18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
tranzystor 2013-08-01, 16:46
MCL napisał/a:



A jak dla mnie najtragiczniejsze powstanie to brak powstania przeciwko komunistom, lewakom i tępym jebanym idiotom jak ten wyżej. Obyś kurwa w następnym życiu robił jako niewolnik w obozie pracy w północnej korei.



Oby Ci było lżej jak będziesz zapierdalał po zasiłek, albo nakurwiał na czarno na budowie.
Zgłoś
Avatar
c................7 2013-08-01, 20:25
@MCL Dobrze wiedzieć, że są tacy ludzie jak Ty, leci browar za skwitowanie.
Zgłoś
Avatar
Nocturno 2013-08-02, 0:05 1
@zypon

Po1:
prawy.pl/z-kraju/3564-durczok-u-spowiedzi-rozgrzeszal-michnik

Po2:
w wiadomościach TVP mówili, iż dwaj policjanci w radiowozie przy wraku w Smoleńsku w 2010 roku niedostatecznie pilnuje terenu. W wydaniu TVN z tego samego dnia, redaktor stwierdził (pokazując tych samych dwóch policjantów), że wszystko jest zabezpieczone i dopięte na ostatni guzik. (nie jestem wyznawcą religii smoleńskiej, jednak to była jasna manipulacja)

Po3:
Byłem na Marszu Niepodległości w zeszłym roku, a potem całą noc oglądałem dyskusje i powtórki w TVNie. Kłamstwo na kłamstwie. Np. rzecznik policyjny do wtóru ze "znawcami" i rozgorączkowanymi dziennikarzynami wygadywali totalne bzdury. Np to, że zamieszki zaczęły się od samego początku, gdy tymczasem zaczęły się one dopiero przy rondzie, po blokadzie policyjnej. Blokada drogi pojawiła się przed walkami. Kordon policji zamknął się przed nami bezprawnie. Na te zachowanie dopiero zareagowali ludzie. Lub też krew, jaką pokazali na przykład na ziemi, a którą określili jako "krew policjanta, który dostał brukiem" należała do chłopaka, który chwilę szybciej wywrócił się, gdy próbował przejść przez barierkę, kiedy pały zaczęły gazować. Wiem to, bo stałem tuż obok niego i widziałem go, jak z załzawionymi oczami próbował przejść, ale przyjebał głową w murawę. Widziałem tę kamerę wtedy, jednak nie wiedziałem, że to TVN. Gnoje nie mieli nalepek ani nic. Gdybym bowiem wiedział, skopałbym im dupy.

Mało ci? Chcesz jeszcze? Włącz sobie ich kanał i znajdź jedną wypowiedź któregokolwiek dziennikarzyny, reporterki, czy działaczki, która by wyjaśniła, na czym polega owy rzekomy faszyzm narodowców w Polsce. TO też manipulacja, bo nigdy nie sprecyzowali tego. Na próby nacisku, by wyjaśnili, omijają temat.
Zgłoś