18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
emperorzbigniew 2019-12-27, 20:22 3
Jestem fanem sci-fi, wczoraj poszedłem z synami na Star Wars IX i osłabiło mnie to. Kurde, lepsze tanie produkcje ale z suspensem (np. Moon, serial Counterpart, itd.) niż te hollywoodzkie papki udające sci-fi (obecne Gwiezdne Wojny, obecny Alien, itp.).
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2019-12-27, 22:01 1
emperorzbigniew napisał/a:

Jestem fanem sci-fi, wczoraj poszedłem z synami na Star Wars IX i osłabiło mnie to. Kurde, lepsze tanie produkcje ale z suspensem (np. Moon, serial Counterpart, itd.) niż te hollywoodzkie papki udające sci-fi (obecne Gwiezdne Wojny, obecny Alien, itp.).



Nawet Łowca w 2 odsłonie stracił gdzieś swój klimat. Polecam Upgrade, Ciemny syn, Life, Interstellar, Lucy, Elizjum, Na skraju jutra, Niepamięć, Kod nieśmiertelności,Looper- pętla czasu. Hollywood ale przynajmniej nie kicz i przypalone kotlety poraz któryś.
Zgłoś
Avatar
emperorzbigniew 2019-12-28, 0:42
Większość znam, większość jest na mojej liście ulubionych. Te Gwiezdne Wojny to był wypadek przy pracy
Dzięki za post
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2019-12-28, 17:53
Będzie Interstellar 2?Gdzieś słyszałem że tak.
Zgłoś
Avatar
PieronJasnySzlag 2019-12-29, 23:08
andrzejrobert75 napisał/a:

Będzie Interstellar 2?Gdzieś słyszałem że tak.



Niewiem czy Interstellar ale w 2020 Nolan wydaje kolejny film który rozpierdoli umysły TENET.
Ja już się jaram.

Zgłoś