18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
🔥 Wesele po rosyjsku - teraz popularne
Avatar
neurocolin 2009-05-18, 22:16
Sciagniete z Evolution of a dance, ale i tak gratuluje luznego podejscia do sprawy, no i checi oczywiscie xD
Zgłoś
Avatar
Scarlet 2009-05-18, 22:18 3
podoba mi się jej suknia, prosta, bez zbędnych falbanek, koronek i innych badziewi
Zgłoś
Avatar
bania88 2009-05-18, 22:32
widzialem juz takie cos ale z jakiegos amerykanskiego wesela
Zgłoś
Avatar
DMN 2009-05-18, 22:36
koooleś taki troche sztywny;d
Zgłoś
Avatar
farba 2009-05-18, 22:42
Obydwoje są sztywni Chyba nie wyszło tak jak miało wyglądać. Lekko ze stresowani ;D
Zgłoś
Avatar
dwakilo 2009-05-19, 2:23
coś ten portal na psy schodzi myślałem, że może ktoś zginie albo coś...
Zgłoś
Avatar
kubasias 2009-05-19, 7:09 4
Widziałem lepszy ...

Zgłoś
Avatar
brim 2009-05-19, 12:34
ale kawał gówna... kicz straszny!!!!
Zgłoś
Avatar
Skupek 2009-05-19, 16:20
'what is love' i cała sala banią w bok
Zgłoś
Avatar
jacek.walcz 2009-05-21, 14:42
dwakilo to słuchaj tego, słyszałem że na weselu podrzucali pannę młodą pod sam sufit i tam był wentylator i ucioł jej głowę, ojciec panny młodej dostał zawału na miejscu, a pan młody się zabił kolejnego dnia, niestety filmiku niema, a szkoda
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-05-21, 14:50
jacek.walcz napisał/a:

dwakilo to słuchaj tego, słyszałem że na weselu podrzucali pannę młodą pod sam sufit i tam był wentylator i ucioł jej głowę, ojciec panny młodej dostał zawału na miejscu, a pan młody się zabił kolejnego dnia, niestety filmiku niema, a szkoda


tja, to się nawet podobno działo w wiosce pod moja mieściną. plota urosła jeszcze o to, ze panna młoda była w bliźniaczej ciąży
Zgłoś
Avatar
E................e 2009-05-21, 14:51
Cytat:

dwakilo to słuchaj tego, słyszałem że na weselu podrzucali pannę młodą pod sam sufit i tam był wentylator i ucioł jej głowę, ojciec panny młodej dostał zawału na miejscu, a pan młody się zabił kolejnego dnia, niestety filmiku niema, a szkoda

teraz napisze Ci prawdziwą historie która wydarzyła się chyba z 5 lat temu w wiosce niedaleko mojego miasta. Pan młody (jak to w zwyczaju) przenosił panną młodą przez próg, niestety zrobił to tak niefortunnie (potkną się) że uderzył głową panny młodej o futrynę i zabił ją na miejscu. Oczywiście z wesela zrobiła się stypa, na drugi dzień pana młodego znaleziono powieszonego a ojciec pana młodego wylądował w szpitalu psychiatrycznym.
Zgłoś
Avatar
t................e 2009-11-01, 20:58
Esne napisał/a:

teraz napisze Ci prawdziwą historie która wydarzyła się chyba z 5 lat temu w wiosce niedaleko mojego miasta. Pan młody (jak to w zwyczaju) przenosił panną młodą przez próg, niestety zrobił to tak niefortunnie (potkną się) że uderzył głową panny młodej o futrynę i zabił ją na miejscu. Oczywiście z wesela zrobiła się stypa, na drugi dzień pana młodego znaleziono powieszonego a ojciec pana młodego wylądował w szpitalu psychiatrycznym.



szkoda ze nie ma relacji z wesela

a co do filmiku to fajna sprawa trzeba łamać wszelkie normy tradycje weselne
i łażenie w kołeczku za rączki a w środku para , itd
ja sobie nie wyobrażam tak swojego wesela

w czarnej sukni będe a co
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-11-02, 10:22
campire napisał/a:

w czarnej sukni będe a co

a nic jeden poszedł w dresie...
sadistic.pl/slubny-stroj-pana-mlodego-vt23911.htm?highlight=dres
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie