18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
250sx 2013-10-24, 10:44
daje piwo w ciemno
Zgłoś
Avatar
q................5 2013-10-24, 10:51
Wszystko ok ale jak napad może być "największy" to nie wiedzą nawet najstarsi górale.
Zgłoś
Avatar
mewta 2013-10-24, 11:11
baba jak zwykle wszystko spierdoliła
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2013-10-24, 11:24
Dożywcie a teraz to po procesie trwającym 10 lat koleś by dostał 10 lat
Zgłoś
Avatar
nitrox89 2013-10-24, 12:16
BykoZauruz napisał/a:

10 lat koleś by dostał 10 lat



Z kara liczoną od początku procesu, czyli do pierdla by nie poszedł
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-10-24, 12:38
Jak wszyscy komentują złodzieje ukradli nie swoje pieniądze, ale i tak wszyscy wściekli, że przez babę wpadli . Serio babiszcze tak zajebistą akcje w tak prosty sposób spierdoliła.
Zgłoś
Avatar
Mistrinic 2013-10-24, 13:09
ehh tępe baby... Wypuścić taką z kuchni i od razu problemy...
Zgłoś
Avatar
zachar1345 2013-10-24, 14:13
Nie wiem czy słyszeliście o takim napadzie trwa do dzisiaj przez pana Donalda T. władze państwa nie potrafią zliczyć sumy ukradzionych pieniędzy! A najlepsze wciąż jest na wolności!
Zgłoś
Avatar
Orian 2013-10-24, 15:35 1
Kurwa mać. Taka komuna, pół wieku temu w Polsce za skradzione 12mln dostał dożywocie. Dziś Marcinek nakradł ok 500mln polskich złotówek od swoich rodaków. Te osoby, które mija na ulicy. I co jaka kara za ten czyn go czeka?
Zgłoś
Avatar
baraq 2013-10-24, 15:50
A ja sie pochwale ze to w moim miescie bylo Rudolf D. znany mi jako dziadek Drewniak (bo byl dziadkiem mojej kumpeli, niech mu ziemia lekka bedzie) opowiadal o tym w chuj ciekawiej az dziadzia sluchalismy z zapartym tchem przez dlugie godziny aha i te wyroki dozywocia Panom srocono, do dwudziestu czy dwudziestu kilku lat, juz nie pamietam ile mowil ze odgarowal, ale srogi kozak byl z niego
Zgłoś
Avatar
gryzly123 2013-10-24, 15:53
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
contowsky 2013-10-24, 15:58
to kurwa przebrzydła
Zgłoś
Avatar
KokoniastyGad 2013-10-24, 16:15
Jak by z kuchni nie wyszła to by sie kurwa udało -.-
Zgłoś
Avatar
rafmac 2013-10-24, 17:05
tak niedawno Amber Gold ojebało ludzi na kilkadziesiąt milionów złotych,a Marcinek dostał kare do pięciu lat...
Zgłoś
Avatar
Marbax 2013-10-24, 18:15
Dr0mg napisał/a:

maszwirusa, A: w tedy jeszcze była kara śmierci przez powieszenie
mieszalniapasz,B: pracując w piekarni usłyszałem że pożyczkę na 2mln pln można było spłacać jajkami, mlekiem etc, rodzice milczą na temat komuny, a nikogo starszego w rodzinie już nie mam o PRL moge poczytać albo ścieme albo propagandę -dziś ktoś powie że w komunie to było życie to zostanie obrzucony gównem i zlinczowany.. jedyne co słyszałem od ojca to to, że na początku Gierka było dobrze a prace bym miał od 18/19 roku życia i zarabiał bym więcej jak dziś
lakeroll, najnowszy film z podobną akcją to "angielska robota" tyle że tam przebijali się do skarbca z budynku obok


Wątpię czy byś zarabiał więcej, chyba nominalnie, a nie w sile nabywczej. Na pewno miałbyś pracę od razu po zakończeniu nauki. Od-pękał byś też prawie na pewno 2 lata w wojsku z falą i innymi atrakcjami. Twój paszport o ile byś go dostał, leżał by na komendzie milicji. A internet o ile po wielu latach w kolejce w końcu dociągnęli by ci łącze, byłby monitorowany cenzurowany. I gdybyś pojechał w takim internecie na rządzących w podobnym stylu jak to dziś dzieciarnia ma w zwyczaju, to najdalej następnego dnia zabrali by cię na małą wycieczkę w celu wyjaśnienia ci że jesteś w błędzie. Uwierz mi nie masz czego żałować. Jak skończyła się komuna to miałem 19 lat. Też trafiłem nie najgorzej, bo całe moje dorosłe i zawodowe życie wypadło już normalności. Chociaż ci wszyscy płaczący jak to ciężko dziś startować, spróbowali by zacząć w latach 90' to zobaczyli by co to jest prawdziwy kapitalizm.
Zgłoś