18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
ptwardowski2 2016-11-12, 14:36 1
Ja prdl jak tylko odłożę z mojej socjalnej pensji coś... to pakuję mandżur i jadę !!!
Zgłoś
Avatar
M................6 2016-11-12, 14:47 50
I to jest jedyny podróżnik którego szanuje, jako jedyny nie bał się jeździć tam gdzie by go zajebali. Mało tego miał sytuacje gdzie musiał spierdalać z kamerą i jeszcze przy tym gadał o co poszło i dlaczego ucieka.

A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?
Zgłoś
Avatar
MoviE 2016-11-12, 15:03 1
Kojarzę tą muzykę z tła ale za cholerę nie moge sobie przypomnieć tytułu. Ktoś pomoże

Nie było pytania, jak coś Prząśniczka - guitar cover.
Zgłoś
Avatar
Diux 2016-11-12, 15:28 7
MoviE napisał/a:

Kojarzę tą muzykę z tła ale za cholerę nie moge sobie przypomnieć tytułu. Ktoś pomoże



"U mojego wujka jest burdel na kółkach"
Zgłoś
Avatar
_................_ 2016-11-12, 15:32 9
jaki gruby

spasł się jak świnia za hajs z youtube
Zgłoś
Avatar
p................a 2016-11-12, 16:05
Faza , przestań wpierdalać gdy możesz, jakbyś czasem głodował /jaja sobie robię , bo wiem to naturalne /
Zgłoś
Avatar
StalowaWola 2016-11-12, 17:24 18
Moje życie nie ma sensu... Gość ma reklamówkę która była już na 5 kontynentach, a ja jedyne gdzie byłem to Bieszczady bo mam 100km drogi...Zajebta mnie.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2016-11-12, 17:30 3
"System nam po prostu kazał wierzyć w fakt.... " Nic dodać, z własnego doświadczenia wiem co mówi. Nauczono nas przez kilkadziesiąt lat że nie możemy nic, że nie możemy zboczyć jak inni ludzie żyją...
Zgłoś
Avatar
zbigniewwodecki 2016-11-12, 17:58 1
_Bronek_Komar_ napisał/a:

jaki gruby

spasł się jak świnia za hajs z youtube



Aż cię wkurw bierze że mu wyświetlenie nabiłeś, nie?
Zgłoś
Avatar
CarpeDiem93 2016-11-12, 18:07 12
Maxi96 napisał/a:

I to jest jedyny podróżnik którego szanuje, jako jedyny nie bał się jeździć tam gdzie by go zajebali. Mało tego miał sytuacje gdzie musiał spierdalać z kamerą i jeszcze przy tym gadał o co poszło i dlaczego ucieka.

A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?



A przepraszam powiedz mi gdzie Ty tak podróżujesz, że nie szanujesz Michała? Moim zdaniem każdy z nich ma mnóstwo odwagi i samozaparcia, żeby coś takiego odjebać. Ale fajnie komentować grzejąc dupą fotel przed kompem.
Zgłoś
Avatar
Wiochmen 2016-11-12, 19:19
Czy tylko ja mam wrażenie ze ten gosc jest malo inteligentny?
Zgłoś
Avatar
_WHATEVER_ 2016-11-12, 19:21
Ten czerwony domek to burdel na kółkach,kurwy leżą w łóżkach kondomy na półkach,
kręć się kręć wrzeciono kurwa jego mać, jeśli chcesz zaruchać dolarami płać.
Przyjechał czarny z dalekiej Afryki, dolarami piździł i jebał jak dziki,kręć się kręć wrzeciono kurwa jego mać, jeśli chcesz poruchać dolarami płać...
Zgłoś
Avatar
pireus 2016-11-12, 20:15
Maxi96 napisał/a:

I to jest jedyny podróżnik którego szanuje, jako jedyny nie bał się jeździć tam gdzie by go zajebali. Mało tego miał sytuacje gdzie musiał spierdalać z kamerą i jeszcze przy tym gadał o co poszło i dlaczego ucieka.

A taki "Autostopem na Kołymę" No ok fajnie jeździ po Rosji którą dobrze zna (język też) jest obeznany, doświadczony i to ma być wyczyn dla niego?



obejrzyj ostatnią serię jak wyjebał do ruskich przez Chiny, jakoś se dal rade.
Zgłoś
Avatar
matiosno 2016-11-12, 20:47
Poznałem gościa osobiście na tegorocznym woodstocku. Gość jest straszne mąrdy i mozna z nim porozmawiać na każdy temat ale nie zapomne mu tego że chciał mi ukraść LITR WÓDY
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie