18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Napad na bank
Jesse.Pinkman • 2021-09-23, 17:21
Według opisu akcja z Brazylii.

2021-09-23, 18:43
Wzorowa akcja.

2021-09-23, 20:12
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Wzorowa akcja.



ale ja bym im dał punkty ujemne za samochód zamiast motoru :kawa:

2021-09-23, 21:53
Jak nie pozabijali pracownic za ch*j wie co...
To faktycznie elita złodziei u nich.

2021-09-23, 22:43
Wszystko kulturalnie. Chciałbym, żeby mi na maturze poszło tak płynnie jak im.

2021-09-23, 23:16
Dostali się do zabezpieczonych pomieszczeń. Te drzwi z kodem są wzmacnianie. Przecież tu mogła być fajna akcja. Pracownice mogły ich zamknąć. Nie mierzyli do nich i zajęli się rabunkiem, stracili czujność.
Dla mnie to amatorzy.

2021-09-23, 23:42
dogip napisał/a:

Dostali się do zabezpieczonych pomieszczeń. Te drzwi z kodem są wzmacnianie. Przecież tu mogła być fajna akcja. Pracownice mogły ich zamknąć. Nie mierzyli do nich i zajęli się rabunkiem, stracili czujność.
Dla mnie to amatorzy.



Zobacz z której strony drzwi się zamykają. Bez problemu goście by zablokowali zamknięcie, i mogłoby już nie być tak miło i ... żywo....

2021-09-24, 06:23
dogip napisał/a:

Dostali się do zabezpieczonych pomieszczeń. Te drzwi z kodem są wzmacnianie. Przecież tu mogła być fajna akcja. Pracownice mogły ich zamknąć. Nie mierzyli do nich i zajęli się rabunkiem, stracili czujność.
Dla mnie to amatorzy.



Powiedz mi proszę, jaki sens jest ryzykować życiem za nie swoje pieniądze ? Jeszcze zrozumiałbym właściciela ale pracownik ?

2021-09-24, 09:31
Profesjonalnie , nikogo nie odpalili szybko się uwinęli 10/10.

2021-09-24, 16:10
skandal napisał/a:

Powiedz mi proszę, jaki sens jest ryzykować życiem za nie swoje pieniądze ? Jeszcze zrozumiałbym właściciela ale pracownik ?



Ubezpieczyciel zarabia na ubezpieczeniach, wypłaca część z tego co ma na odszkodowanie dla banku. Ubezpieczyciel traci + zyskuje bo więcej osób się ubezpiecza. Bank nic nie traci. Zyskuje bandzior i ubezpieczyciel... tracą klienci bo bank zwiększa koszty o pare groszy i ch*j