18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 3 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 37 minut temu
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Asmodean 2012-05-27, 0:19
A jackassi to "ksero" Toma Greena i nikt nie płacze.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-05-27, 0:29
Dżamaló napisał/a:

"Jak było , to sry , ale nie znalazłem "

Ja pierdolę, gimbusy coraz większymi oddziałami szturmują sadola...

Po pierwsze, nie wstawia się spacji przed przecinkiem. Po drugie, w języku polskim nie funkcjonuje takie słowo jak "sry", lecz sery, resory i inne podobne. Po trzecie, na chuj z góry przepraszasz za było.pl? Trzeba lepiej szukać, a jeśli chcesz przeprosić, lub przekazać coś moderatorom, użyj komendy: [m o d]wiadomość dla moderatora[/m o d] (bez spacji).



Chłopie naprawdę ci zazdroszczę, chciałbym żeby moimi jedynymi problemami była niepoprawna pisownia anonimowych internautów. Normalni ludzie wchodzą tu po porcje rozrywki i zrelaksować się po ciężkim dniu. A ty żeby poczuć się choć trochę ważnym zgrywasz templariusza mowy polskiej (hmm może i chcesz żeby nazywać cię z tego względu patriotą?).

A co do filmiku: to na pewno jakiś pedał skoro jedząc kanapkę o którą ktoś wycierał dupsko i jaja mówi tylko coś w stylu: haha nabrałeś mnie i wpierdala dalej.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-05-27, 7:24
michji napisał/a:

Zaczynam żyć w przekonaniu, że żeby dostać piwo na tym portalu, należy wytykać błędy w gramatyce języka polskiego.
hmm, chyba zacznę to robić...



Nie tyle co w gramatyce, lecz w ogólnym upośledzeniu niektórych w posługiwaniu się tym językiem. Język polski powinno się szanować, jak każdy inny język którym się posługujemy. Nie ze względu na czystość, ale na szacunek wobec osób z którymi prowadzimy rozmowę. Chcesz tak robić? A rób sobie co chcesz, po chuj o tym piszesz? Przecież i tak każdy ma to w dupie.

Rems napisał/a:

@Dżamaló Panie poprawny niech Pan idzie na jakiś kurs typu "Anger management" i zejdź Pan z ludzi... Poliglota się znalazł a co do filmu to niezły kozak.. pewnie zjadł ją do końca


Katujących język polski należy tępić.

Plecionkarz napisał/a:

Chłopie naprawdę ci zazdroszczę, chciałbym żeby moimi jedynymi problemami była niepoprawna pisownia anonimowych internautów. Normalni ludzie wchodzą tu po porcje rozrywki i zrelaksować się po ciężkim dniu. A ty żeby poczuć się choć trochę ważnym zgrywasz templariusza mowy polskiej (hmm może i chcesz żeby nazywać cię z tego względu patriotą?).=


Kolejny, który usprawiedliwia swoje oraz innych lenistwo, tępotę i kalectwo językowe tym, że jest się tu "tylko dla rozrywki". Otóż, muszę Cię wyprowadzić z błędu, sadistic nie jest tylko i wyłącznie dla rozrywki, może jeśli posiedzisz tutaj jeszcze trochę, pojawisz się na zlotach, to zrozumiesz to. Czy chcę poczuć się patriotą? Otóż nie, powód moich krucjat jest wymieniony wyżej.
Zgłoś
Avatar
Hesbollah 2012-05-27, 8:33
tą i tę to nie jest literówka, więc nie pierdol baranie brzydki. Poza tym od jakiegoś czasu dopuszczalne są formy ta i tę...niestety.
Zgłoś
Avatar
sosik 2012-05-27, 14:33
Tak się nawzajem umoralniacie, żeby wyjść na najbardziej dojrzałą i fajną osobę, a naprawdę, jest to pojedynek popierdolonych gimbusów... Idźcie sobie na kwejka.
Zgłoś
Avatar
kris112 2012-05-27, 17:18
1:07 Typ udaje śmiech, żeby mu głupio nie było, bo przecież wpierdala kanapke-niespodzianke
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-05-27, 17:23
Dżamaló napisał/a:


Kolejny, który usprawiedliwia swoje oraz innych lenistwo, tępotę i kalectwo językowe tym, że jest się tu "tylko dla rozrywki". Otóż, muszę Cię wyprowadzić z błędu, sadistic nie jest tylko i wyłącznie dla rozrywki, może jeśli posiedzisz tutaj jeszcze trochę, pojawisz się na zlotach, to zrozumiesz to. Czy chcę poczuć się patriotą? Otóż nie, powód moich krucjat jest wymieniony wyżej.



Pragnę zauważyć, że komentarze których się czepiasz dotyczą filmu o wycieraniu dupy chlebem. Jak liczyłeś na komentarze tryskające intelektem pod takim filmem to chyba się delikatnie mówiąc przeliczyłeś. Dla mnie i dla większości sadistic jest właśnie dla rozrywki. A ty próbując oświecić kogoś do czego ta strona służy robisz z siebie idiotę. Wchodzę tutaj jak chcę się odprężyć po ciężkim dniu i pośmiać. Przyznaj że chcesz poczuć się ważny i przynależeć do czegoś większego. To wkręciłeś sobie, że internetowe forum cię potrzebuje.
Zgłoś