18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Czołem
Wrzucam oto filmik ze zlepką elementów gimnastycznych wykonywanych w perfekcyjny sposób. Filmik przedstawia Igrzyska Olimpijskie z 2012 roku.

Moim zdaniem można oglądać z dźwiękiem ponieważ muzyka jest bardzo fajna. Nie wiem jaki tytuł jest tej piosenki jak ktoś wie to proszę o nazwę w komentarzu.
Zgłoś
Avatar
Kombivar 2013-02-11, 22:33 14
Radość w oczach ludzi, którzy poświęcili tysiące godzin sadystycznego treningu, aby spełnić marzenia
-Bezcenna.
Zgłoś
Avatar
cinoslav 2013-02-11, 22:33 6
redka69 napisał/a:

Czołem
Wrzucam oto filmik ze zlepką elementów gimnastycznych wykonywanych w perfekcyjny sposób. Filmik przedstawia Igrzyska Olimpijskie z 2012 roku.

Moim zdaniem można oglądać z dźwiękiem ponieważ muzyka moim zdaniem jest bardzo fajna choć nie wiem co to za tytuł jak można to proszę o nazwę w komentarzu.



O znaki interpunkcyjne i składnię to już się przypierdalać nie będę, bo za dużo roboty. Potrafisz człowiekowi wieczór spierdolić... Czas podstawówkę wieczorowo dokończyć.

*edit -A muzyka też jest chujowa.
Zgłoś
Avatar
so whaat 2013-02-11, 22:36
Hall of Fame.

nie ma za co, już odlatuję
Zgłoś
Avatar
Czerstwy 2013-02-11, 23:09 2
Też bym tak umiał, ale narazie mi sie nie chce. Zaczne ćwiczyć od jutra.
Zgłoś
Avatar
noe82 2013-02-11, 23:55 2
Kurwa, co to za gówno?

to nie jest Sadistic, to jest jakaś kpina.
Zgłoś
Avatar
j2m2 2013-02-12, 0:02 1
nikt nic nie złamał, a mogłaby być scenka jak z oszukać przeznaczenie 5 (laska złamana wpół) wokalista z podkładu po głosie sądząc to bezjajeczny trans z 25cio letnim stażem bez wora, którego "muzyka" nie istniałaby bez menadżera... w skrócie, bardzo dużym i uogólnionym: syf.

ale nie pierdolcie że ma nie być na sadolu, jak chcecie sadolowe filmiki to spadać na harda.
Zgłoś
Avatar
xeper666 2013-02-12, 11:14 7
cinoslav, jak ktos potrafi ci spie*dolic wieczór przez bycie analfabetą, to ty cale zycie chyba wku*wiony chodzisz?
Zgłoś
Avatar
Steven 2013-02-12, 13:32
Muszę takich rzeczy nauczyć swoją kobietę. Wtedy, mówiąc "Skocz po piwo, tylko w podskokach" będę wiedział, że mówię z sensem.
Zgłoś
Avatar
nowyuzytkownik1 2013-02-12, 17:13
gdyby nie ten komputer ...
Zgłoś
Avatar
Numernabis 2013-02-13, 1:50
Ale coś ostatnio najebało typów co się spinają.
Moim zdaniem dawno nie ruchaliście.
Zgłoś
Avatar
koko_0 2013-02-13, 1:51 1
Piosenka to The Script - Hall of Fame ft. will.i.am
Zgłoś
Avatar
Kabanos77 2013-02-13, 2:22
ciezko powiedziec ze nie fajne i ze nie nalezy im sie szacunek ale kur*a pomyliles strony
Zgłoś
Avatar
kl3juuu 2013-02-13, 3:11 1
Zacznijcie cioty wyznawać zasadę, nie podoba mi się pierwsze 10s, to nie oglądam. Uwierzcie mi tak jest, kurwa, dużo prościej. Jeśli myślicie, że wrzuty na autora o interpunkcję, błędy ortograficzne i wartość merytoryczną przyprawi Wam "w kurwę" piw to się grubo mylicie. Pozdro, nie podoba się? Scrolluj.
Zgłoś
Avatar
Kaszakisza 2013-02-13, 5:04 3
I za to kocham gimnastykę sportową. Gdy oglądam inne konkurencje, które polegają na tym by być szybszym albo jebnąć czymś dalej to tylko chce mi się spać. A tu za każdym razem oglądam z otwartą gębą jakie są możliwości ludzkiego ciała. Tutaj o dopingu się praktycznie nie słyszy, bo po prostu zbyt wiele on tu nie da. Tu liczą się lata treningu, precyzja i warunki genetyczne. Taki sport to ja mogę oglądać. Szkoda tylko, że Polska w tej dziedzinie kuleje. Spowodowane to jest tym, że w 99% szkół w Polsce jedyna styczność z tym na wuefie to fikołek, skok przez kozła i wymyki na drążku. Nawet jakby ktoś sam z siebie chciał zacząć ćwiczyć to i tak nie może, ponieważ jest bardzo mało sekcji i oczywiście są tylko w większych miastach.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie