18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
cossac 2012-02-11, 16:29 1
BongMan napisał/a:

Nie wiem jak tępy był imbecyl, który podkładał dźwięk pod ten filmik, ale jego głupota to istny Mount Everest debilizmu. Kretyn nawet nie dopasował dźwięku do ruchu warg. Pytanie: Po co tu tu wrzuciłeś, skoro to jest takie chujowe, że na 99% walnie z hukiem na samo dno "sucharów"?


I coo? nie mówiłem że jesteś prosty?? Jak linijka kurwa!!!
Mój detektor kretynów omal znów nie zwariował przy twoim poście.
Zgłoś
Avatar
peersil 2012-02-11, 16:39
Mnie też się to nie podoba, po pierwsze: morda tego typa - nie wiem jak mu tam było; po drugie wykonanie drugiego typa - którego również nie znam...
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 16:40
Jak wcześniej tego słuchałem to głupie mi się wydawało. Jednak wyszło na główną.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-11, 16:42
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



Nie wierzę, że jest w tym kraju jeszcze tyle platformerskich lemingów


Teraz mi pokaż gdzie napisałem, że jestem za platformą. Po prostu wyraziłem swoją irytację badziewnym i chujowo zrobionym filmikiem.

Rafal1757 napisał/a:

@BongMan
tu nie chodzi o to jak kto doasował ruch warg, człowieku...


A mi chodzi właśnie o to! Treść filmiku mnie nie interesuje jeśli jest chujowo zrobiony.

@up
Przecież mogłeś to wyjebać do sucharów. Ten gniot aż się o to prosi.
Zgłoś
Avatar
C................l 2012-02-11, 16:43 3
Eee tam mi się bardzie podobają przeróbki dotyczące kaczora niby prymitywne i chujowe ale bardziej śmieszą.


Dla biedaczków którym prezio płaci za pisanie pierdół na forach mam coś na otarcie łez specjalny wywiad z prezesem dla was.
Zgłoś
Avatar
raper900 2012-02-11, 16:51 12
Zastanawiałem się co się stanie jakby mu tę mordę przepołowić i obie połówki osobno skonfrontować z lustrem. Oto co mi wyszło:

PS: jak za mocne to na harda
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-11, 17:14 2
BongMan napisał/a:

A mi chodzi właśnie o to! Treść filmiku mnie nie interesuje jeśli jest ch*jowo zrobiony.



No właśnie. Nie ważne, że polityk nas okrada, ważne, że jest zabawny i ma dobrą aparycję
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-02-11, 17:21 1
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:



No właśnie. Nie ważne, że polityk nas okrada, ważne, że jest zabawny i ma dobrą aparycję


A czy to, że ocenię ten filmik pozytywnie, sprawi że przestanie nas okradać?
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2012-02-11, 17:54 4
A tak przy okazji drugi zwichnięty chuj co by Doniowi smutno nie było po części szkoda że nie mają kutasy wglądu w to co robię pewno został bym skazany na sybir
Zgłoś
Avatar
seebek 2012-02-11, 18:00
jak mnie to wkurwia wszystko .........kurwa
Zgłoś
Avatar
Giacore 2012-02-11, 18:02
oj wreszcie mniej kłamał niż zawsze
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-02-11, 18:55 2
Zawsze cieszy mnie jak to się pierdoli o tych lemingach - fajna gra była.

Idealnie określenie lemingi pasuje do tych wszystkich prostaków którzy bez jakiegokolwiek pojęcia o gospodarce, ekonomii, polityce, stosunkach międzynarodowych itd. wrzucają następny obrazek z Tuskiem w roli kozła ofiarnego. Ni chuja to nie pomyśli, że może fakt - jest chujowy, jak to każdy polityk - ale zrobił więcej niż poprzedni 'wielce obrażony' czy tam inne Marcinkiewicze za rządów których to twórcy mieli po 8 lat na karku.

Wrzucić na portal, użyć zajebistego argumentu, że rudy albo, że jak to Kaczyńskiemu ubliżali chociaż on był taki dobry patrYjota i nadszedł czas zemsty i jak banda z South Parku pomarudzić "They took our Jerbs" a piwa lecąąąą. I właśnie takie kwejki i sadistiki i fora jakichs onetów i inne chuje-muje są farmami lemingów - ludzi którzy idą ślepo za tłumem hejtując tego polityka którego aktualnie hejtuje większość. A jeszcze dostać za to wirtualne piwo/lubie to/lapkę w górę - great success.



Ja jescze proponuję dodawać zawsze do tego typu materiałów muzykę z Requiem for a Dream kilka obrazków z zakrwawionymi orłami i tekstów o wolności którą nam zabierają i jak to musimy się przebudzić a potem tylko siedzieć patrząc jak to następny młody umysł się deklaruje, że zagłosuje (jak już będzie mu się chciało ruszyć dupę sprzed kompa) na jakiegoś oszołoma w stylu Korwina czy Palikota.

Lemingi.
Zgłoś
Avatar
zombie121 2012-02-11, 19:35
Olbratowski jak zawsze w formie:)
Zgłoś
Avatar
maxs90 2012-02-11, 19:35
@up ja go już od dawna nie lubiłem , nawet wtedy gdy większość na niego glosowała. to chyba nie jestem lemingiem nie?
Zgłoś
Avatar
Dzoshu 2012-02-11, 20:00
maxs90 napisał/a:

@up ja go już od dawna nie lubiłem , nawet wtedy gdy większość na niego glosowała. to chyba nie jestem lemingiem nie?


Nadal większość na niego głosuje i będzie głosować z prostego powodu - nie ma sensownej alternatywy.
Poza tym za co mamy lubić jakiegokolwiek polityka? Jeśli kiedykolwiek byli jacyś uczciwi to dawno wymarli :p Ja zmierzam do tego, że ludzie hejtują twierdząc, że ktoś inny na tym stanowisku byłby lepszy (a z wyboru jaki mamy, do tego stanowiska pretendują same porażki).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie