18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
Avatar
acidd 2013-07-25, 9:35 8
wesoły autobus podskakuje z radości
Zgłoś
Avatar
kto_to 2013-07-25, 10:28
Generalnie to nie jest śmieszne, ale ze śmiechu mało mi brzuch mi nie odpadł
Piwko
Zgłoś
Avatar
~zsakuł 2013-07-25, 15:29 2
kurde, Wy się śmiejecie... a może nie ma hamulców? albo jak zwolni poniżej jakiejś prędkości to wybuchnie? Ja wiem, bo widziałem Speed niebezpieczną szybkość i tam tak było. I Kjanu Rivs tam ludzi ratował i w końcu wymyślił tak, że zapętlił obraz z kamery, która była zamontowana w autobusie (gangster obserwował ich przez tę kamerę) i wjechali na lotnisko i jechali w kółko i ewakuowali ludzi wtedy. A gangster myślał, że jeżdżą normalnie.
Zgłoś
Avatar
Promek 2013-07-25, 16:32
Płeć zsakuł
kurde, Wy się śmiejecie... a może nie ma hamulców? albo jak zwolni poniżej jakiejś prędkości to wybuchnie? Ja wiem, bo widziałem Speed niebezpieczną szybkość i tam tak było. I Kjanu Rivs tam ludzi ratował i w końcu wymyślił tak, że zapętlił obraz z kamery, która była zamontowana w autobusie (gangster obserwował ich przez tę kamerę) i wjechali na lotnisko i jechali w kółko i ewakuowali ludzi wtedy. A gangster myślał, że jeżdżą normalnie.

O powarznie niezle rzeczy na wakacjach w gimbaze sie oglada
Zgłoś
Avatar
~zsakuł 2013-07-25, 16:47
@up
o stary! widzę, że zajebiście umiesz cytować no i "powarznie" mówiąc: dobry film człowieku, oglądnij sobie
Zgłoś
Avatar
Sixsoul 2013-07-25, 22:18
Za opis Piwo
Zgłoś
Avatar
CheX360 2013-07-25, 23:08
Like a bus
Zgłoś
Avatar
contowsky 2013-07-26, 10:14
bo monopolowy zamykali
Zgłoś