18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
opson 2013-06-17, 9:03 2
E manipulator najbardziej wkurwiaja mnie tacy jak ty którzy gówno wiedzą. Można dostać lage w łeb stracić na chwile kontakt, gdyż błędnik oszaleje , ale lecąc na glebe odzyskać świadomość + adrenalina . Gość w 1 sec może się pozbierać i przyjebać zamiatającą kontre. Jakbyś oglądał takie walki i wiedział cokolwiek, a nie hejcił z byle czego to byś się może nie odezwał.
Zgłoś
Avatar
Mentorstajl 2013-06-17, 9:37
A mógł zabić
Zgłoś
Avatar
kalinka21 2013-06-17, 14:41
To spojrzenie na sędziego w 2:50 "Wystarczy mu, czy jeszcze mu przyjebać?"
Zgłoś
Avatar
skrimek 2013-06-17, 14:48
Manipulator napisał/a:

I tak najbardziej wkurwiają mnie takie barany jak ten ostatni, który widział, że gościu nie ma szans by się podniósł, ale cały czas go napierdala.



Pierdolisz, to są ułamki sekundy i nie będzie łaskawie czekał aż sie podniesie, jak UFC nie pasuje to masz nasze KSW
Zgłoś
Avatar
Mmmario 2013-06-17, 15:02
Manipulator napisał/a:

I tak najbardziej wkurwiają mnie takie barany jak ten ostatni, który widział, że gościu nie ma szans by się podniósł, ale cały czas go napierdala.



A co w oni w szachy grają, że mają być mega opanowani? Przecież tam adrenalina na najwyższych obrotach się kręci. Do tego trzeba mieć pewność, że po ciosie typek się nie podniesie, bo nie wiadomo czy zaraz role się nie odwrócą .
Zgłoś
Avatar
Manipulator 2013-06-17, 17:09
NINJA69 napisał/a:



A mnie wkurwiają tacy którzy potrafią tylko hejtować a klatke czy ring widzieli tylko z przed szklanego kwadratu ...


chyba ty
Zgłoś