18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Avatar
soadfan 2012-06-05, 22:34
No to w pizdu pojadłem sobie
Zgłoś
Avatar
Pazi92sc 2012-06-05, 23:21 5
to pierwsze dupczenie będzie w 50-lecie
Zgłoś
Avatar
Yourichi 2012-06-05, 23:40 61
omnomnom mnie rozjebało
Zgłoś
Avatar
bossik21 2012-06-06, 0:26 22
Skoro pierwszy pocałunek po ślubie, to pierwszy seks po pogrzebie ? Czy chujowo trybię?
Zgłoś
Avatar
schab 2012-06-06, 7:21
to jakis efukt wersja soft?
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2012-06-06, 10:19
Seks był od razu, a pocałunek sobie zostawili na po ślubie.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-06-06, 10:45
Kurna, jak łapczywie... Filmów nie oglądali, że nie wiedzą jak się pocałować?
Zgłoś
Avatar
barondaniello 2012-06-06, 10:48
Ciśnienie hehe
Zgłoś
Avatar
t................e 2012-06-06, 10:48 2
...Mi to zalatuje "Trudnymi sprawami" lub też innymi, równie realnymi produkcjami
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-06-06, 11:19 2
filmik mnie rozwalił, nom nom nom... chociaż z drugiej strony, co za biedni, pojebani ludzie, trzeba mieć naprawdę narąbane religią we łbie, żeby czekać z tymi sprawami na jakiś formalny akt, który niby o czym stanowi? Że od tego momentu to już wolno bo pan ksiądz łaskawie pozwolił? A gdyby tak jednego dnia wszyscy księża na świecie zniknęli, to by ci biedni ludzie przestali się rozmnażać
Zgłoś
Avatar
m................i 2012-06-06, 11:55 3
Liluh napisał/a:

filmik mnie rozwalił, nom nom nom... chociaż z drugiej strony, co za biedni, pojebani ludzie, trzeba mieć naprawdę narąbane religią we łbie, żeby czekać z tymi sprawami na jakiś formalny akt, który niby o czym stanowi? Że od tego momentu to już wolno bo pan ksiądz łaskawie pozwolił? A gdyby tak jednego dnia wszyscy księża na świecie zniknęli, to by ci biedni ludzie przestali się rozmnażać



A dlaczego nie mogą to być ateiści/gnostycy, którzy postanowili nie całować się do ślubu?

Po za tym KK "zezwala" na pieszczenie i igraszki przed ślubem. A z seksem to jest tak, że ma on być "pieczątką" dla przysięgi którą zawarli. Kto je słodycze przed obiadem, temu nie smakuje obiad.

Po za tym, po co ja to pierdolę, przecież to sadistic i jego ograniczeni światopoglądowo ludzie. Krytyka i powtarzanie zasłyszanych opinii "mondrych" ludzi z internetu i tv, bez samodzielnego badania tematu to chyba powszechność na tym świecie.
Zgłoś
Avatar
t................e 2012-06-06, 12:08 2
michji,

No właśnie! Zagorzali chrześcijanie nie całują się przed ślubem, dorośli Polacy oddają stolce do bidetów a w czasie II Wojny Światowej sprzedawali Niemcom żydowskich dziadków za "łiskacze" .
Zgłoś
Avatar
mikEWrona 2012-06-06, 14:07 1
Ostatnio najebany przelizałem dziewczyne gorzej
Zgłoś
Avatar
timmy77 2012-06-06, 16:17
@michji
A tu widzę katola, który stara być się userem z szerokim wachlarzem wiedzy na temat "wszystkiego". A może nie pomyślałeś, że sadistic to portal, na którym nawet ludzie z szerokimi horyzontami piszą gówna i debilizmy żeby się odchamić?

Bądź przeklęty, święty i pierdolnięty!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie