18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
Bialy_Mis 2012-02-14, 12:39 1
Ja tam wole moje Dj hero.
Zgłoś
Avatar
MASTERM00DY 2012-02-14, 12:40 2
pierdolicie z tą prawdziwą gitara.
Jeden prztyczek do uderzeń i 5 położeń na gryfie. Co z tego, że gitara ma 6 strun i elektryk np 24 progi co daje nam 144 położenia na gryfie nie licząc akordów. Zatem te 5 położeń to gówno.

Zapewne większość z takich wymiataczy jedyne co ledwo zagra na gitarze to wstęp do Smoke on the water bo to akurat ma wiele wspólnego z technika z GH , a jak już im dacie do zagrania cokolwiek trudniejszego np wstęp do One - Metallica (o kurwa 3 struny... ) to się obsrają na rzadko ;/
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-02-14, 12:54 13
Doookładnie. Zastanawia mnie jak się można takimi kolesiami jarać. W sensie niby spoko te 5 przycisków wciska ale nie jest to osiągnięcie. Dla rozluźnienia atmosfery i żeby był w tym temacie rzeczywiście ktoś kogo gitarzystą można nazwać (niestety w GH słaby)

Zgłoś
Avatar
Andrev 2012-02-14, 13:06
wszystko ładnie pięknie, ale nie wiem czy ktoś zauważył że ta gitara nie ma strun
Zgłoś
Avatar
j................3 2012-02-14, 13:37
ilość progów razy ilość strun + przyciski po drugiej stronie z wajchą tremolo i możliwościa przygasania tzw multipicking + obsługa pedałów fuzz flanger octaver i chuj wie ile jeszcze
grałem w sumie krótko stąd chuja umiem ale wydaje mi się jak ciężko jest cokolwiek zagrać tzn coś z sensem bo siepaninę 3 chwyty nie jest trudno
Zgłoś
Avatar
loozik 2012-02-14, 13:42
kto zna tytuł?
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-02-14, 13:45
Jeżeli zagra to przy autorach gry jak zrobił to jeden koleś ( poszukajcie sobie w YT ) To moge powiedzieć że dobrze mu idzie bez " czitów " . W GH tak jak w innych grach jest możliwość uruchomienia czita który powodu że nawet jeżeli nie trafimy w " dźwięk " to i tak uznaje go za trafiony .
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2012-02-14, 13:51
Rumcajs_Rozpruwacz napisał/a:


Jak mnie to wkurwia. To całe zasrane GH ma tyle do gitary co Colin McRae Rally do jazdy prawdziwym samochodem. A wszyscy tak sie tym podniecaja jak by do tego bylo potrzeba umiejetnosci Petrucciego. Tylko kwestia taka, że klikania można sie nauczyc w pare miesiecy a prawdziwy gitarzysta po 10 latach wszystkiego nie wie i nie potrafi.



no dokladnie
Sam gram na normalnej gitarze,i wiekszosc utworów mi lepiej wychodzila jak gralem na ele niz na GH

Na GH lepiej bedzie sie gralo tym co normalnej gitary w zyciu w rekach nie mieli
Zgłoś
Avatar
skowrons 2012-02-14, 14:04
Może najpierw sprawdźcie jego profil na youtube, a wtedy oceniajcie i krytykujcie, że pewnie nie potrafi grać. Jego cała rodzina gra na instrumentach - robią covery różnych piosenek, sami też tworzą.

Po raz kolejny sprawdza się tekst: "Nie znasz - nie oceniaj"
Zgłoś
Avatar
kalwi89 2012-02-14, 14:09
Ja polecam zagrać na normalnej gitarze Metallic'e - St. Anger, a później spróbować na GH
A co do tej gierki to ma jeden fajny plusik, mianowicie dość dobrze wyrabia się słuch muzyczny.

Sam w to gram od 2 lat
Zgłoś
Avatar
McMenel 2012-02-14, 14:24
Pieprzyć lead bas jest najlepszy. Solo to zwykle szpanerzy z zbyt małym penisem.
youtu.be/9HGlJiV9A5w
Przewińcie do 2:30 i niech wasz mózg będzie rozpierdolony po wsze czasy...
Zgłoś
Avatar
Hippo 2012-02-14, 14:46
loozik napisał/a:

kto zna tytuł?


Na końcówce filmiku jest napisane : "Mute City"
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-02-14, 15:29
Dwoma rękoma na struny naciska. Normalny człowiek robi to jedną ręką.
Zgłoś
Avatar
Szyniasty 2012-02-14, 15:58
a tam pierdolicie... Gdyby nie wymiatał na elektryku to nie nosił by koszulki BC Richa .
Zgłoś
Avatar
Kłoński 2012-02-14, 18:06
To chyba F-ZERO SOUNDTRACK 2 (MUTE CITY)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie