18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
roman970227 2020-03-19, 13:34 7
To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze
Zgłoś
Avatar
outsidethebox86 2020-03-19, 14:08
Dobrze, że głupota nie jest zaraźliwa
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2020-03-19, 14:20
Anglik nawet w czasie kwarantanny może dobrze się bawić.
Zgłoś
Avatar
Don_Beck 2020-03-19, 14:29 2
Rozchodzi to
Zgłoś
Avatar
Rogrog 2020-03-19, 14:37 2
roman970227 napisał/a:

To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze



Byłeś kiedyś tak najebany że nie poczułeś bólu? 97 rocznik i wszystko wyjaśnia...
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-03-19, 15:15 2
roman970227 napisał/a:

To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze



Rano wstanie to poczuje.
Zgłoś
Avatar
kosmozordtje 2020-03-19, 16:26
przyslowie "uderz w stol, a nozyce sie odezwa" tu nie działa
Zgłoś
Avatar
minetek 2020-03-19, 16:44 1
Rogrog napisał/a:

Byłeś kiedyś tak najebany że nie poczułeś bólu? 97 rocznik i wszystko wyjaśnia...



Tylko się człowiek następnego dnia zastanawiał nad tym co musiał odjebać ze tak ryj boli
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2020-03-19, 17:02
Don_Beck napisał/a:

Rozchodzi to


Pewnie, że rozchodzi, zwłaszcza, że zaczął "rozchadzać' niezwłocznie
Zgłoś
Avatar
manta91 2020-03-19, 17:17
God damn no Jesus..
Zgłoś
Avatar
mesjans 2020-03-19, 17:19 4
minetek napisał/a:

Tylko się człowiek następnego dnia zastanawiał nad tym co musiał odjebać ze tak ryj boli



Kiedyś po melanżu w pubie budzę się w domu z lekko obolałym zawiasem żuchwy myślałem że źle spałem. Wieczorem znowu do tego pubu, usiadłem za barem, kupiłem piwo i gaworze do barmanki. Ta nic się nie odzywa tylko piwo nalała. Myślę gadka coś się nie klei, mówie jej że źle spałem i mnie zawias żuchwy czegoś boli. Ona wyjmuje z za baru rękę w gipsie i mówi "bo wczoraj ci przyjebałam w ryj bo mnie obraziłeś i połamałam rękę" ale miałem bekę.
Zgłoś
Avatar
hugo283 2020-03-19, 17:57 1
mesjans napisał/a:

Kiedyś po melanżu w pubie budzę się w domu z lekko obolałym zawiasem żuchwy myślałem że źle spałem. Wieczorem znowu do tego pubu, usiadłem za barem, kupiłem piwo i gaworze do barmanki. Ta nic się nie odzywa tylko piwo nalała. Myślę gadka coś się nie klei, mówie jej że źle spałem i mnie zawias żuchwy czegoś boli. Ona wyjmuje z za baru rękę w gipsie i mówi "bo wczoraj ci przyjebałam w ryj bo mnie obraziłeś i połamałam rękę" ale miałem bekę.



Za "melanż" i "bekę" już cię nie lubię gimbusiarzu.
Zgłoś
Avatar
koras24 2020-03-19, 18:41 3
mesjans napisał/a:

Kiedyś po melanżu w pubie budzę się w domu z lekko obolałym zawiasem żuchwy myślałem że źle spałem. Wieczorem znowu do tego pubu, usiadłem za barem, kupiłem piwo i gaworze do barmanki. Ta nic się nie odzywa tylko piwo nalała. Myślę gadka coś się nie klei, mówie jej że źle spałem i mnie zawias żuchwy czegoś boli. Ona wyjmuje z za baru rękę w gipsie i mówi "bo wczoraj ci przyj***łam w ryj bo mnie obraziłeś i połamałam rękę" ale miałem bekę.



Tak tak złamała rękę na twoim ryju a na drugi dzień była w w pracy z gipsem. Jak bym nie był z polski to bym może uwierzył że nie poszła na miesiąc na l4. Nie pierdol pan panie brzechwa.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2020-03-19, 20:23
roman970227 napisał/a:

To jednak prawda, że człowiek pijany może nawet z 10 metrów spaść i nawet palca nie złamie... A człowiek trzeźwy leżał by już dawno w kostnicy lub na ostrym dyżurze



Człowieku dłoń złamałem po pijoku i nic nie poczułem.

Dla mnie to filmik roku. Obejrzałem chyba 100 razy i za każdym śmieje się tak samo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie