18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BongMan 2012-02-11, 13:32 1
Nie wiem jak tępy był imbecyl, który podkładał dźwięk pod ten filmik, ale jego głupota to istny Mount Everest debilizmu. Kretyn nawet nie dopasował dźwięku do ruchu warg. Pytanie: Po co tu tu wrzuciłeś, skoro to jest takie chujowe, że na 99% walnie z hukiem na samo dno "sucharów"?
Zgłoś
Avatar
marekeasy 2012-02-11, 14:53 81
@BongMan: to coś przebije się szybciej niż którykolwiek z twoich chujowych sucharów, weź się chłopie wykasuj z internetu
Zgłoś
Avatar
soohar 2012-02-11, 14:59 4
@BongMan - takiś cwaniak? Zrób lepiej.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-02-11, 15:07 24
BongMan napisał/a:

Nie wiem jak tępy był imbecyl, który podkładał dźwięk pod ten filmik, ale jego głupota to istny Mount Everest debilizmu. Kretyn nawet nie dopasował dźwięku do ruchu warg. Pytanie: Po co tu tu wrzuciłeś, skoro to jest takie chujowe, że na 99% walnie z hukiem na samo dno "sucharów"?



Nie wierzę, że jest w tym kraju jeszcze tyle platformerskich lemingów

ps. gdyby gość nie wymawiał "R" to pomyślałbym, że to przemówienie jest prawdziwe
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2012-02-11, 16:00
Nasikał bym mu do japy obrzympałowi jebanemu Ps Bonkzdupy czy jak ta twoja ksywka się wabi wal na chatę kutasie :*
Zgłoś
Avatar
CellGame 2012-02-11, 16:01 34
BongMan napisał/a:

Nie wiem jak tępy był imbecyl, który podkładał dźwięk pod ten filmik, ale jego głupota to istny Mount Everest debilizmu. Kretyn nawet nie dopasował dźwięku do ruchu warg. Pytanie: Po co tu tu wrzuciłeś, skoro to jest takie chujowe, że na 99% walnie z hukiem na samo dno "sucharów"?


Jak wszyscy Cię hejtują to ja też.

Ssij
Zgłoś
Avatar
.................. 2012-02-11, 16:05
Jak Wy się kurwa zachowujecie? Jak ostatnie mendy, koniec!
Zgłoś
Avatar
kietong 2012-02-11, 16:06 2
Jebać politykę
Zgłoś
Avatar
hellmut 2012-02-11, 16:06 21
BongMan napisał/a:

Pytanie: Po co tu tu wrzuciłeś, skoro to jest takie chujowe, że na 99% walnie z hukiem na samo dno "sucharów"?



brawo! możesz przepowiadać przyszłość jak osoba opisywana w filmiku poniżej
Zgłoś
Avatar
kopercio 2012-02-11, 16:09 1
czemu w ogóle ludzie wrzucają tu takie filmiki bez cenzury takiej mordy , nie moge oglądac czegos takiego bo mnie to nosi w środku, lepiej zeby ktos to przerobil "troche" inaczej i wrzucił an harda, wtedy kazdy byłby zadowolony oglądając filmik jak giną lewacy ktorzy sprzedają nasz kraj
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2012-02-11, 16:11 1
@BongMan
tu nie chodzi o to jak kto doasował ruch warg, człowieku...

a mówiąc o treści to dużo jest w tym racji ale podam dwa argimenty przeciw (moze chujowe, nie mówie że się znam)
-po pierwsze Polka jako nowy członek UE powinna brać udział we wszystkich akcjach, które mogły by przybliżyć nas do państw "rządzących", dawanie pieniedzy nie wydaje się dobrą drogą ale licza się same intencje rządu
-po drugie jak wygladała by teraz Polska gdyby nie UE i jej dotacje ?? !
Zgłoś
Avatar
kaiel 2012-02-11, 16:21
dwa słowa do premiera : "Ty chuju!"
Zgłoś
Avatar
khalifa 2012-02-11, 16:22 3
Niеbieski napisał/a:

Jak Wy się kurwa zachowujecie? Jak ostatnie mendy, koniec!



Gdzie się podział ten kobiecy czar
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2012-02-11, 16:24 32
tak wydaje się być bardziej sympatyczny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie