18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
baxter 2012-07-27, 14:27 1
on wie że jakby pojechał poboczem to ktoś by mu otworzył "przez przypadek" prawe drzwi jak to w Rosji
Zgłoś
Avatar
Uechtacz 2012-07-27, 15:16
Na chuj ma się śpieszyć. może jedzie do pracy?
Albo akurat wraca z pracy do żony, dzieci i teściów w jednym mieszkanku?
Zgłoś
Avatar
d................k 2012-07-27, 17:43
Kultura jazdy. Może kiedyś w polsce przestaniemy się z tego śmiać...

Przypomina mi się film "Idiokracja" gdzie gościa nazwano pedałem, bo potrafił się wysławiać...
Zgłoś
Avatar
Radzimierz 2012-07-27, 17:45 3
Cytat:

Mnie najbardziej wkurwiają pacany na kosiarkach, którzy jadą środkiem pasa... aż się chce takiego debila potrącić



Otóż zawszę tak jeżdżę: mam motocykl i zwykły skuter.
Bez różnicy czy jadę na sedesie czy motocyklem - jadę środkiem. Dlaczego? Bo jak się jedzie przy krawężniku debile w puszkach muszą się wpierdolić obok ciebie albo wyprzedzać nie zjeżdżając na lewy pas. Nie ma to jak być zepchniętym na krawężnik. A tamten na skuterze - zwyczajny pajac lub nowy użytkownik jednośladu. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
JezusToŻyd 2012-07-27, 17:49
Zapominajcie że to rosja. Jakby ich wyprzedził to zaraz by mu ktoś bejsbolem wpieprzył albo zepchnął na pobocze.
Zgłoś
Avatar
Jackyll 2012-07-27, 17:56 1
Surkan napisał/a:

koleś przestrzega przepisów i zostaje nazwany najgłupszy..... Ten Świat schodzi na psy.....



To podobnie jak dobry człowiek zostaje nazwany naiwnym głupcem, ewentualnie frajerem.
Zgłoś
Avatar
Skądinąd 2012-07-27, 18:05
Najgorsze na drogach są tzw. zombie. I możecie mówić o wyprzedzaniu prawą stroną, niesfornych rowerzystach, ale to właśnie nieoznakowany użytkownik drogi to najgorsza rzecz na świecie. Jedziesz w trasie, widzisz gdzieś z daleka kogoś z naprzeciwka, więc wyłączasz światła, a tu nagle znikąd, kurwa, wyłazi zombiak. A przecież wystarczy odblaskowa bransoletka z BP, która kosztuje AŻ 15 zł...
Zgłoś
Avatar
C................1 2012-07-27, 18:15
Komu się to podoba?to takie chujowe ze szkoda oglądać.
Zgłoś
Avatar
kamilqla 2012-07-27, 18:30
Surkan napisał/a:

koleś przestrzega przepisów i zostaje nazwany najgłupszy..... Ten Świat schodzi na psy.....



Wymijając stojące samochody z lewej strony również przestrzegałby przepisów (a raczej ich nie łamał) a nie stałby w korku zajmując miejsce dla kolejnego samochodu, który musi czekać o tą odległość chwile dłużej. Pozdro
Zgłoś
Avatar
manieeek 2012-07-27, 18:36
Nie, stanowcze nie.
Nie zgadzam się z tytułem. Wszyscy skurzerzyści to tacy sami debile i idioci, więc nie można wyróżniać któregokolwiek z nich.
Zgłoś
Avatar
Stranger 2012-07-27, 19:07
Może po prostu za kimś jechał albo pokazywał komuś drogę...
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-07-27, 19:57
koles na skuterze jest teraz bardziej sławny niż nie jeden admin na tej stronce hehe
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-07-27, 19:59


admin jest tylko jeden
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-07-27, 20:25
angel napisał/a:



admin jest tylko jeden



grubo się mylisz
Zgłoś
Avatar
bonCziki 2012-07-27, 21:30
nie mowi sie skuterzysta tylko skutermistrz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie