18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Kriski 2017-02-13, 17:54 9
Przy kozaczył powiadasz?
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2017-02-13, 18:19 67
Jak miałem 9 lat moja świadomość na temat seksu była bardzo ograniczona. Moje poczucie humoru pozostawiało wiele do życzenia, a to co mi się wydawało błyskotliwe i fajne zazwyczaj dla starszych ode mnie było po prostu głupie. Takie prawo dziecka. Dzięki bogu nie było wtedy internetu i moja głupota zostawała wśród najbliższej rodziny i grupki kolegów. Teraz takie bzdury idą w świat i trafiają na strony dla dorosłych żeby zblazowani internauci mogli się pośmiać i poobrażać dziecko. Internet powinien być tak minimum od 13 roku życia, bo wtedy człowiek powoli zaczyna się wstydzić swojej głupoty. Taki gówniarz natomiast nieogarnia w ogóle kontekstu tego co pisze, do kogo i po co.
Zgłoś
Avatar
darex99 2017-02-13, 18:25 2
Kriski napisał/a:

Przy kozaczył powiadasz?



Wybacz, naprawiłem.
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2017-02-13, 19:22 11
To żeś im Kacper dowalił, masz piwo
Zgłoś
Avatar
KlasycznyWojtek 2017-02-13, 22:05
3/4 sadoli to od ojca słyszy
Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-02-13, 22:17 1
Słabo kogoś oceniać tylko po avatarze jaki sobie ten ktoś wstawił na fejsa. Znam wiele osób które maja swoje zdjęcia za gnoja- nie wiem dlaczego, nie pytajcie ale to ich profil ich decyzja. A to że robią z siebie debili publicznie to inna sprawa.
Co nie zmienia faktu że komentarz jest dość trafny, jakby nie było.
Co innego jeśli to faktycznie gówniarz i chciał zabłysnąć czymś o czym nie ma pojęcia.
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2017-02-13, 22:17
Zapewne usłyszał to od swojej matki, która nie miała tyle szczęścia
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2017-02-13, 22:30 5
To powiadacie, że teraz na sadola można wstawiać żarty 3 kategorii (pomielone razem z budą) wstawione na "fejsika" przez fake konta? Quo vadis sadisticus
Zgłoś
Avatar
ddss 2017-02-13, 23:47
Jego ojciec mógł to powiedzieć dzięwięć miesięcy zanim on się urodził.
Mógł :]
Zgłoś
Avatar
Qaikwow 2017-02-13, 23:56
może od ojca usłyszał
Zgłoś
Avatar
orzechcccc 2017-02-14, 0:15 1
Zuku1916 napisał/a:

To powiadacie, że teraz na sadola można wstawiać żarty 3 kategorii (pomielone razem z budą) wstawione na "fejsika" przez fake konta? Quo vadis sadisticus


hehe bocie nie wiesz to sie nie odzywaj. Konto nie jest fake bylo pare dni temu na innym portalu z nazwiskiem i jest jak najbardziej autentyczne. stfu
Zgłoś
Avatar
HalfGod 2017-02-14, 0:34
Nikt nie pomyśli, że to może być zdjęcie z neta lub z czasów gdy miał 10 lat. Dziś przez internet dzięki starszym cudakom uczą się tych pojęć chociaż nie koniecznie muszą mieć dla niego sens. Schemat tekstów jest ten sam.
Zgłoś
Avatar
Zuku1916 2017-02-14, 1:01 3
orzechcccc napisał/a:


hehe bocie nie wiesz to sie nie odzywaj. Konto nie jest fake bylo pare dni temu na innym portalu z nazwiskiem i jest jak najbardziej autentyczne. stfu



rusz się stulejarzu do roboty zamiast spędzać 24h w internecie żeby weryfikować każdą jewbook'ową historyjkę
Zgłoś
Avatar
MadDave 2017-02-14, 11:39
@up. To jest ten sam typ ludzi którzy walą pianę o to że coś zostało zajebane z innego portalu. Kurwa nie każdy ma tyle wolnego że może sobie pozwolić na całodzienne przeglądanie wszystkich portali, łącznie z jakimiś niszowymi. No chyba że jest inwalidą utrzymywanym przez państwo.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie