18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
sadownyk 2024-01-10, 0:46 4
Zgłoś
Avatar
outline 2024-01-10, 1:06 34
Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że spierdoliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły
Zgłoś
Avatar
HrabiaCzarneWiadro 2024-01-10, 1:08 18
outline napisał/a:

Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że spierdoliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły



Znaczy zaufał kiedyś pewnej kobiecie jak powiedział klasyk. Rękę by sobie dał za nią uciąć, ewentualnie zmiażdżyć.
Zgłoś
Avatar
Majomir 2024-01-10, 2:18
outline napisał/a:

Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że spierdoliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły



Bo się przejęła a ty nigdy tego nie miałeś ?
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-01-10, 3:13 1
Teraz ma wafelek zamiast ręki.
Zgłoś
Avatar
L................z 2024-01-10, 7:37 5
outline napisał/a:

Baba tam pilotuje tę prasownicę, w życiu bym nie zaufał. Jeszcze jak zobczyła że spierdoliła, to widać że jeszcze styki się przepalać u niej zaczęły


Kurwa! Że co pilotuje? Pracownice to może pilotować prasując koszule. Ja jebie. Synu to jest prasa do chuja.
Zgłoś
Avatar
maxdila0 2024-01-10, 8:25 1
Są bariery bezpieczeństwa więc nie powinna ruszyć prasa ale chyba gościu był w polu za barierą "w maszynie".
Zgłoś
Avatar
KtM 2024-01-10, 8:33 10
Jak szybko spierdoliła ta głupia cipa co stała przy włączniku
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-01-10, 8:42
maxdila0 napisał/a:

Są bariery bezpieczeństwa więc nie powinna ruszyć prasa ale chyba gościu był w polu za barierą "w maszynie".



albo usunięte/przesunięte, żeby nie przeszkadzały w wyrobieniu normy... normy kurwa sa sobie pętle na szyje zakładają
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-01-10, 8:52 3
Palety mają styczniki (prawa się porusza góra-dół jak wchodzi i schodzi). wszyskie zwarte = zezwolenie na ruszenie maszyny. Chyba, że jeden był zwarty na stałe bo się popsuł.
Wtedy mamy jak na obrazku.
Moje domniemanie. Z warsztatów na wtryskarkach pamiętam, że była praca automatyczna czasowa. Miałem kilka sekund na wyjęcie detalu a potem wtryskarka ponownie zaciskała formę niezależnie od tego czy w środku było pusto, był detal czy ręka. Tak też mogła ta prasa działać ale nie chce mi się w to wierzyć.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-01-10, 8:58 1
Babę dali do klikania
Zgłoś
Avatar
rafalxp 2024-01-10, 9:42 11
Jak robiłem na tłoczni Delfo w Tychach (Fiat) to czasami dawałem na odbojnik prasy puszkę po coli po takim zabiegu miała grubość kartki papieru.
Kolejna sprawa u nas było tak,że czasami były detale takie,że też we 4 przy prasie tylko,że każdy miał na kablu przycisk i trzeba było razem wcisnąć inaczej prasa nie ruszyła.
Zgłoś
Avatar
Skavellion 2024-01-10, 12:01 3
Wszystko pieknie, ale postura jej ciala wskazuje ze sprawdza telefon, po czym slepo patrzy sie na miejsce wypadku wogole nie ogarniajac co sie stalo i szybko odchodzi chowajac cos (pewnie telefon) do tylniej kieszeni.....
Zgłoś
Avatar
Kaczaffi 2024-01-10, 12:08
Synchronizacja idealna
Zgłoś