18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
PianistaMichal 2013-03-09, 14:51 1
Zgłoś
Avatar
Lumpy1 2013-03-09, 14:53
dobrze że wpierdalam frytki bo by mi język do dupy uciekł
Zgłoś
Avatar
Snejku 2013-03-09, 14:54
Jem obiad i ogladam przez 4 minuty jak jakis koleś z parkinsonem nakurwia nalesniki...
Zgłoś
Avatar
bustafan 2013-03-09, 15:20
Całkiem spoko, tylko następnym razem jak będziesz wrzucał filmik, to nie podkręcaj tempa, bo nie nadążam oglądać
Zgłoś
Avatar
fastt 2013-03-09, 15:39
Co jak co, ale popatrzcie na niewiastę w pomarańczowym jak od 2:13 nakurwia plasterki bez patrzenia, to Ci talent.
Zgłoś
Avatar
galago11 2013-03-09, 16:30 1
A ja myślę ze ten gościu cały dzień tak naparza i chce mu się lać a nie ma czasu żeby pójść odcedzić ziemniaczki
Zgłoś
Avatar
NicTamNieMam 2013-03-09, 16:52
Zapraszam na zaplecze jakiejś niezbyt dużej firmy cateringowej chociażby. Ja smażę na ośmiu patelniach, w planach jest dwanaście. Kiedyś nagram...
Zgłoś
Avatar
Onyx1 2013-03-09, 19:09
Gość po prostu dokłada od siebie takie artystyczne ruchy.

... ja pierdole
Zgłoś
Avatar
G................n 2013-03-09, 22:30
Podobno od ciapatych wali kałem ale to nie prawda
Zgłoś
Avatar
Miśkow 2013-03-10, 0:13
Mężczyźni, to najlepsi kucharze. Hhhhhmmmyyyy....

Sponsored by TORTEX
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2013-03-10, 7:54
@nictamniemam widziałem w akcji wietnamców na ich wokach, (takie patelnie bez płaskiego dna), i jak oni przerzucali żarcie nimi w locie, to aż spróbowałem w domu z jajkiem. Efekt do przewidzenia, ujebane wszystko dookoła kuchenki. Puenta jest prosta: śmiej się z takich dziwnych, na oko prostych umiejętności, aż sam spróbujesz. Gościu na pewno w początkach swojej kariery przypalał i ścierał (co widać, jak mu sprawnie z tym idzie), ale w końcu osiągnął poziom. A taka praca to przejebane. O niczym nie myślisz, robisz wszystko z automatu, i sprawdzasz zegarek. Jak na linii montażowej. Większość chyba wie, o czym piszę. No oprócz tych, co się 'óczą' za pieniążki rodziców. Gim- student- baza patrzcie, jak będzie wyglądała wasza praca. Ja ten etap mam za sobą, teraz pracuję w firmie, gdzie behapowiec tylko patrzy, do czego się przyjebać, więc nikt nie ryzykuje premii, żeby zadania zrobić szybciej, przewożąc towar szybciej i więcej niż można. Bo za nadgorliwość po premii
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2013-03-11, 1:41
Piwko za ten filmik.
Ogromny szacunek dla kolesia. W swojej dziedzinie jest mistrzem. Ciekawe ilu z was (mam na myśli tych cwaniaczków, szydzących chuj wie z czego) jest mistrzem w czymkolwiek ? Pewnie tylko w zajadaniu własnych gili...
Zgłoś
Avatar
Alex_De_Large 2013-03-11, 1:45
I tak do emerytury? No nie, raczej nie...
Zgłoś