18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Cutanoid napisał/a:

Oczywiście że policja bedzie swiadomowie ich bronić. Tylko wytłumacz mi jedno. Ja jako Facet wychowany w centrum Łodzi zrobiłem wiele głupot za które nie odpowiedziałem. I nie mówię tutaj o kradzieży jabłka ani wyjebaniu liścia jakiemuś lamusowi. Jeżeli obawiasz się ich i więzienia to przestań to oglądać i wyłącz ta stronę wez wlacz dokument w tv o zwierzętach i przestań się tym ekscytować ponieważ i tak nie zrobisz w tym kierunku nawet jak będziesz przyparty do muru. Pozdrawiam bez spinki wariacie



Bardziej chodzi o to, że myślę o konsekwencjach zwłaszcza patrząc jak zgniły zachód zalewa nas poprawnością polityczną. Za zdziesionowanie rudego lamusa czeka mniejszy wyrok niż za gonga czarnuchowi. pzdr

[ Dodano 2024-06-28, 07:40 ]
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Z filmu można wywnioskować, że to nie są nielegale..... Tylko ci sprowadzani na potęgę w ostatnich latach... W najmniejszych dziurach od kilku lat ciapaki się kręcą.... Ale "wina Tuska"....



No właśnie gdzieś czytałem że jakaś babka "wolontariuszka grupy granica" przyjęła na chatę robactwo i jej chatę wynieśli. Dlatego się zastanawiam czy to nie to tyle że tamto czytałem jeszcze gdzieś w marcu 😂
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-28, 7:50
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:


No właśnie gdzieś czytałem że jakaś babka "wolontariuszka grupy granica" przyjęła na chatę robactwo i jej chatę wynieśli. Dlatego się zastanawiam czy to nie to tyle że tamto czytałem jeszcze gdzieś w marcu 😂



Jak kurwie chatę wynieśli to dobrze, może coś do łba jej wejdzie. A może nie...
Ale równie dobrze wynajęła pracownikom jakiejś firmy, bo "dobry hajs"... Ciapatych to ja nawet jadąc przez okoliczne wsie widuję od kilku lat... A w sklepie ciężko nie spotkać kolorowego lub ukra... Kiedyś zjebałem jednego koziołka, bo te muslimskie pieśni na głos puszczał w sklepie....
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-06-28, 9:04
lukpogromca napisał/a:

607 wiz w tej pseudo aferze było
co ty pierdolisz, weź doczytaj i nie sraj kłamstw



Poczytaj sobie ile osób z afryki i azji dostało pozwolenie na pracę Polsce a potem się odzywaj
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-06-28, 9:29
Cymesowy napisał/a:

Poczytaj sobie ile osób z afryki i azji dostało pozwolenie na pracę Polsce a potem się odzywaj



znam statystyki i nijak się to ma do manipulacji o setkach tysięcy sprzedanych wiz w aferze Wawrzyka...
poczytaj o tym czym jest pozwolenie na pracę dla cudzoziemców, jak jest wydawane i sprawdzane a potem się odzywaj
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-06-28, 9:33
lukpogromca napisał/a:

znam statystyki i nijak się to ma do manipulacji o setkach tysięcy sprzedanych wiz w aferze Wawrzyka...
poczytaj o tym czym jest pozwolenie na pracę dla cudzoziemców, jak jest wydawane i sprawdzane a potem się odzywaj



Tak samo sprawdzane jak firma która "sprzedała" ropę orlenowi za czasów obajtka albo respiratory od handlarza bronią? Taaa już widzę jak oni ich tam sprawdzają te niedojdy z pisu których tak bronisz buahahaha
Zgłoś
Avatar
lukpogromca 2024-06-28, 9:37
Cymesowy napisał/a:

Tak samo sprawdzane jak firma która "sprzedała" ropę orlenowi za czasów obajtka albo respiratory od handlarza bronią? Taaa już widzę jak oni ich tam sprawdzają te niedojdy z pisu których tak bronisz buahahaha



hahaha
na brak merytorycznych argumentów w konkretnym temacie, zawsze można coś walnąć bez sensu
paplanie o setkach tysiecy sprzedanych wiz to tylko niedojda bez wiedzy może powtarzać, jeszcze zmanipulowana niedojda, bo przewodniczący komisji w tej sprawie sam podał liczbę
Zgłoś
Avatar
Analanalanal 2024-06-30, 11:00
fukgermany napisał/a:

czy szanowny zjeb mógł by mi pokazać gdzie się poprzednia zjebana partia zgodziła na wjazd tych pedofili???? Bo jakoś sobie kurwa nie przypominam!!!



Jesteś analfabetą czy po prostu z PiSu? Na tą chwilę mamy zjazd kilku milionów banderowców, czarnuchów, arabów i hindusów. Kto ich tu, kurwa jego mać, zaprosił?
Zgłoś