18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
P................u 2013-05-03, 15:30 4
jak to mawia mój szef : bullshit
Zgłoś
Avatar
pakicito 2013-05-03, 15:40 39
@up
nie chwal żydów, bo cię sprzedadzą
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-03, 15:42 7
ten kto to stworzył to debil powiem w ten sposób jak dla mnie nigdzie na swiecie normalnym ludziom nie żyje sie tak dobze jak w USA
Zgłoś
Avatar
LUKUNKU 2013-05-03, 16:10 17
@up mam nadzieje że sobie robisz jaja
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-05-03, 16:41 20
@up jeśli posiada się umiejętność ignorowania debilizmu i brak blokady moralnej w odstrzeliwaniu brudasów to jest to raj.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-03, 16:42
dymekx racja racja po stokroć racja
Zgłoś
Avatar
bach 2013-05-03, 17:12
najlepiej jest tam gdzie jest co jeść i nie ma zimy
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-05-03, 18:14 1
USA raj ?? Dla kogo dla ćwierć inteligentów ?? Chujowa opieka zdrowotna. Nawet z ubezpieczeniem nie jesteś pewien czy masz szansę na normalne leczenie. Pierdolnięty system podatkowy. Tak pierdolnięty IRS bez księgowego który by znał się na wszystkich kruczkach nie ma szans na normalne rozliczanie. Nie wspomnę nawet o tym iż każdy stan ma nieco inne prawo. Już nie wspomnę o ciągłym życiu na kredyt. Kredyt na studia , kredyt na dom , kredyt na samochód. Całe stany żyją na kredyt. Nawet rząd federalny. Siedzą w kieszeniach Izraelskich bankierów i trzęsą portkami.
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-05-03, 18:15
A gdzie mój Wietnam? :/
Zgłoś
Avatar
AKEVITT 2013-05-03, 18:51 18
@McMenel pierdolisz jak potłuczony mam znajomka który prowadzi firmę, posiada 5 ciężarówek i jedyne co robi to zbiera hajs, ogarnia transporty i wypłaca pensje. A wszystkie papiery odnośnie firmy, podatków, pracowników i umów znajdują się na lodówce wiec skończ pierdolić głupoty bo sam nie masz pojęcia jak to wygląda w stanach. I prawdą jest że przez pierwsze 4 lata zapierdalał na czarno z meksykańcami robić wykończeniówkę, a teraz kurwa powtórz to tu w tym pierdolonym kraju.
Zgłoś
Avatar
P................u 2013-05-03, 19:00
@ pakicito
nie będziesz mi mówił co mam robić.
więc skończ pierdolić i wracaj na kasę, przerwa się skończyła.

ED:
Mi w Polsce żyje się na tyle zajebiście że wyprowadzić się mógłbym tylko do stanów. Ewentualnie do niemiec, żeby tam golić hajs, a do PL wracać na weekendy.
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-03, 19:47 8
Monako w low tier? widać, że hamburger to tworzył co nie ma pojęcia o świecie.
Zgłoś
Avatar
k................z 2013-05-03, 21:25 3
debile chuj z tego ze na kredyt jak masz normalna prace stac cie na płacenie kredytu za motor samochód i dom i jeszcze ci zostaje na drobne przyjemnosci a w polsce spłacasz kredyt to rezygnujesz z imprez na 5 lat zebys przypadkiem za duzo nie wydał kurwa nie porownujcie Polski do stanów bo brak skali porównawczej
Zgłoś
Avatar
leonsjo4 2013-05-03, 21:34
Rosja? W średniozamożnych? hahaha xD
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie