18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
LICH0 2014-02-19, 0:56 1
Uratował moją wiarę w ludzi... jeden mądry!

Zgłoś
Avatar
pawu95 2014-02-19, 1:09
florianno napisał/a:

Tak a krew nasza polska w dużej części sprzedawana jest do niemiec. Zresztą coraz to gorsze te symboliczne czekolady ,a kawy pić sie nie da. Mimo wszystko piwo za pomysł i dobry gest.



Oczywiście że dobry gest. Brudne, lepkie łapska same się nie napełnią martwymi królami.
Zgłoś
Avatar
Zielonek92 2014-02-19, 4:06
A ja dla odmiany pójdę do Banku spermy i też zrobie dobry uczynek ;]
Zgłoś
Avatar
tomkararek 2014-02-19, 5:35
ja pierdoleee wielkaa sztukaa isc oddac kreww i jescze to nagrywacc masakraaaa i nie mowiciee mi ze onn kozakk i ma jajaaaaa ja k dlamniee to wielkaa cipaaa z niegoo ktora boii sie iglyy i mysiall nagracc zeby pokazacc jakiii to kozakk z niegoo
Zgłoś
Avatar
maik12311 2014-02-19, 9:56
No i co jestem honorowym dawcą krwi a raz zabawiłem się w wyzwanie, problem?
Zgłoś
Avatar
FlyKamil 2014-02-19, 9:58 1
Nie rozumiem o co tyle spiny. Ot taka o głupia zabawa na fb jak Ci się nie podoba to nie bawisz się i chuj.
Zgłoś
Avatar
sliceum 2014-02-19, 12:53
Presty napisał/a:

Jestem w bazie dawców szpiku.

Nie żebym się chwalił, ale wydaje mi sie, że 95 proc. sadoli jest za to honorowymi dawcami moczu



Nie żebym się chwalił, ale prawie 2 lata temu oddałem komórki macierzyste niespokrewnionej młodej kobiecie i na salach i poczekalniach sporo nasłuchałem się o osobach z bazy dawców, które często rezygnowały po kontakcie ze strony np. DKMS. Jak się powiedziało "A", to trzeba powiedzieć "B"..
Zgłoś
Avatar
RomanFF 2014-02-19, 15:07
Zimne piwko.

Nie rozumiem całkowicie tych wyzwań, szczególnie jeśli podejmują się tego "faceci".
To jest udowadnianie, że się nie ma piz*y a nie, że się ma jaja, bo dla normalnego faceta z jajami nie jest wyzwaniem wypicie 0.5l piwa na raz i dla normalnego faceta z jajami nie jest frajdą nagrywanie tego i wrzucanie do neta żeby zabłysnąć. Ot moje zdanie.

Może masz racje ale zwróć uwagę że ten koleś promuje krwiodawstwo i zachęca do pomagania innym oto moje zdanie. nie umiem cytować więc huj wam w dupę
Zgłoś
Avatar
w3exe 2014-02-19, 15:46
robie to co 3 miesiace i nie nagrywam zadnych filmikow nie nosze sie z tym. chce sie pomagać albo nie i do tego są chęci a nie pojebne nominacje.

czekam aż zaczyna jeść gówna i będą typować jakieś fajne laski.
Zgłoś
Avatar
Syriusz69 2014-02-19, 18:20 1
I co w tym ku*wa szczególnego... Jakby oddanie krwi było czynem szczególnie bohaterskim, sam oddaje krew regularnie i nie widzę powodu do obnoszenia sie z tym. Poprostu powstaje kolejna moda teraz nie będą pić piwa tylko oddawać krew i wrzucać na fb, i po ch*j to wszystko? Masz chęci to idz oddaj krew i nie obnoś sie z tym. Wielcy mi filantropii...
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-02-19, 23:36
sliceum napisał/a:



Nie żebym się chwalił, ale prawie 2 lata temu oddałem komórki macierzyste niespokrewnionej młodej kobiecie i na salach i poczekalniach sporo nasłuchałem się o osobach z bazy dawców, które często rezygnowały po kontakcie ze strony np. DKMS. Jak się powiedziało "A", to trzeba powiedzieć "B"..


Jak wygląda pobieranie tych komórek?
Kiedyś wpisałem się do bazy dawców bo dawali dobre cukierki za to a teraz się nad tym zastanawiam
Zgłoś
Avatar
d................5 2014-02-19, 23:50
Jeśli wam to przeszkadza to tego nie róbcie i problem solved. Takie trudne.
Zgłoś