18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
yellow87 2024-06-26, 7:46 2
Jebane brudasy i nieroby. ręce założone i dej zasiłek. Stare capy obleśne.
Zgłoś
Avatar
NeinNeinNeiN 2024-06-26, 8:24 3
bleblebator1 napisał/a:

O ile się nie mylę, to są ci legalni kaczora. I już takie numery, drastyczny wzrost przestępczości. Pomyślcie co będzie jak będą nielegałowie tuska.



Co ty pierdolisz lewacki uśmieszku.
Zgłoś
Avatar
cygar85 2024-06-26, 8:40 2
Głosujcie dalej na Krasnali i Ryżych burków i pierdolcie dalej który to dobry a który zły jesteście tak samo pojebani jak oni. Do mnie jeżeli któryś się zbliży porozmawiam przez dwie sekundy. Słowo "Run" powinny te cosie (Człowiekiem tego nie nazwę) znać. Dlaczego każdy boi się zabić takie coś
Zgłoś
Avatar
Don_Dyziotto 2024-06-26, 9:01 2
Jeżeli ona ich wzięła do domu to niech teraz popuszcza szpary i zamknie mordę i to się powinno dziać ze wszystkimi jebanymi lewakami skurwiałą sraką ludzką która dopuściła do tego skurwysyństwa jebać lewackie kurwy i pierdolonych bambusów skurwysynów brudasów
Zgłoś
Avatar
berhol 2024-06-26, 9:20
Jak można MAŁPY wpuścić do domu gdzie są dzieci? wiadomo że najpierw będą kradły a potem zaatakują , to jest dzicz! to nie są ludzie. U nich w kraju rzuca się oponę na szyje i podpala i tam te małpy jakoś są kontrolowane , a jak będziemy kontrolować to tutaj?
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2024-06-26, 9:26 2
Niech się cieszy że ją nie gwałcą grupowo dzień w dzień
Zgłoś
Avatar
bambinizm 2024-06-26, 9:32 3
TwójCzarnyPan napisał/a:

Dużo już ich ubiłeś, napinaczu? Dalej, pochwal się.


Nigdzie nie wspominałem o ubijaniu. Poza tym jak się mam nie wkurwiać, kiedy widzę takie sceny. Sam się zastanów
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-06-26, 9:38 1
To się dopiero zacznie jak te kurwy brudasy zaczną się tam w Polsce panoszyć będzie to samo co we Francji Niemczech Holandii i wielu innych europejskich krajach do których wpuszczono to bydło
Zgłoś
Avatar
KuBuX 2024-06-26, 9:45
Znalezc jej adres na google mapach i bombardoewc razem z dziecmi zeby przykladu na przyszlosc z matki nie braly
Zgłoś
Avatar
bobro 2024-06-26, 9:50
fukgermany napisał/a:

czy szanowny zjeb mógł by mi pokazać gdzie się poprzednia zjebana partia zgodziła na wjazd tych pedofili???? Bo jakoś sobie kurwa nie przypominam!!!



O mamy pisiora niemytego. Nie wiem gdzie, czy w gabinecie premiera czy w domu karła na Żoliborzu ktoś wydał zgodę, ale jakbyś zobaczył warszawe dzisiaj i w 2016 to 2 różne miasta. Pełno ciapatych, ukraincow i bialorusinow. Jeden wielki spęd w centrum i nawet w nowych blokach. Posłuchaj trochę danych od konfy, które przytaczali rok temu.

Kurwy pisowskie nam tyle imigrantów załatwiły że ja pierdole zjebie.
Zgłoś
Avatar
Leczoman 2024-06-26, 9:53 2
JanzDukli napisał/a:

Poszukaj sobie hasła "afera Wawrzyka".
Jest o tym jak PiS sprzedał kilkaset tysięcy
POLSKICH WIZ.
Jak nie wiesz co to jest wiza i do czego uprawnia,to sobie poszukaj w sieci, bo szkoda mi czasu na tłumaczenie takich rzeczy fanatycznym zjebom od kaczora-morawieckiego-tuska i innych tego typu zwierząt.



Kurwa jaki pajac jesteś. same patałachy od Tfuska przyznały ze było tych wiz az 362 gamoniu. ale jak sie jest ślepym wyznawcą Pełowizmu to sie ma oczy zamknięte. Nie przeczę natomiast że pisowcy sprowadzili do kraju 120k imigrantów zarobkowych, ale ludzie ci z tego co wiem mieszkają w miejscach wyznaczonych przez firmy w których pracują.

[ Dodano: 2024-06-26, 10:03 ]
bobro napisał/a:

O mamy pisiora niemytego. Nie wiem gdzie, czy w gabinecie premiera czy w domu karła na Żoliborzu ktoś wydał zgodę, ale jakbyś zobaczył warszawe dzisiaj i w 2016 to 2 różne miasta. Pełno ciapatych, ukraincow i bialorusinow. Jeden wielki spęd w centrum i nawet w nowych blokach. Posłuchaj trochę danych od konfy, które przytaczali rok temu.
Kurwy pisowskie nam tyle imigrantów załatwiły że ja pierdole zjebie.



Boże Pajacu jebnięty przez Tfuska w dupe jebany. jak sam mówisz upadlińców i biołorushietów kurwa to sa prawdziwi uchodźcy wojenni no może niektórzy sie uchylaja od poboru tylko ale uchodźcy to ze mylisz pojęcia i nie ogarniasz rzeczywistości to jedno ale to ze jesteś kretynem to drugie. Sam pewnie się nie garniesz aby robić w budzie z kebabem ale z chęcią byś go zjadł. Wiadomo że imigracja zarobkowa był jest i będzie ale to są ludzie o których coś wiesz widzisz ich dokumenty. A nie zjeby które chuj wie co zrobiły u siebie i wjeżdzają do nas cali na biało nielegalnie. Z całej tej afery której nie było i nawet teraz her Bodnar przyznaje ze wydano 32 wizy z czego przyjechało osób jest taki plus że ludzie przejrzeli na oczy i wiedzą czym to sie może skończyć.
Zgłoś
Avatar
Cutanoid 2024-06-26, 11:24 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Uśmiechnięta Polska
Przecież dotkniesz taki syf i zaraz ci sąd rejonowy których większość od lat należy do kasty PO przypierdoli puche lub zawiasy i wpłatę hajsu na utrzymanie tego syfu


Oczywiście że policja bedzie swiadomowie ich bronić. Tylko wytłumacz mi jedno. Ja jako Facet wychowany w centrum Łodzi zrobiłem wiele głupot za które nie odpowiedziałem. I nie mówię tutaj o kradzieży jabłka ani wyjebaniu liścia jakiemuś lamusowi. Jeżeli obawiasz się ich i więzienia to przestań to oglądać i wyłącz ta stronę wez wlacz dokument w tv o zwierzętach i przestań się tym ekscytować ponieważ i tak nie zrobisz w tym kierunku nawet jak będziesz przyparty do muru. Pozdrawiam bez spinki wariacie
Zgłoś
Avatar
cezar910426 2024-06-26, 13:19 4
Mam nadzieję że powstaną grupy w miastach likwidujące zapędy tego odpadu ludzkiego. Sam bym się zapisał do takiej grupy. Wieczorne polowania na migranckie ścierwo fajna odskocznia od nudy
Zgłoś
Avatar
JonJon 2024-06-26, 15:19
Już się nie mogę doczekać jak będzie ich więcej będą tak na pizdę dostawać że głowa mała
Zgłoś
Avatar
michal0240 2024-06-26, 16:01
bleblebator1 napisał/a:

O ile się nie mylę, to są ci legalni kaczora. I już takie numery, drastyczny wzrost przestępczości. Pomyślcie co będzie jak będą nielegałowie tuska.



Po czym ich poznałeś że oni są od Kaczyńskiegop?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie