18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:45
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
LaChupacabra 2014-07-01, 13:02 5
Manderio napisał/a:

Złodziej wzbogacił się o 3,3 miliona rubli



Tzn ile to na "nasze", 10zł?
Zgłoś
Avatar
Silver.Surfer 2014-07-01, 13:43 5
No co fikołka na tej bramce odpierdolił to poezja
Zgłoś
Avatar
ruso98 2014-07-01, 14:50 9
@LaChupacabra

+/- 330 tyś..
Zgłoś
Avatar
dumad 2014-07-01, 16:54 4
ochroniarz przeżył jeszcze mu krzyż zasługi dadzą za męstwo w walce
Zgłoś
Avatar
Vullcano 2014-07-01, 18:51
Jebane ruskie psychole! przez nich możemy oglądać takie materiały
Zgłoś
Avatar
rysiek0 2014-07-01, 22:45 105
kurwa... pracowałem w firmie ochroniarskiej jako koordynator. Obsługuiwaliśmy na śląsku nie mało obiektów, a są to głównie sądy, urzędy i takie podobne. Wiecie ile się płaci takiemu dziadkowi który posiada jedynie gaz pieprzowy przy sobie i "guzik bezpieczeństwa" ? w najlepszym wypadku kurwa mać... jebane 3,20 zł, standardowo 2,80... a 7 zł jak ktoś ma licencje... kurwa. Ale chuj, takie stawki, koleś zapierdala codziennie po 12 godzin i ma za to 700 zł... ja pierdole, często mi żal ludzi było zatrudniać. ale taka robota... i liczycie że on narazi życie za 3,20? No nie bardzo... A poruszyłem temat tego guzika... Nie dajcie się nabrać na te jebane guziki.. w zwykłych obiektach one nie działają... ewentualnie w sklepach i bankach... Moja firma wygrała przetarg na ochronę parku śląskiego. I jest taki sprzęt który się zwie ActiveGuard do kontroli czy chodzi po obiekcie, no i posiada on taki guzik "panic" jak naciska to przychodzi sygnał na centrale że ma napad czy coś... No i siedzę w firmie, luźny dzień o dziwo, siedzę z dyżurującym kolesiem na monitoringu tego sytemu, gadka szmatka, no i poszedłem o prezesa coś ugadać, wracam po pół godziny i patrzę w system "alarm, brama WPKIW (wojewódzki park kultury i wypoczynku), pytam się ciecia czy widzi alarm, a on do mnie że tak i wyłączył tyko głosik bo mu (kurwa) przeszkadzał! Mówię że go pojebało, że pewnie koleś już w szpitalu na ostrym dyżurze leży, wysyłam grupę interwencyjną, ci kolejne 20 minut na dojazd i się nie myliłem, ochroniarza wywieźli z ranami ciętymi w ciężkim stanie ciężkim, kasa obrabowana na 20 tyś. Po tym incydencie popracowałem 2 tygodnie żeby pozamykać wszystkie otwarte sprawy i się zwolniłem z tej firmy bo nie chciałem ryzykować. Ciecia z monitoringu zwolnili i teraz trwa przeciwko niemy postępowanie o niewypełnienie obowiązków służbowych i narażenie życia i zdrowia, a firma straciła obiekt.

Nazwa firmy:
FORMACJA
ul: Klimasa 2
41-800 Zabrze

Z dala od nich!
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-07-02, 10:25 1
Ochroniarz mistrz!
Zgłoś
Avatar
Radysh 2014-07-02, 14:32
ruso98 Liczysz nowe ruble.

Mam w jednym banknocie 100 000 transferowych.
Oddam z chęcią za 10% sumy, którą wymieniłeś

Swoją drogą, bardzo ładny banknot.
Zgłoś
Avatar
c................x 2014-07-02, 21:58 8
@rysiek0

W sumie to uważaj z podawaniem tych danych publicznie, bo ostatnio w modzie są pozwy o zniesławienie. Na alledrogo potrafią się sądzić o głupi negatyw, a tym bardziej jak ktoś "pomocny" podrzuci linka gdzie nie trzeba. Dojdą kto pracował, kto się zwolnił i niepotrzebnie zabulisz.
Natomiast jaka chujnia jest w ochronie to nie musisz pisać, bo raczej każdy wie. Mam znajomego który ochraniając market za każdego złapanego złodziejaszka dostawał premię -uwaga- 5zł brutto.
Tłumaczyli to tak, że jak złapie 100 w miesiącu to aż 500zł premii w sumie to może złapać i 1000 a może i 10 000
Zgłoś
Avatar
P................7 2014-07-02, 22:11
Vullcano napisał/a:

Jebane ruskie psychole! przez nich możemy oglądać takie materiały



Raczej....dzięki nim:) Przez rosyjski styl życia ta strona jest mocno dowartościowana
Zgłoś
Avatar
kreatywnakrowa 2014-07-02, 23:46 7
Up: rysiek0
Nie taka robota tylko takie skurwysyństwo polskich właścicieli- "byznezmanów" którzy z rodaka zrobili sobie niewolnika tyrającego za gówno nie wypłatę. Wiedzą, że nikt nie chce zdechnąć z głodu więc będzie pracować za gówniane 700 bo to starczy na chleb i chujowe parówki z biedry. Popierdolony kraj i popierdoleni ludzie którym kasa zajebała resztki człowieczeństwa do tego stopnia, że traktują swoich rodaków jak psy.
Zgłoś
Avatar
Machol 2014-07-02, 23:53
@quanticox - w jednym z wrocławskich marketów codziennie wyławiano po dwóch-trzech złodziejaszków, zazwyczaj "recydywa" typu wejdzie wódkę zajebać bo nie ma za co kupić. Także jak się uprzeć to 100 na miesiąc to nic trudnego... aczkolwiek ochroniarz tam był nie jeden i jakby to rozdzielić na tyle osób wychodzi faktycznie marny grosz

Robiłem też w zabawkarskim. Na dwa miesiące trzy razy zdarzyło się że pilot zadziałał z dupy, przynajmniej ja go nie wciskałem. Zabawne wygląda jak do sklepu wchodzi nagle dwóch karków z interwencyjnej i obcina wszystkich jak intruzów
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-07-03, 0:26 2
@kreatywnakrowa to zwykłe prawa rynlu + skurwienie właścicieli. Jeśli 60% obiektów chronionych to urzędy a tam przetarg wygrywa najtańszy i nawet urząd ma wyjebane że nie ma szansy chronic tych obiektów płacąc ludziom nawet minimalną krajową za ~172 godziny w miesiącu to co się dziwic? Uczciwi ten biznes już dawno zostawili bo nie mają szans z kimś kto płaci 3pln/h a kurwy mają ciche przywolenie urzędów bo one same korzystają na wyzysku.
Zgłoś
Avatar
arsene007 2014-07-03, 12:31
a przy okazji firm płacących takie grosze. Pracowałem na budowie chaty dla właściciela największej firmy ochraniarskiej w Polsce. Chata za kilkanasicie milionów zeta. Basen ze złoconymi płytkami (naprawde) na ścinach zewnetrznych włoski marmur. Trzy piętra w ziemię. Kosmos. Koleś przyjezdzał najnowszyą Carrerą GT2 i teraz powiedzcie czy to nie jest niewolnictwo 21 wieku ?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie