18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
DuckDodgers 2013-08-01, 11:44 1
Wołek napisał/a:

Jakie było najtragiczniejsze powstanie w historii Polski?

Powstanie gazety wyborczej



Taki prawak a nazwy własne z małej pisze, jakie to typowe. W dodatku korzystasz z portalu społecznościowego żydowskiego kapitalisty dzięki czemu bierzesz udział w napychaniu jego kieszeni dolarami. Szczyt hipokryzji.

Ale kawał dobry, piwko
Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2013-08-01, 11:57 6
Nadużywacie zdecydowanie zwrotu "lewak". Żeby być lewakiem trzeba być kimś, mieć poglądy, coś myśleć i cokolwiek wiedzieć. Tymczasem lewakami nazywacie bezmózgich gnojków internetowych, którzy nie wiedzą z kim Polska graniczy.

pzdr
Zgłoś
Avatar
sdfgs 2013-08-01, 11:57 3
znów politystic.pl zrobiliście z tego portalu.
Zgłoś
Avatar
Archeolog 2013-08-01, 11:59 3
Polaczki wracajcie lepiej do czytania Gazety Wolskiej, oglądania TV Trwam, przeglądania (nie)zaleznej.pl i innego tym podobnego gówna i nie wpierdalajcie się proszę po raz kolejny z prostacką polityką na mój ukochany portal. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
peaceBro 2013-08-01, 12:16 10
kurwa co sie dzieje, Tusk opłacił jakieś gimbusy żeby i tu robiły pierdolnik :O ?
Zgłoś
Avatar
M................c 2013-08-01, 12:30
@joystik1337
morda piesku mordeczka bo cie zapierdola kiedys...
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2013-08-01, 12:55 4
@MuszePrzeciezOdpoczac chyba dwóch facetów Cię musiało zrobić, że jesteś taki w chuj męski i odważny
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-08-01, 12:58 5
Cytat:

morda piesku mordeczka bo cie zapierdola kiedys...


Cytat:

Morda pierdolony polaczku



Tego typu stworzenia, bo człowiekiem tego nazwać nie można, przed wejściem w dorosłość powinny zostać obarczone przymusem poddania się testowi inteligencji. I jeśli wyjdzie niżej niż średnia społeczeństwa w którym się znajduje, powinno zostać odstrzelone na miejscu, bo zabiera tylko tlen i miejsce w społeczeństwie.
Na szczęście jeszcze tylko miesiąc i wszystko na Sadolu wróci do normy
Zgłoś
Avatar
jestemkarol 2013-08-01, 13:01
Może nie powstanie, a zmiana kierunków, z jakimi Michnik umacniał ją w życiu codziennym polaków. Pamiętajcie, że to była pierwsza i oficjalna gazeta opozycyjna po 1989 roku, czyli de facto czyn, który obrazuje zamknięcie czarnego rozdziału Polski w latach 1945-1989.
To, że gazeta stała się takim gównem teraz nie ma połączenia z jej powstaniem w 1989 roku.
Zgłoś
Avatar
M................c 2013-08-01, 13:13
@Pepeee @MCL
Nie wiesz jebalem wasze matki ze spustami do gardla i w inne dziury i dlatego tak jest jebane scierwa :*
Zgłoś
Avatar
RavenRR 2013-08-01, 13:26
Jaki brzydki link mi się tu wkleił, trzeba edytować wiadomość! Lewaki do piachu, o!
Zgłoś
Avatar
cycek01 2013-08-01, 13:37 1
@MuszePrzeciezOdpoczac
KOZOJEBCA DETECTED!
Zgłoś
Avatar
yonderbrack 2013-08-01, 13:39
krisman1981 napisał/a:

dla mnie było to powstanie tego kraju


Krisman- Ty kurwa papuasie jebany! Jak chciałeś być zabawny to mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 5 minut ktoś Ci obrobi mieszkanie albo garaż, puknie Ci partnera i powyrywa Ci paznokcie, szumowino i folksdojczu!
Zgłoś
Avatar
Pepeee 2013-08-01, 15:47
@MuszePrzeciezOdpoczac nawet porządnie obrazić nie potrafisz
Zgłoś
Avatar
normale 2013-08-01, 16:14 1
@MuszePrzeciezOdpoczac

Od razu widać, że jesteś osiedlowym zerem, zatrzymanym w rozwoju na poziomie gimnazjum gdzie szczytem kozactwa jest nawrzucać przekleństwami i pojechać komuś po starych... Ogarnij albo umrzyj
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie