18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
bleblebator1 2024-06-26, 16:22 1
michal0240 napisał/a:

Po czym ich poznałeś że oni są od Kaczyńskiegop?



bo wynajmują pokoje, muszą zarobić na to. . Goście ryżego maja opłacane pokoje z naszej kasy.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2024-06-26, 16:42 1
Piękne. Bardzo dobrze, że jesteście jebani w kakao aż miło fajnopolacy pisowskopeowscy
Zgłoś
Avatar
major8819 2024-06-26, 16:54 3
ale... kurwa, że co? jak to możliwe? skąd to tam się wzięło i ma prawo bytu?

Pomijam już kwestię głupiej cipy, która smoli im po polsku (no chyba, że to nie inżynierowie, a magistrzy filologii polskiej i potrafią po polskiemu).
Zgłoś
Avatar
Dark_steam 2024-06-26, 17:03 1
W Płocku przy budowie instalacji olefin pracuje kilka tysięcy Pakistańczyków, Hindusów, Kazachów, Ukraińców, Koreańczyków i Filipińczyków. Znajomy emeryt, któremu niedawno zmarła żona postanowił wynająć parter dużego domu agencji zatrudniającej hindusów zwanych potocznie w Płocku "laczkami", bo nawet w zimę chodzą w laczkach. Dziadek opisuje mi jak sie mieszka z hindusami. Są niewiarygodnie czyści, uprzejmi, o wszystko pytają. mają też dziwne akcje, bo dziadek znajduje u siebie w kuchni codziennie świeże kwiatki w wazonie. Jak dziadek podjeżdża w sobotę z zakupami pod dom, natychmiast melduje się 2-3 Hindusów do pomocy przy wniesieniu toreb. Zawsze uśmiechnięci, zawsze mówią dzień dobry nawet 3-4 razy dziennie. Jedyna uciążliwość to zapachy z kuchni, bo używają swoich przypraw. Dziadkowi wyremontowali rower, bo był w stanie agonii. posprzątali w niedzielę szajerek. Mówi, ze nigdy nie przypuszczał, że tak polubi ludzi w drugiej strony świata.
Zgłoś
Avatar
desade 2024-06-26, 18:35
Na naszych oczach rozgrywa sie dramat a ludzie tylko przerzucaja sie oskarzeniami. To nie wina po tylko pis albo na odwrot. Musimy zrozumiec to ze trzeba wystapic zbrojnie przeciwko wszystkim politykom - trzeba rozjebac caly ten burdel puki nie jest za pozno.
Zgłoś
Avatar
SzczamNakoran 2024-06-26, 18:44
fukgermany napisał/a:

czy szanowny zjeb mógł by mi pokazać gdzie się poprzednia zjebana partia zgodziła na wjazd tych pedofili???? Bo jakoś sobie kurwa nie przypominam!!!



migracje.gov.pl/en/ pisiorze ha tfu
Zgłoś
Avatar
BronsonMekambe 2024-06-26, 21:24
lukpogromca napisał/a:

607 wiz w tej pseudo aferze było
co ty pierdolisz, weź doczytaj i nie sraj kłamstw



Afera wawrzyka jest o tym jak pis sprzedawał wizy a nie Wawrzyk?
Zgłoś
Avatar
fukgermany 2024-06-26, 23:47
SzczamNakoran napisał/a:

pisiorze ha tfu



sorry ale idź się trzepać pod parafię, co mi tu jakiś zjebany link dajesz? Co wnosi mapka statystyk do tego co głosisz jak allah w stodole z kozami?

[ Dodano 2024-06-26, 23:48 ]
BronsonMekambe napisał/a:

Afera wawrzyka jest o tym jak pis sprzedawał wizy a nie Wawrzyk?



jebaniutki pis niezły jest, pojechali wszyscy razem i tylko 600 wiz sprzedali? Ja bym na kserokopierce opierdalał wizy do wyczerpania papieru i wjazd na francję , niemcy oraz uk załatwiał w cenie lol

[ Dodano 2024-06-26, 23:51 ]
bobro napisał/a:

O mamy pisiora niemytego. Nie wiem gdzie, czy w gabinecie premiera czy w domu karła na Żoliborzu ktoś wydał zgodę, ale jakbyś zobaczył warszawe dzisiaj i w 2016 to 2 różne miasta. Pełno ciapatych, ukraincow i bialorusinow. Jeden wielki spęd w centrum i nawet w nowych blokach. Posłuchaj trochę danych od konfy, które przytaczali rok temu.
Kurwy pisowskie nam tyle imigrantów załatwiły że ja pierdole zjebie.



konfederacja i dane ? pis i imigranci?

ja pierdole ja chyba nie te wiadomości w internetach widzę pis jedyne co dobrze zrobił to ukrainki wpuścił do Polski żeby podnieść przyrost naturalny w kraju. Czy jestem pisiorem? sorry mam wyjebane na wszystkie partie polityczne, facynacja polityką to jak fasynacja pedalstwem.
Zgłoś
Avatar
Blame 2024-06-26, 23:52
o juz widze kolejna ubogacona wkoncu rzuca sie na nia w kilku i bedzie zbiorowy.
Zgłoś
Avatar
bobro 2024-06-26, 23:52
Leczoman napisał/a:

Kurwa jaki pajac jesteś. same patałachy od Tfuska przyznały ze było tych wiz az 362 gamoniu. ale jak sie jest ślepym wyznawcą Pełowizmu to sie ma oczy zamknięte. Nie przeczę natomiast że pisowcy sprowadzili do kraju 120k imigrantów zarobkowych, ale ludzie ci z tego co wiem mieszkają w miejscach wyznaczonych przez firmy w których pracują.
Boże Pajacu jebnięty przez Tfuska w dupe jebany. jak sam mówisz upadlińców i biołorushietów kurwa to sa prawdziwi uchodźcy wojenni no może niektórzy sie uchylaja od poboru tylko ale uchodźcy to ze mylisz pojęcia i nie ogarniasz rzeczywistości to jedno ale to ze jesteś kretynem to drugie. Sam pewnie się nie garniesz aby robić w budzie z kebabem ale z chęcią byś go zjadł. Wiadomo że imigracja zarobkowa był jest i będzie ale to są ludzie o których coś wiesz widzisz ich dokumenty. A nie zjeby które chuj wie co zrobiły u siebie i wjeżdzają do nas cali na biało nielegalnie. Z całej tej afery której nie było i nawet teraz her Bodnar przyznaje ze wydano 32 wizy z czego przyjechało osób jest taki plus że ludzie przejrzeli na oczy i wiedzą czym to sie może skończyć.



O czyli dobrze wyczułem. Pisiora z daleka czuć bo tylko oni bronią ślepo swoich, nieważne co robią. Wyzywaj mnie od Tuska i od Korwina też możesz. Ale jedni i drudzy imigranci won, a gamoniu prujesz się że nowi wpuszczą kogoś jak poprzednie zjeby nawpuszczaly kilka milionów. "Wiadomo kogo wpuszczamy" - no kurwa rzeczywiście 80 lat temu (czyli nie tak dawno) pokazali co nam mogą zrobić przy najbliższej okazji. To już chyba nawet ciapaki z murzynami nie są tak popierdoleni jak te kurwy z Wołynia
Zgłoś
Avatar
fukgermany 2024-06-26, 23:55 1
pazuzu napisał/a:

Proszę bardzo



jak byś poszedł do pracy to nie trzeba by było ściągać nierobów na wizy, proste nie ?

[ Dodano 2024-06-26, 23:58 ]
Czy naprawdę jest tak ciężko zobaczyć że te same mordy trzymają władzę od 1980 roku? Że Polak Polakowi Wilkiem i zawsze będzie podział polityczny? Zamiast walczyć ze sobą walczcie o lepsze jutro w tym Kraju.
Przez ostatnie 40 lat jesteśmy tanią siłą roboczą europy zachodniej! I co z tego mamy? Bandę płaczących niedojebów : a pis to... a tfusk to....

Naprawdę nie widzicie że pozostałym właśnie na ty, zależy?

[ Dodano 2024-06-27, 00:07 ]
Dark_steam napisał/a:

W Płocku przy budowie instalacji olefin pracuje kilka tysięcy Pakistańczyków, Hindusów, Kazachów, Ukraińców, Koreańczyków i Filipińczyków. Znajomy emeryt, któremu niedawno zmarła żona postanowił wynająć parter dużego domu agencji zatrudniającej hindusów zwanych potocznie w Płocku "laczkami", bo nawet w zimę chodzą w laczkach. Dziadek opisuje mi jak sie mieszka z hindusami. Są niewiarygodnie czyści, uprzejmi, o wszystko pytają. mają też dziwne akcje, bo dziadek znajduje u siebie w kuchni codziennie świeże kwiatki w wazonie. Jak dziadek podjeżdża w sobotę z zakupami pod dom, natychmiast melduje się 2-3 Hindusów do pomocy przy wniesieniu toreb. Zawsze uśmiechnięci, zawsze mówią dzień dobry nawet 3-4 razy dziennie. Jedyna uciążliwość to zapachy z kuchni, bo używają swoich przypraw. Dziadkowi wyremontowali rower, bo był w stanie agonii. posprzątali w niedzielę szajerek. Mówi, ze nigdy nie przypuszczał, że tak polubi ludzi w drugiej strony świata.



skończyłeś się już masturbować????

Hindus wjebie ci nóż w plecy przy pierwszej okazji, wszystko kalkuluje 5 razy i doskonale planuje każdy ruch. Proponuję przygarnąć kilku, szybko zrozumiesz.
Zgłoś
Avatar
xPaJaCx 2024-06-27, 0:43
fukgermany napisał/a:

czy szanowny zjeb mógł by mi pokazać gdzie się poprzednia zjebana partia zgodziła na wjazd tych pedofili???? Bo jakoś sobie kurwa nie przypominam!!!



Afera paszportowa ty kretynie
Zgłoś
Avatar
Zdzisław 2024-06-27, 1:55
@fukgermany: poprzedni rząd sprzedawał tym zwierzętom dokumenty
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-06-27, 8:17 1
Powinni tej kurwie natychmiast odebrać dzieci,zanim dzieciom coś więcej ukradną.
Tak właśnie działa zlewaczałe TVN, robią papkę z mózgu.
Zgłoś
Avatar
garota 2024-06-27, 14:13 1
Ja wyrabiam pozwolenie ba broń żeby nie tylko czarnoprochowce mieć w domu a te kurwa tępe pizdy zapraszają ich do domów. Kurwa....kurwa mać.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie