinniśmy robić maksymalnie dużo dla samego siebie, dla rozwoju, dla własnego postępu.
To jak np z rysunkiem, taki najlepszy przykład, bo jak łatwo się zniechęcić bo nie wychodzi nam jak innym, z czasem się uczymy, ale jezeli szukamy, czytamy uczymy sie dla siebie samych to bedziemy to umieć, z czasem keidy będziemy mieli technikę, to będziemy mogli przelewać myśli na rysunek, a myśli to przecież pomysły.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-15, 22:57
Pierdolisz.

Kto marzy o tym, aby być śmieciarzem, kelnerem, strażnikiem miejskim, parkingowym, referentem w urzędzie...?

Niemal każdy zawód to tylko praca, nie ma w niej ani grama romantyzmu...
Zgłoś