18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
rysiek90 2010-12-25, 8:02 1
dobre teraz twój mudżyn będzie nie tylko zbierał bawełne ale jeszcze potem ochoczo nalewał swojemu włąscicielowi browara
Zgłoś
Avatar
j................o 2010-12-25, 9:50 1
I za darmo!
Zgłoś
Avatar
kris86 2010-12-25, 9:52 1
Wymagania minimalne ?
Inteligencja orangutana ? O.o
Zgłoś
Avatar
wujass 2010-12-25, 10:10 1
nooo kurwa wkońcu jakaś sęsowna maszynka! A bambusa postawili bo łapami szybko macha hehe i nie ma co wylizywac bo nic nie kapie
Zgłoś
Avatar
ungubungu 2010-12-25, 10:16 2
@up

sĘsowna...

Fajny patent na te browarki. Da się pić z tego bez kubka??
Zgłoś
Avatar
W 2010-12-25, 10:46 8
wszyscy zachwyceni
pomysłowe, tylko że reprezentuje pęd do obsłużenia w jak najkrótszym czasie coraz większej ilości bydła
nie posiedzisz na barze (do niedawna z fajką), nie pogadasz z barmanem czy innymi klientami, bo wygonią. w końcu kolejni czekają po szybkie piwo, aby się szybciej najebać i spierdalać
równie dobrze mógłby to być automat na wzór tych z kawą - wrzucasz monetę i nalewa się bezpiankowe piwo.
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-12-25, 10:59 4
W, na juwenaliach albo innych spedach dużej ilosci osob to sie sprawdzi. Tam sie nie stoi przy barze i nie rozmawia z barmanem... Co innego pub, a co innego masówka
Zgłoś
Avatar
hedstajl 2010-12-25, 11:43 2
czego to jebani leniwi amerykanie nie wymyslą
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-12-25, 11:45 2
Pomysł całkiem ciekawy, wykonanie proste, obsługa urządzenia trywialna, skoro nawet czarny to potrafi
Zgłoś
Avatar
suiCid3R 2010-12-25, 12:14
Musi być łatwe w obsłudze skoro postawili Bambuczę i nawet daje sobie radę
Zgłoś
Avatar
cyzio 2010-12-25, 12:30
ja miec myszka co robic piwka:P

up

mojej starej w to nie mieszaj
Zgłoś
Avatar
tauron 2010-12-25, 13:55
W, jak zauważyłaś piwo jest podawane w plastikowym kubku, jak chodzisz do barow gdzie leją ci browar w plastik to nie sadze ze fajnie sie gada z barmanem.
Tak jak juz ktos napisal, to jest sprzet na masowe imprezy i nawet w duzych barach badz klubach nie wyladuje bo przypuszczam ze koszt takiego cuda to grube kilkadziesiąt tysięcy dolarów
Zgłoś
Avatar
W 2010-12-25, 14:17
na masówki owszem, może się sprawdzić, ale tak jak na tym filmiku - gdzie płaci się w innym miejscu niż nalewa
co do juwenaliów: od kiedy powstało witigetto jestem za wyzwoleniem tej imperzy od sponsoringu na wyłączność (tj. jedna marka piwa i zakaz wnoszenia w łasnego alkoholu pod przykrywką bezpieczeństwa, a gdy można wnosić własne piffko, kolejek po to laane do plastiku nie będzie zbyt dużych)
tauron napisał/a:

W koszt takiego cuda to grube kilkadziesiąt tysięcy dolarów


nie sądzę, żeby było więcej jak 2-3 krotnie droższe od zwykłej "kobry"
i tak. przez jakiś czas od wdrożenia urządzonka kubek kosztował by tyle, co piwo i wciąż drożej niż jedna osoba nalewająca więcej. wolę poczekać
Zgłoś
Avatar
w................x 2010-12-25, 14:51
wkurza mnie to że jakiś amerykański sikacz ( co jak co - najpopularniejsze piwo w usa ), posługuję się tą samą nazwą co doskonały czeski browar ( Budweiser )
Zgłoś
Avatar
dupaCyckDupa 2010-12-25, 16:40
kurwa, nie nazywajcie bud light piwem...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie