18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
thewhitestar 2014-09-03, 16:21 20
kevin171 napisał/a:

chuj prowokator kamerzysta jebany!Konfident,a potem wrzuca do sieci kutas.Za cipke go powiesic!


Żaden tam konfident, raczej ma poczucie humoru, zamiast kija od miotły w dupie, jak niektórzy powyżej.
Polecam więcej filmów od tego gościa, to pasjonat który jeździ na największe wypizdowa w całej Europie (!) i regularnie wrzuca do sieci swoje 'relacje'.
Zgłoś
Avatar
lewy2126 2014-09-03, 17:02 3
panowie to jest b-klasa = sędzia główny + 2 bocznych przygodnych czyli obojętnie kto ale musi być na lini
Zgłoś
Avatar
calkilove 2014-09-03, 17:04 3
lewy2126 napisał/a:

panowie to jest b-klasa = sędzia główny + 2 bocznych przygodnych czyli obojętnie kto ale musi być na lini



Chuja, nikt nic nie musi
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-09-03, 18:24 4
Ja pierdole, kumpel gra w B-klasie ale takiego kretowiska to nigdy nie widziałem. Nie potrafią sobie tam posiać trawy na wyrównanym terenie? Dla 15 chłopa to pół dnia roboty..dramat
Polecam niedzielne popołudnia z B-klasą, niezłe cyrki a liniowi często biegają z browarkiem!
Zgłoś
Avatar
qwerq221 2014-09-03, 19:29
beka w chuj
Zgłoś
Avatar
Riazek 2014-09-03, 20:48 3
Widzę znawcy piłki nożnej się znaleźli. Każdy z inną teorią. Powiem wprost - jest to przypadkowy chłop, który zgodził się iść na linię - B klasa. W A klasie musi być już 3-ch uprawnionych sędziów w odpowiednium stroju.
Co do boiska... Nie dziwcie się. B klasowe kluby w większości na nic lepszego nie mogą liczyć. Z gminy pracownik przyjedzie ciągnikiem, przeciągnie walcem, żeby było w miarę równo (po czym bramkarze mają przesrane, bo najczęściej są to walce z hmm... Nie wiem jak to się "profesjonalnie" nazywa, więc nazwę to zębami-po rzuceniu się na taką nawierzchnię można się nieźle poobijać, bo jest na prawdę twarda), nawóz raz na 5 lat dostaną... Przy braku boiska treningowego tak to właśnie wygląda.

Sam gram w A klasie, lecz mamy dobrego kierownika i prezesa, którzy potrafią wyciągnąć pieniądze od wójta i w gminie, która liczy sobie ok 4000 mieszkańców nasz klub ma boisko za ponad pół miliona. Ale kiedyś graliśmy na boisku podobnym do tego na filmie i nikt nie narzekał.
Jakoś się tak rozpisałem o piłce chyba z sentymentu, bo z filmem to już nic wspólnego nie ma... Teraz czkam na hejty, że jestem pedałem, bo gram w piłkę... Problem ludzi, którzy to mówią jest taki, że oni potrafią to powiedzieć tylko przez internet... W oczy 95% z nich nie miała by odwagi tego powiedzieć nikomu z mojej drużyny. ponad 20 wysportowanych, z których spora część pojawia się na siłowni.
Zgłoś
Avatar
Fifka 2014-09-03, 21:44 2
@up, Zgadza się. Sam sędziowałem taki mecz b-klasy jako liniowy z przypadku. Sędziowie uprawnieni przyjechali wtedy "na stopa" ponad 70 kilometrów. Ledwo zdążyli na mecz. Pomagałem w przygotowaniach do tego meczu. Linie kończyliśmy wtedy mąką z pobliskiego marketu. Tak wygląda właśnie b-klasa. Nic dodać nic ująć. Macie szczęście że macie obrotnych działaczy.
Zgłoś
Avatar
calkilove 2014-09-04, 19:28 1
@Fifka
Piwo za mąkę
Zgłoś