18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 58 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
pisage 2012-01-25, 18:31 5
@nerd
pominę milczeniem wulgarny personalny atak na moją osobę, który na pierwszy rzut oka tworzy dysonans estetyczny z pseudointelektualnym bełkotem z dalszej części wypowiedzi.
Mam problem z tym, jak traktować Twoją wypowiedź. Nie wiem czy jesteś trollem. Nie widziałem Twojego drzewa genealogicznego i raczej nie znam żadnego z Twoich przodków. Po drugie jak zauważyłem lubisz słowo apriorycznie, które stawiam w jednym szeregu z "celebrytą" i "trendy". Niby wszyscy wiedzą co to znaczy, ale brzmi strasznie pretensjonalnie.
Rozumiem, że dla tak zero-jedynkowej osoby jak Ty, moja wypowiedź może wydawać się zbyt ogólnikowa i nieprecyzyjna. Z pewnością moim błędem było użycie zbyt dużej ilości skrótów myślowych. Na pewno nie powinienem był pisać o "wejściu ACTA", a raczej o "odwiedzinach przez organy ścigania w związku z naruszeniem praw autorskich w oparciu o umowę ACTA". Co do samego dokumentu to pewnie wiem o nim więcej niż Ty.
Co do znaczka to mam dla Ciebie trudne słowo za dużą ilość punktów w Scrabble: "skojarzenie".
Jak widzisz starałem się powstrzymać od osobistych wycieczek i docinków. Niech nauczką będzie dla mnie, by nie pisać już skrótowych postów w czasie przerwy w pracy, bo zawsze może trafić się na forum człowiek czepialski i bez wyobraźni.
Zgłoś
Avatar
Meru 2012-01-25, 18:38
I weź teraz uciekaj w łyżwach...
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-01-25, 19:10
@nerd gadaj ciszej bo mi tu dach sie wali :sex:
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-01-25, 19:12
kurwa co za trolle wdają się w dyskusje w miejscu na komentarze? ... i jeszcze te górnolotne sformułowania, których sami nie rozumieją ... .

Ja pierdolę ... .

A filmik spoko. Miło popatrzeć :]
Zgłoś
Avatar
sh_akal 2012-01-25, 19:25
Składaną hale mają
Zgłoś
Avatar
Solano 2012-01-25, 19:39
Prawie jak hala w Chorzowie, tylko że tam były ofiary śmiertelne...
Zgłoś
Avatar
Cienió 2012-01-25, 20:49
trochę wkurwia ten księżyc na środku ale filmik i tak daje radę
Zgłoś
Avatar
skoczkowski 2012-01-25, 21:49
pisage napisał/a:


Co do znaczka to mam dla Ciebie trudne słowo za dużą ilość punktów w Scrabble: "skojarzenie".



14 punktów
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2012-01-25, 21:55
chuja tego śniegu było
Zgłoś
Avatar
hszanu 2012-01-25, 22:08
pa pa pa, jebnie. aaa. ale urwał..
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2012-01-25, 22:25
ja nie rozumiem co to za debile, stoją sobie w grupce i co czekają aż dach jebnie im na głowe ? zbiorowe walenie gruchy tam uprawiali czy co to miało być ?
Zgłoś
Avatar
Takeda 2012-01-25, 22:36
hszanu napisał/a:

pa pa pa, jebnie. aaa. ale urwał..



Widzę, że jutiubowe trolle obudziły się już ze snu zimowego.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2012-01-26, 0:41
bardzo ładnie się zawalił dach tego roku
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-01-26, 3:00
jakoś tak mi się nasunęło jak zaczął się walić - o rzesz kurwa
Zgłoś