18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Codziennie, od co najmniej kilku lat, wieczorem, mój kot "odprawia" pewien rytuał. Siada na moim łóżku i uważnie wpatruje się w jeden punkt na ścianie, mniej więcej na wysokości 180 cm. Codziennie, niezależnie od tego ilu domowników znajduje się w mieszkaniu, czy dzieje się coś ciekawego czy też nie.

Kot jest tak zaintrygowany tą obserwacją, że muszę wołać go kilka razy zanim w ogóle odwróci głowę (w innych sytuacjach przychodzi od razu). Nie można go wtedy odciągnąć od tej obserwacji żadną zabawą ani smakołykami. Jest bardzo czujny i zaintrygowany, jednak nie przestraszony.

Tak jakby obserwował coś, co zna już od dawna i wie czego może się spodziewać.

Obojętnie co to jest, z pewnością jest ciekawsze niż nasze wołanie i zabawy. Przyznam szczerze, że jestem przerażona, gdy kot zachowuje się w ten sposób.


wykrywaczduchow.xn--infogieda-wub.pl/
Zgłoś
Avatar
kufel01 2013-06-02, 20:47 17
Mój kot sobie liże jaja, bez względu na to ilu jest domowników i jaka jest pogoda. Przeraża mnie to!
Zgłoś
Avatar
Ant1984 2013-06-02, 21:12 5
@up
Przeraża Cię to, że on sięga, a Ty nie?
Zgłoś
Avatar
Timoneq 2013-06-02, 21:14
zazdrościsz mu?
Zgłoś
Avatar
bania111 2013-06-02, 21:21 2
Ja jak się zapierdolę to też patrzę się przez pięć minut tylko w ścianę i domownikom to nie przeszkadza
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-06-02, 22:56
ja codziennie wieczorem walę konia, czy to coś niepokojącego???
a tak na serio mówi się o tych szóstych zmysłach zwierzaków, np. że przewidują katastrofy naturalne, oraz że widzą rzeczy których człowiek nie dojrzy. może co noc odwiedza Cię duch który Cię podgląda nagą? fajnie byłoby być takim duchem, tylko ten jebany kot sprzeda
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-06-02, 23:43 1
małe dzieci też tak mają, takie malutkie moje maluchy też tak miały, że wieczorami zapatrywały się w jeden punkt, ten sam, nieraz zaśmiewały w głos i ręką machały, straszy z tego wyrósł, młodszy powoli wyrasta. Uwierzcie, to jest chujowe uczucie, masakrycznie chujowe.
Zgłoś
Avatar
vredes 2013-06-02, 23:50
Zgłoś
Avatar
n................i 2013-06-02, 23:58 1
Do autora.. Jesteś idiotą? Wrzucony przez Ciebie tekst i obrazki pokazują kilka różnych, randomowych zdjęć różnych kotów. Do tego jaki kot do cholery reaguje na dźwięk inny niż otwierana lodówka (serio, koty ty skurwiele, miałem kilka) Poza tym żyję w dużym mieście i podczas pracy często bezmyślnie patrzę przez okno i odpoczywam, kot zamknięty w domu ma jeszcze mniejszy świat więc czemu miałby nie wpatrywać się w jakieś miejsce lub odblask światła na ścianie? Jeden z bardziej ssących tekstów jakie tu przeczytałem.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-06-03, 0:09
masz brudny obiektyw albo matrycę i tyle...
Zgłoś
Avatar
Radysh 2013-06-03, 0:12 2
Za mało ramu ma. Po całym dniu zawiesza się na chwilę bo mieli plikiem wymiany.
Czeka cię upgrade kota.
Zgłoś
Avatar
Robot 2013-06-03, 13:23 1
Kot na ostatnim zdjęciu sam w sobie jest przerażający.
Zgłoś
Avatar
bach 2013-06-03, 15:03 2


koty to przechuje
Zgłoś
Avatar
P................2 2013-06-03, 23:59 1
Tak po prawdzie dobry pomysł na materiał o poranormalach, chyba się tym zainteresuje i w niedługim czasie wrzucę coś ciekawszego o tych kotkach.
Zgłoś