18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Avatar
karol-ostr 2013-06-16, 18:40
ktoś zna piosenke w tle?
Zgłoś
Avatar
andrej55 2013-06-16, 19:03 6
Guess Who- Ta-ku
Zgłoś
Avatar
Manipulator 2013-06-16, 21:45 23
I tak najbardziej wkurwiają mnie takie barany jak ten ostatni, który widział, że gościu nie ma szans by się podniósł, ale cały czas go napierdala.
Zgłoś
Avatar
bananalny 2013-06-16, 21:46
01:20 Obama?
Zgłoś
Avatar
A................r 2013-06-16, 21:57
Moj ulubiony fragment to 2:20.
Zgłoś
Avatar
malinex2 2013-06-16, 22:07
1:35 O KUR*A
Zgłoś
Avatar
ynos 2013-06-16, 22:22
A na starość Parkinsonik
Zgłoś
Avatar
ragzezonator 2013-06-16, 22:37
bananalny napisał/a:

01:20 Obama?



chłopie do okulisty się wybierz jak najszybciej
Zgłoś
Avatar
mario7778 2013-06-16, 22:44
3,38 na slow motion widac pieknie jak mu sie ryj deformuje po ciosie
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2013-06-16, 23:14 2
Najbardziej spodobało mi się spojrzenie kolesia na sędziego przed soccer kickiem w 2:53. Normalnie jakby chciał powiedzieć "mogę, ale na pewno?" ;D Kojarzy ktoś co to za walka, bo jak większość widziałem to tej nie kojarzę.

A co do osób mówiących że kolesie dobijający na wpół przytomnych przeciwników to debile:
Po pierwsze, w trakcie walki jest taka adrenalina, że się nie zauważa, czy kolesiowi już zgasło światło, czy jeszcze się ogarnie.
Po drugie nikt nie będzie ryzykował tym, że rywal, który może zrobić zawodnikowi niezłe kuku, ogarnie się i będzie w stanie się obronić. Nie upewniasz się czy jest nieprzytomny oglądając go i dając mu w ten sposób szansę na obronę, tylko napierdalasz aż będzie pewne, że zasnął.
Po trzecie o tym czy koleś już ma dość decyduje sędzia i na jego głowie jest zareagowanie w odpowiednim momencie. Zawodnik ma bić dotąd aż go sędzia nie odciągnie.
Zgłoś
Avatar
Koko92 2013-06-16, 23:36 1
Sędziowie pełna profeska, nie to co trutnie na KSW. Nie wiedza z czego żyją
Zgłoś
Avatar
jajucho 2013-06-16, 23:43 1
kurwa i to są walki, każdy zawodnik ma szacunek do tego sportu i reprezentuje sobą pewien poziom. A w Polsce? "A w Polsce jak w lesie"~testo... szopki i gówno, cipka striptizer na ringu, Pudzian co to też kurwa nie wiadomo co tam robi, nędza! Dobrze, że chociaż Materla ostatnio pokazał ile znaczy dla niego ten sport i z rozjebanym ryjem napierdalał dalej - szacun.
Zgłoś
Avatar
Doomik 2013-06-17, 0:33 1
Manipulator napisał/a:

I tak najbardziej wkurwiają mnie takie barany jak ten ostatni, który widział, że gościu nie ma szans by się podniósł, ale cały czas go napierdala.



widać, że jedyne co biłeś, to 10 lat młodszą siostrę, ale i tak wtedy gdy spała, bo na żywo nie miałbyś szans. Jest coś takiego jak adrenalina (w Twoim przypadku będzie to sowity kleks w dżinsach bądź od razu kupa w gaciach, gdy zacznie się niebezpiecznie).
Zgłoś
Avatar
NINJA69 2013-06-17, 0:51
Manipulator napisał/a:

I tak najbardziej wkurwiają mnie takie barany jak ten ostatni, który widział, że gościu nie ma szans by się podniósł, ale cały czas go napierdala.



A mnie wkurwiają tacy którzy potrafią tylko hejtować a klatke czy ring widzieli tylko z przed szklanego kwadratu ...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie