18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
b................i 2013-03-26, 23:55
Widać od razu, że wszystkie filmiki to ściema tak samo jak z chodzeniem po wodzie przez Jezusa
No dobra te filmy przynajmniej mogę zobaczyć czyli w ich realność bardziej wierze...
Zgłoś
Avatar
feelsofly 2013-03-26, 23:55
Musi być coś na rzeczy. Dużo ludzi mówi o swoich przeżyciach z NOL-ami i często są w różnym wieku od dzieci, przez ludzi w średnim wieku po naprawdę starszych. Nie mówie oczywiśćie, że ten filmik jest 100 % wiarygodny. Co do słabej jakości takich filmików.. no ja nie nosze przy sobie przy każdym wyjeździe, spacerze czy innymi tego rodzaju sprawami kamery z funkcją nagrywania HD, stabilizatorem do niej i innymi bajerami typu GO PRO.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-03-27, 0:24 3
dopiero przy trzecim filmiku gdy się wpatrywałem zobaczyłem.. jak bardzo mam monitor upierdolony.
Zgłoś
Avatar
Infinity127 2013-03-27, 0:25 18
Zgłoś
Avatar
B................S 2013-03-27, 0:42 43
Dla wszystkich niedowiarków...
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2013-03-27, 0:48 2
Kurwa przeglądam sadistica i trafiam na skrót NOL , myślałem że to jakieś ;; należy opierdolić ludność ';; a to po prostu ufo
Zgłoś
Avatar
neil 2013-03-27, 2:02
NOL taka płyta breakoutów
Zgłoś
Avatar
Angius 2013-03-27, 3:06
Trzy nole otaczające śmigłowiec? Statek-matka prawie lądujący na łące? Phi... And no single fuck was given that day.
Za chuja nie uwierzę, że pilot śmigłowca beztrosko sobie latał, gdy krążyły wokół niego statki obcych. Ani, że ludzi siedzieli na pikniku mając statek-matkę nad głowami.
Chyba, że to Polacy, bo my już nawykli do dziwnych rzeczy i niewyjaśnionych zjawisk...
Zgłoś
Avatar
gustav665 2013-03-27, 9:59
ameryka czy wschód mają na pewno utajnione lepsze odpowiedniki dronów, latają wszędzie a schizole wkręcają sobie jakieś bajki o ufo
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2013-03-27, 12:34
Popieram. Powinni w ogóle wprowadzić zakaz sugerowania w HD.
Zgłoś
Avatar
Adenozynotrifosforan 2013-03-27, 14:54
kurwa, jeszcze raz do niektórych niekumatych

to że jest to NOL lub jak kto woli UFO, nie oznacza od razu że to jacyś kosmici

połowa jak nie większość z nagranych tu obiektów są najprawdopodobniej tajnymi projektami - sugeruje to
miejsca nad którymi je zaobserwowano - nad lotniskami (może wojskowymi) jak i obecność skrzydeł - czyli elementów nośnych.

Jedyny przypadek, który podchodzi mi pod obserwację pozaziemskiego obiektu to 7:08, ponieważ wiele było już przypadków zgłoszeń cygaretowatych obiektów śledzących samoloty pasażerskie, również osiągi obiektu są nietypowe (porównanie do samolotu obok) jak i obiekt z końca filmu - ten świecący
Zgłoś
Avatar
CherryMan 2013-03-27, 16:57 1
mam nadzieje że wiecie iż na pierwszym filmiku za tym samolotem "LECI" końcówka do tankowania w powietrzu?
Zgłoś
Avatar
Pitbull91 2013-03-27, 17:17
Kurwa, niektóre wyglądają jak obstawa z Iron Manów.
Zgłoś
Avatar
efiksowy 2013-03-27, 21:53 1
kurde wszystkie wyglądają jak anteny dvb-t
Zgłoś