18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:44
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
J................r 2013-05-29, 20:32
@Klinek_Analny
Ciesz sie ze masz przedluzac z internetem do kuchnii i nie obrazaj kolerzanki.
Lepiej razem porozmawiajcie o jakis wypiekacha albo technologi prania skarpetek.
Zgłoś
Avatar
Blackcat69 2013-05-29, 20:35 1
A ja jestem kobietą i uważam, że kawał jest zacny
Zgłoś
Avatar
p0rucznik 2013-05-29, 20:50
tip.top napisał/a:


Pewnie myślisz, że dzięki temu zaruchasz



nie on mysli o kakale
Zgłoś
Avatar
Marxe 2013-05-29, 20:56 2
kLinek_Analny napisał/a:



ty kretynko, takie jak ty nie powinny wychodzić z kuchni. A najlepiej jeszcze jak sa bezplodne by swoich zjebanych genów nie przekazywać.

Ironia coś mówi? Czy głupia dziewuszka nie zna nawet tego słówka?



e555 napisał/a:

kLinek_Analny, a ty pewnie pasztetem, któremu nawet nikt nie chciałby wsadzić do paszczy i stąd ta frustracja.



JADoktor napisał/a:

@Klinek_Analny
Ciesz sie ze masz przedluzac z internetem do kuchnii i nie obrazaj kolerzanki.
Lepiej razem porozmawiajcie o jakis wypiekacha albo technologi prania skarpetek.




Zgłoś
Avatar
brojek_88 2013-05-29, 21:10 5
świat się nie kończy laski mówią że robienie loda to nic obleśnego
jeśli kiedyś już uda mi się znaleźć dziewczynę to pokażę jej te komentarze a na teraz żeby nie być jałowym walnę suchara

Napad na bank, zamaskowany napastnik grozi bronią pani w kasie i każe jej klękać, kobieta klęka, napastnik żeby zrobiła mu loda. Kobietka w obawie o życie obciąga kolesiowi a pod koniec koleś mówi:
- a teraz połkniesz
kobieta połyka wszystko facet ściąga kominiarkę, okazuje się że to mąż pani z banku, i mówi:
- Można kurwa ? Można połknąć ?
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2013-05-29, 22:02 1
Każda z pań za udział w kłótni dostaje po piwku. Kurwa nie wiedziałem, że damskie grono na sadisticu jest takie liczne.
Zgłoś
Avatar
Messor 2013-05-29, 23:05
Jakim trzeba być pokurwieńcem ze skrajnym autyzmem żeby rozpętywać wojnę na temat jednego, niegroźnego sucharka, no kurwa! Obrońcy kobiet się znaleźli, tylko szkoda że w internecie i w threadzie z sucharem. Taki rycerz to wypierdalaj swoją pannę bronić (o ile takową posiadasz) a nie wylewasz swoje żale tutaj.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-29, 23:33 2
JADoktor napisał/a:

@Klinek_Analny
Ciesz sie ze masz przedluzac z internetem do kuchnii i nie obrazaj kolerzanki.
Lepiej razem porozmawiajcie o jakis wypiekacha albo technologi prania skarpetek.



Kolejny kurwa matoł Jaja to masz, ale chyba swojego kolegi w swojej dupie.

Kuchnii, koleRZanki. - jesteś debilem.
Zgłoś
Avatar
pemb 2013-05-29, 23:55
@KMinek_Analny
pewnie jesteś zakonnicą?
Zgłoś
Avatar
e555 2013-05-30, 0:04 1
kLinek_Analny, weź się kurwa uspokój, bo ci jeszcze żyłka w dupie pęknie i dopiero będzie dramat. Jak ironia to spoko, trochę niezrozumiała, jak widać nie tylko dla mnie. Nikt nie jest nieomylny, więc wybacz królowo. A tak na marginesie... zjebane geny to może tobie matka przekazała, bo za dużo sama siedziała w kuchni i miała tak samo oczadzony mózg jak i ty. Przytaczanie najżałośniejszych tekstów o kobietach w kuchni i jeszcze pierdolenie o bezpłodności jest tak samo denne jak temat, od którego zaczęło się tu nasze 'spięcie'.
Zgłoś
Avatar
C................n 2013-05-30, 0:12
Zgłoś
Avatar
Macary 2013-05-30, 10:30
Nołlajf napisał/a:

JA szanuję kobiety więc ten kawał jest dla mnie gównem



Ja tam szanuję kobiety, które są damami, a tych, niestety coraz mniej.
Teraz większość kobiet to kurwy, a do szanowania kurw nikt mnie nie zmusi.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2013-05-30, 12:42
e555 napisał/a:

kLinek_Analny, weź się kurwa uspokój, bo ci jeszcze żyłka w dupie pęknie i dopiero będzie dramat. Jak ironia to spoko, trochę niezrozumiała, jak widać nie tylko dla mnie. Nikt nie jest nieomylny, więc wybacz królowo. A tak na marginesie... zjebane geny to może tobie matka przekazała, bo za dużo sama siedziała w kuchni i miała tak samo oczadzony mózg jak i ty. Przytaczanie najżałośniejszych tekstów o kobietach w kuchni i jeszcze pierdolenie o bezpłodności jest tak samo denne jak temat, od którego zaczęło się tu nasze 'spięcie'.



Kto zaczął hejting małą złośnico
Zgłoś
Avatar
7tomas7 2013-05-30, 13:51
tomaner napisał/a:



nie on mysli o kakale



Haha. Można się uśmiać z Was.
Zgłoś
Avatar
Buffalo_Bill 2013-05-30, 19:23
Dziewczynki, nie kłóćcie się bo kolacje trzeba podać waszym facetom

Jako kobieta stawiam piwo za kawał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie