18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Caban1908 2014-06-25, 17:25 10
00:45
zalogował sie na FB i zapomniał się wylogować
Zgłoś
Avatar
marmurowychuj 2014-06-25, 17:33 19
up@
widzę że po słowie "facebook" zrozumiałeś treść materiału i teraz się chwalisz jak to zajebiście angielski znasz ;D
Zgłoś
Avatar
Nemayu 2014-06-25, 18:07 6
Jakby autor to napisał to by mi oszczędził 2 minuty oglądania nudnego materiału.
Opis jest od opisywania filmu,a nie od pisania angielski wymagany.
Zgłoś
Avatar
Pankracy_Młot 2014-06-25, 18:37 2
a to dopiero karny kutas
Zgłoś
Avatar
kondziovsky 2014-06-25, 19:09 132
najlepsze jest w USA to, że prawie wszystko jest jawne i od razu upubliczniają mordę takich skurwieli np. złodzieskich oraz podają imie i pełne-kurwa nazwisko, a nie jak w naszym jebanym kurwa w dupe mać burdelu, że w momencie schwytania staje się skurwiel osobą z jednoliterowym nazwiskiem i mordą rozmazaną jak po niedoborze rutinoscorbinu. jak mnie to wkurwia.
Zgłoś
Avatar
knopflerfan 2014-06-26, 10:00
Nie zrozumiałem nic z tego co mówili. Może dlatego, że w pracy oglądam bez dźwięku?
Zgłoś
Avatar
wiisixtythreePL 2014-06-26, 10:02 3
"Angielski wymagany na poziomie potrzebnym do zrozumienia powyższego materiału."

...
Zgłoś
Avatar
Diux 2014-06-26, 10:27 1
Kolejnemu człowiekowi facebook rujnuje życie...
Zgłoś
Avatar
Kaskaderdx10 2014-06-26, 11:16
u nas to policja umorzyła by śledztwo z powodu braku dowodów
Zgłoś
Avatar
Logiczny 2014-06-26, 11:50
kondziovsky napisał/a:

najlepsze jest w USA to, że prawie wszystko jest jawne i od razu upubliczniają mordę takich skurwieli np. złodzieskich oraz podają imie i pełne-kurwa nazwisko, a nie jak w naszym jebanym kurwa w dupe mać burdelu, że w momencie schwytania staje się skurwiel osobą z jednoliterowym nazwiskiem i mordą rozmazaną jak po niedoborze rutinoscorbinu. jak mnie to wkurwia.



...I co im to daje?

Wiesz że połowa osadzonych na całym świecie siedzi w USA?
Zgłoś
Avatar
MadFollower 2014-06-26, 13:50 1
Dam piwo, niech myślą że zrozumiałem
Zgłoś
Avatar
Reveneek 2014-06-26, 14:14
kondziovsky napisał/a:

najlepsze jest w USA to, że prawie wszystko jest jawne i od razu upubliczniają mordę takich skurwieli np. złodzieskich oraz podają imie i pełne-kurwa nazwisko, a nie jak w naszym jebanym kurwa w dupe mać burdelu, że w momencie schwytania staje się skurwiel osobą z jednoliterowym nazwiskiem i mordą rozmazaną jak po niedoborze rutinoscorbinu. jak mnie to wkurwia.



Skoro mieszkasz w burdelu to powinieneś w tym momencie ciągnąć druta za PLN a nie wypisywać swoje żale na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
Potar 2014-06-26, 14:22
Miłalem podobny przypadek, dzieciak z sąsiedztwa wpierdolił mi sie do domu pod moja nieobecnosc zajebal mi komputer haha a na drugi dzien chwalił się nową grafiką w kompie na facebooku hahaha. Oczywiscie wiedzialem kto się dobrał do mojego PC
Zgłoś
Avatar
Pawciosl 2014-06-26, 15:44
kondziovsky napisał/a:

momencie schwytania staje się skurwiel osobą z jednoliterowym nazwiskiem i mordą rozmazaną jak po niedoborze rutinoscorbinu. jak mnie to wkurwia.


To tak samo jak morderca mojej matki był poszukiwany to na stronie "Głosu" była jego morda, a później jak go złapali to zamazali mordę i był już tylko Leszkiem.D
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie